Įkraunama...
Įkraunama...

Policija

QUOTE(dzeine @ 2007 01 01, 20:05)
ax.gif kaip cia pasakius, ziema man atostogos  vacation1.gif
be to gyvenu vienkiemi, tai nėr kur išlėkt, nei draugų, nei parduotuvių prie šono  blush2.gif  tai netai didelė mum pramoga  cool.gif
dabar vyrui atostogos, tai ūkiu rupinas jis   topsecret.gif  hihihi.gif

o tau linkiu didelės sėkmės moksluos  4u.gif  as net nesisivaizduoju ar sugebėciau dar mokintis  blush-anim-cl.gif  o tu šaunuolė  thumbup.gif

O dideli uki turit? As tai tokia miescionka,gyva karve gal 5 kart temacius,nezinociau net kaip prie jos prieit blush2.gif as savo triusiui nagus net bijau apkirpt doh.gif

Oi,su tais mokslais tai irgi doh.gif nelabai daba yra kada mokintis,nes didckis su manim namie,i darzeli dar neleidziam,o pietu miego jis nemiega,o dar toks nei minutes nepasedi ramiai,tai ir dugstam visa diena 4u.gif tai imsiu akademines,ju metu kokius 3 egzus issilaikysiu,kad gryzus lengviau butu biggrin.gif
Atsakyti
na ūkis nės mazas, bet ir nelabai didelis, tik 9 kiaulės blush2.gif , karvutės nebėr, "numirė" o vasara dar ir jautis didelis buvo, pardavėm... cool.gif
šeip ūkiškai mes pradėjom gyvent tik pries 5m., tai dar nepavargom...

reik vasara i svecius pasikviest ir duot karvute pamelšt hihihi.gif
Atsakyti
Maniskis 3 metus is eiles per naujaka dirbo,tai siemet jau nebedirbs,ale Kaledos darbe verysad.gif niu,nieko,mes su vaikais vieni lauksim Kaledu senio lotuliukas.gif
Papildyta:

a mes naujaka ligoninej praleidom cry.gif ,per kaledas tai nedirbo,bet kita diena dirbo,tai nelb ir teko pabaliavot verysad.gif
Papildyta:
[quote=ereeka,2007 01 04, 13:11]Maniskis 3 metus is eiles per naujaka dirbo,tai siemet jau nebedirbs,ale Kaledos darbe verysad.gif niu,nieko,mes su vaikais vieni lauksim Kaledu senio lotuliukas.gif
Papildyta:


Papildyta:
vel man nesigauna cituot,ka ne taip darau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ereeka: 04 sausio 2007 - 12:13
QUOTE(dzeine @ 2007 01 01, 20:27)
reik vasara i svecius pasikviest ir duot karvute pamelšt  hihihi.gif

I svecius tai su mielu noru,o va del karvutes tai blush2.gif blush2.gif pabegtu ji mane pamacius lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(ereeka @ 2007 01 04, 12:14)
vel man nesigauna cituot,ka ne taip darau g.gif

Per daug visko istrini,reikia,kad liktu pradzioj quote su vardu skliaustuose ir gale quote skliaustuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2007 01 04, 16:40)

Per daug visko istrini,reikia,kad liktu pradzioj quote su vardu skliaustuose ir gale quote skliaustuose mirksiukas.gif


nu paziesim kas cia gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(ereeka @ 2007 01 05, 22:55)
nu paziesim kas cia gausis g.gif

gavosi thumbup.gif su laiku viska galima ismokt, juk mes supermama.gif biggrin.gif

Burka jusu naujausios foto thumbup.gif ypač "mano augintiniai" wink_3.gif
Atsakyti
Labas rytukas,kas kavytes prisijungs 4u.gif
QUOTE(dzeine @ 2007 01 05, 22:21)
Burka jusu naujausios foto  thumbup.gif  ypač "mano augintiniai"  wink_3.gif

Sita mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
aha mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kur musu visos plepces dingo g.gif oras toks,kad niekur nosies neiskisi,tai ka veikia visos g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2007 01 05, 23:21)
gavosi  thumbup.gif  su laiku viska galima ismokt, juk mes  supermama.gif  biggrin.gif



aha,gyveni ir mokais blush2.gif
ech,tikrai oras nekoks schmoll.gif ,bet va laiko vistiek ner unsure.gif
sportuot pradejau thumbup.gif ,kaip faina,kai riebaliukai tirpsta,gal jau vasara negeda pleze pasirodyt bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ereeka @ 2007 01 07, 00:31)
sportuot pradejau

tau faina thumbup.gif
gal kokį kluba lankai, ar namie??
Atsakyti
klubui tai neturiu laiko,aerobika cia pasmus yra,tai ir lankau,visai o.k 4u.gif
Atsakyti