Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

QUOTE(pacankike @ 2009 05 19, 18:53)
labai gražu  didis.gif

super,bet cia ir merginos istvermingos reik doh.gif manoji nenusedi ne 5min ramiai,pradeda muistytis sukinetis schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Angeliocikas @ 2009 05 19, 20:45)
super,bet cia ir merginos istvermingos reik doh.gif manoji nenusedi ne 5min ramiai,pradeda muistytis sukinetis schmoll.gif  doh.gif

aciuks.gif

irnesakyk.gif kai nuo pusantrų metų pinamės kasas, tai jau žino, kas ir kaip. o be to, reik ir vaikui atitinkamą veiklą suorganizuot - manoji multiką žiūri tuo metu, kai pinamės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 05 19, 22:09)
o be to, reik ir vaikui atitinkamą veiklą suorganizuot - manoji multiką žiūri tuo metu, kai pinamės ax.gif

manoji ir multiką bežiūrėdama sugeba taip muistytis kad doh.gif tai daba tik dvi kasos "eglute", ant kitko "nepasirašo"....
Atsakyti
Sveikutes,as vakar kankinau irgi saviske,jau ant galo verkt pradejo,tai susimakalavau, ne taip padariau kaip norejau doh.gif bet nieko sis tas gavosi smile.gif vyras sake kad labai grazei blush2.gif user posted image user posted image va ax.gif ne taip cia turejo gautis bet tiek to irnesakyk.gif kita karta padarysiu kitaip smile.gif
Atsakyti
Veidrodine*, gerai tikrai pavyko ir is pirmo karto thumbup.gif

As vakar norejau pabandyti, bet maniske nepasidave bigsmile.gif Issireke, tuo ir baigesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 05 20, 14:36)
Veidrodine*, gerai tikrai pavyko ir is pirmo karto  thumbup.gif

As vakar norejau pabandyti, bet maniske nepasidave  bigsmile.gif Issireke, tuo ir baigesi  ax.gif

Zinok maniske irgi jau verke vakar,gaila pasidare rolleyes.gif pesa sako man,o as taip atsargiai taip atsargiai,bet nieko vitiek supyniau smile.gif
Atsakyti
Tai reiskia, kad tavo mergaite kantresne mirksiukas.gif Oi kaip man saviske prikalbinti... Na man dar sunkiai ta isvirkscia eglute gaunasi doh.gif
Prabalsavau uz tavo mergyte, labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 05 20, 14:46)
Tai reiskia, kad tavo mergaite kantresne  mirksiukas.gif Oi kaip man saviske prikalbinti... Na man dar sunkiai ta isvirkscia eglute gaunasi  doh.gif
Prabalsavau uz tavo mergyte, labai grazi wub.gif

Labai aciu mirksiukas.gif zinok seniau gal pries metus, jai reikedavo pintis tai su isterijom.Tai kasa surisdavau ir vsio doh.gif o dabar pamate kad grazu,kad visi giria tai leidziasi,bet nepasakyciau kad labai kantri,sedi malasi,reikia kazka daryt,reikia jai nueit doh.gif Na nieko ir taviske gal leisis po kiek laiko smile.gif pakalbink tu ja, sakyk: matai kaip grazei mergaites sukuojasi thumbup.gif as tai dar saviske atvedu prie nuotrauku kur nufotkintos mergytes,sakau paziurek kaip grazu,gal susipinam smile.gif ir lekia sukas atsinest drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veidrodine*: 20 gegužės 2009 - 14:08
Tai as jau ne karta buvau prie kompo ja pasodinusi ir rodziau cia esancias sukuosenas biggrin.gif Bet ji nepasiduoda provokacijoms rolleyes.gif Na gal dar paaugs, gal pati nores... Labiausiai jai patinka palaidais buti, bet jie beveik iki uzpakalio, tai paskui neimanoma nieko daryti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 05 20, 15:10)
Tai as jau ne karta buvau prie kompo ja pasodinusi ir rodziau cia esancias sukuosenas  biggrin.gif Bet ji nepasiduoda provokacijoms  rolleyes.gif Na gal dar paaugs, gal pati nores... Labiausiai jai patinka palaidais buti, bet jie beveik iki uzpakalio, tai paskui neimanoma nieko daryti  bigsmile.gif

Oho tai ilgi,maniskes tai nelabai ilgi vidutinio ilgumo,vis galliukus pakerpu,kad geriau augtu smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti