Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

aš irgi noriu į aerobiką, bet nėra kam manęs išleist verysad.gif , anksčiau neišeidavau iš sporto salės...
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif nutaikiau minutele,tai trumpam uzbegau bigsmile.gif
Sian kieme buvom,biski paslapom,bet taip smagiai pasivaiksciojom thumbup.gif sazine mane grauzia kai vaikai namie sedi ir pro langa spokso blush2.gif
QUOTE(ereeka @ 2007 01 06, 22:31)

sportuot pradejau thumbup.gif ,kaip faina,kai riebaliukai tirpsta,gal jau vasara negeda pleze pasirodyt bus 4u.gif

Oi,smagumelis thumbup.gif as irgi noreciau biski pasportuot,nors lasinuku ner,ale noretus biski sutvirtint kai kurias vietas blush2.gif
Ereeka,o daug lasiniuku dar liko po gimdymo?
Atsakyti
Sveikos, mamytes- kolegos.Pirma karta cionais uzklydau irnustebau suradusi policininkiu tema. Nuo pradzios visko neskaiciau, bet supratau,kad namusoe auginate vaikucius, neinate i darba? O as jau dirbu, ir stresa gaudau .Burka, jeine valstybine paslaptis- kur dirbi? O siaip tai kazkas kalbejo apie pensiju pasikeitimus. Tai gi pakeis juos, kol kas trumoam bus ramybe. Betar ilgam Mes tai sakom,kad visapolitika susijusi su civiliniais ieskiniais valstybei uz neismoketus pinigus. Kito kelio nesuranda kaip atkurti balans,kaip tokiais keliais . As isivaizduoju, kadrespublikos mestusumos ispudingos, nes vien man valstybe skolinga apie 9 tukstancius.
Atsakyti
QUOTE(Megi @ 2007 01 09, 12:08)
Burka, jeine valstybine paslaptis- kur dirbi? 

Kokia cia paslaptis,patruliu rinktinej mirksiukas.gif pradejau dirbt Transporto policijoj,o po jos rezorganizacijos,mus visus komandiravo i rinktine ir ten paliko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 01 08, 15:30)
aš irgi noriu į aerobiką, bet  nėra kam manęs išleist verysad.gif , anksčiau neišeidavau iš sporto salės...


as ir daug seniau sportavau,dabar kolkas uztenka aerobikos 4u.gif
Kad nelb as klausiau ar isleis,nemaziukai ir be manes gali truputi pabuti,beto maniskis saunuolis,labai ir nepriestaravo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Burka @ 2007 01 08, 17:12)

Oi,smagumelis thumbup.gif as irgi noreciau biski pasportuot,nors lasinuku ner,ale noretus biski sutvirtint kai kurias vietas blush2.gif
Ereeka,o daug lasiniuku dar liko po gimdymo?


Na nuo priaugtu 40kg liko 8kg blush2.gif ,be to ir stangrumo truksta kunui,tai iki vasaros zadu atgauti ankstesnes formas,tik va dietu negaliu dar laikytis,nes maze vis dar mano pienuka valgo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ereeka @ 2007 01 09, 15:48)
Na nuo priaugtu 40kg liko 8kg blush2.gif ,be to ir stangrumo truksta kunui,tai iki vasaros zadu atgauti ankstesnes formas,tik va dietu negaliu dar laikytis,nes maze vis dar mano pienuka valgo smile.gif

Man tai kazkaip pasiseke,kad maitinimas visus kg ir suvalgo thumbup.gif jokiu dietu ir nereik,sveriu sau 50kg ir dziaugiuos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 01 09, 20:22)
Man tai kazkaip pasiseke,kad maitinimas visus kg ir suvalgo thumbup.gif jokiu dietu ir nereik,sveriu sau 50kg ir dziaugiuos thumbup.gif

o aš , kai baigiau maitint, priaugau gal keletą kg verysad.gif
Atsakyti
Burka, tai į sporto klubą per profsąjungą galima. Na aš, žinoma, ikiteismininkams priklausau, tai į Olimpyką pastrikinėt nueinu ax.gif Nors aišku, du sūneliai-tai geriausias sportas, be to kai mažasis dar visai mažuliukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olilove: 09 sausio 2007 - 23:29
Labas rytukas,kas kavytes prisijungs 4u.gif
QUOTE(Soni @ 2007 01 09, 23:27)
o aš , kai baigiau maitint, priaugau gal keletą kg  verysad.gif

Mano vyras labai apsidziaugtu jei man kokie 2 kg priliptu lotuliukas.gif lotuliukas.gif ale ne taip lengvai jie prie manes limpa thumbup.gif

QUOTE(olilove @ 2007 01 09, 23:28)
Burka, tai į sporto klubą per profsąjungą galima. Na aš, žinoma, ikiteismininkams priklausau, tai į Olimpyką pastrikinėt nueinu ax.gif Nors aišku, du sūneliai-tai geriausias sportas, be to kai mažasis dar visai mažuliukas mirksiukas.gif

Kad dabar tai ir laiko labai ner sportuot ir kol kas nelabai noro yr blush2.gif gal veliau thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas, aš prie kavos 4u.gif Važiuojam šiandien ryte su mažiuku į Zuikio puikio mokyklėlę pirmą kartą, žiūrėsim kaip seksis. O dėl tų kg, tai amžina mano kova.
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 01 10, 08:55)
labas rytas, aš prie kavos  4u.gif  Važiuojam šiandien ryte su mažiuku į Zuikio puikio mokyklėlę pirmą kartą, žiūrėsim kaip seksis. O dėl tų kg, tai amžina mano kova.

Niu,sekmes mokyklelej,lauksim ispudziu mirksiukas.gif
Tai kiek sveri,kad kovoji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ereeka @ 2007 01 09, 16:48)
Na nuo priaugtu 40kg liko 8kg blush2.gif ,be to ir stangrumo truksta kunui,tai iki vasaros zadu atgauti ankstesnes formas,tik va dietu negaliu dar laikytis,nes maze vis dar mano pienuka valgo smile.gif

tai kaip be dietos pavyko tiek daug numest?? g.gif patarimas man praverstu, o tai tokie gelbėjimosi ratai aplink doh.gif blush2.gif

Labas rytas biggrin.gif
dar kava neataušo??
Atsakyti