Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

QUOTE(Dilma @ 2008 12 05, 14:28)
Iš pirmo žvilgsnio panašu į tuos atšvaitus, kur trinkteli per ranką ir susisuka biggrin.gif

Ten viduj tokia juostą metalinę lanksčią(dvi sujungtos juostos) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 12 05, 14:43)
Ten viduj tokia juostą metalinę lanksčią(dvi sujungtos juostos)  blush2.gif

Va va, atšvaite irgi viduj metalinė juosta biggrin.gif . Kai mažoji išmiegos, išbandysim atšvaitą susisukt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 12 05, 14:59)
Va va, atšvaite irgi viduj metalinė juosta biggrin.gif . Kai mažoji išmiegos, išbandysim atšvaitą susisukt hihihi.gif

Tada reikia paimt du atšvaitus, iš vieno galo prisiūt(sujungt atšvaitus) ir tada turi gautis bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 12 05, 14:28)
Iš pirmo žvilgsnio panašu į tuos atšvaitus, kur trinkteli per ranką ir susisuka biggrin.gif

Aha biggrin.gif man irgi pirmas įspūdis toks buvo. Bet labai sugundė tas šukuoseninis- kuodinis išradimas, reiks paieškot ir pas mumi kur nors mirksiukas.gif

Dilma, šiandien išbandžiau tavo mergicos tą trigubą daiktą ant galvos blush2.gif Tik aš dariau ale paprastą eglutę spirale nuo sprando. Iki tavo tobuloumo man aišku toli, bet vistiek pagyrų stilium:"Ai, mamyte, turbūt per nakty pynėt" susilaukiau ax.gif
Pas jumi ten išvirkščia ir pusinė eglutė, ane?
Ir aplamai, gal nelabai of topic klausimas bus, bet kur tavo blog'as ar kas nors panašaus apie šukuosenų šedevrus g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2008 12 05, 17:46)
Tada reikia paimt du atšvaitus, iš vieno galo prisiūt(sujungt atšvaitus) ir tada turi gautis  bigsmile.gif  smile.gif

Aha, tik jau nebeišbandėm, nes vos nepramiegojom treniruočių doh.gif . Rytoj bandysiu to gėrio ieškot turguj ax.gif

QUOTE(cute @ 2008 12 05, 20:29)
Pas jumi ten išvirkščia ir pusinė eglutė, ane? 
Ir aplamai, gal nelabai of topic klausimas bus, bet kur tavo blog'as ar kas nors panašaus apie šukuosenų šedevrus   g.gif  mirksiukas.gif

Tep tep - išvirkščia pusinė.

Blogas, sakai mastau.gif... Niu, kol kas SM šitos temos užtenka biggrin.gif, manau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 05 gruodžio 2008 - 22:32
Manajai panai 2.8 metų flirt.gif Bet prie plaukų nebantyk kišt nagų biggrin.gif Nors plaukiukai ogogo thumbup.gif Man kaip suaugusiam žmogui reik tokių pavydėt: paklusnūs, lengvai šukuojami, tankūs, stori... ax.gif Ir va ne tas žodis kaip aš norėčiau juos paknibinėti, pašukuoti, šukuosenas gamint lotuliukas.gif Bet nesiduoda pana nors tu ką doh.gif Nepadėjo nei toks stebuklas kaip didelis gražių gumyčių kiekis, nei žodinis paaiškinimas, kad ,,naina kokia graži būsi'' lotuliukas.gif Nori ji būt palaidais plaukučiais ir viskas.Tai mano pareiga yra tik tokia, kad laiks nuo laiko kirpčiukus pakirpt ir viskas smile.gif
Atsakyti
mes bandem bandem, ir galiausiai pavyko thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Nu nereali šukuosena. thumbup.gif wub.gif
šiandien mergaitwei nupirkau tą juostą kur kuodams labai patogu rišti (čia rodė ) tai thumbup.gif dalykas. gariūnuose tris litus mokėjau. ax.gif
Atsakyti
Aš tik paprastą moku eglutę pint ax.gif kokios dar čia pusinės ar išvirkštinės blink.gif ? Papasakokit mirksiukas.gif 4u.gif o kuodukui juostos dar neieškojom, bet paaiškėjo, ačiukas, kaip su ja elgtis reiks 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivaflame @ 2008 12 06, 12:08)
mes bandem bandem, ir galiausiai pavyko  thumbup.gif
user posted image

Labai gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2008 12 06, 21:26)
Nu nereali  šukuosena.  thumbup.gif  wub.gif
šiandien mergaitwei nupirkau tą juostą kur kuodams labai patogu rišti (čia rodė ) tai  thumbup.gif  dalykas. gariūnuose tris litus mokėjau. ax.gif

Vivaflame - thumbup.gif . Mes tai dvi virves sukam biggrin.gif
O pas mus tos juostos nebeturi bent jau turguj verysad.gif . Sakė, nebeprekiaujam... Ką daryyyyyyyt unsure.gif doh.gif

QUOTE(boruze157 @ 2008 12 06, 21:39)
Aš tik paprastą moku eglutę pint ax.gif kokios dar čia pusinės ar išvirkštinės blink.gif ? Papasakokit mirksiukas.gif  4u.gif 

Na, pusinė - tai tokia, kai imi papildančias sruogas tik iš kurios nors vienos pusės.
O išvirkščia - tai kai pini išvirkščiai biggrin.gif . Na, jei paprastai pradedama kasą sruogas dedi vieną ant kitos, tai kai pini išvirkščiai - dedi vieną po kita 4u.gif
Va, skirtumas gaunasi toks user posted image - išvirkščiai
user posted image - o čia paprastai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 06 gruodžio 2008 - 23:42
Na cia jau ir as nesusilaikiau be komentaro ax.gif
Dilma, brangioji, tiesiog nuostabu 4u.gif
Atsakyti