Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

QUOTE(Pentarda @ 2008 04 04, 23:20)
Na, o as baltu neisigijau  g.gif  gal dar kur rasiu per ispardavima  g.gif , bet jauciu nesamone sapalioju user posted image, turbut jau ir per velu ir nebera gumbeliu pirkti...teks kitu metu laukti verysad.gif

siaip jau seniuose maciau kad yra g.gif

QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 04 06, 13:12)
Užsinorėjau ir aš begonijų , nusipirkau vakar Senukuose Beginia Pendula Cascade geltonų ir raudonų, bet beskaitinėdama žiūriu jau jūsų kiek ūgtelėję  bigsmile.gif , ar nebus per vėlu ?

\as ir tokias nusipirkus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 04 07, 21:33)
Kai pirkau tai brangesnės ir tik po vieną gumbiuką buvo nesvyrančios grandiflora. Begonija labai dideliais žiedais kaip supratau. Tai tas vienas gumbas 6lt. Nusipirkau tris skirtingų spalvų, o užaugo regis vienas.

Kaip gaila. ax.gif Mačiau ir aš trys gumbiukai viename pakelyje, o paveikslėlyje spalvotos begonijos. Vadinasi nusiperki ir nežinai kokios ten spalvos, o gal visos vienodos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 08 balandžio 2008 - 10:49
tas tiesa, kad nusiperki, o isdygsta nezinia kas. doh.gif
pries kelis metus nupirkau begonia crispa, 3 gumbeliai, visi skirtingi isaugo doh.gif ,
viena geltona, visa susisukusi nnesveika - ismeciau

antra tokia tusciavidure, spalva nereali:
user posted image

O stai trecia stebuklas, nuotraukos jos grozio tikro neatskleis:
user posted image

user posted image
gal galite pasakyti kas nors, kokia cia rusis? gal pirkt matet?

ne vienas augalas nebuvo tas ''crispa'', bent jau kas ant pakuotes parodyta...
bet ta didziaziede pilnavidure [skersmuo iki 18cm] tai tokia nuostabi, kad baisiausiai noriu dar jos gaut, nes mano gumbiukas toks itartinas g.gif , tikuos islys... kovo vid ikisau...
Atsakyti
aš šitą irgi pastebėjau, kad tas didžiažiedės begonijos sunkiai išsilaiko per žiemą. Turiu raudoną, panaši į tavo, bet nežinau pavadinimo. Gyvybės nesimato. schmoll.gif Praeitais metais galvojau, kad jau pamyrojo, bet žydėjo visam gražume. Kai pažiūri įgumbiuką nebūna iš ko išskirstyti tik galvoji ar išsilaikys? g.gif
Atsakyti
Ant savo didžiažiedžių pakelių radau pavadinimus pagal spalvą - Double yellow,Double pink
Atsakyti

user posted image

QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 08, 17:01)
aš šitą irgi pastebėjau, kad tas didžiažiedės begonijos sunkiai išsilaiko per žiemą. Turiu raudoną, panaši į tavo, bet nežinau pavadinimo. Gyvybės nesimato. schmoll.gif Praeitais metais galvojau, kad jau pamyrojo, bet žydėjo visam gražume. Kai pažiūri įgumbiuką nebūna iš ko išskirstyti tik galvoji ar išsilaikys? g.gif

pora vasaru pas mane kaip isprotejusi zydejo, o va praeitais metais taip sunkiai dygo, dar sunkiau augo ir vystesi, tai tik keletu ziedeliais padziugino unsure.gif
gumbiukas normalus isliko, tai laukiu nuo kovo vidurio, dar nesirodo...

QUOTE(crocus @ 2008 04 08, 18:13)
Ant savo didžiažiedžių pakelių radau pavadinimus pagal spalvą - Double yellow,Double pink

aciu 4u.gif
google ieskojau, ziedai panasus, bet ne tie... verysad.gif
Atsakyti
pas mane ant pakuiko isvis nieko neparasyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 04 08, 10:16)
siaip jau seniuose maciau kad yra g.gif
\as ir tokias nusipirkus biggrin.gif




Reiks lekt paziuret nail.gif

Gal dar ka rasiu bigsmile.gif

Labai grazi si raudona didziaziede begonija wub.gif
Atsakyti
as vakar dar ir ruzava aptikau, MB sake imti, ali pati jau save sustabdziu ax.gif
sakiau jei pasiseks siemet jas auginti, tai tada kitamet ir nusipirksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 04 09, 11:02)
as vakar dar ir ruzava aptikau, MB sake imti, ali pati jau save sustabdziu ax.gif
sakiau jei pasiseks siemet jas auginti, tai tada kitamet ir nusipirksiu biggrin.gif

Ne į temą 4u.gif
Tik nesijuokit, čia MB tai sutuoktinios, sugyventinis ar ... g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 09 balandžio 2008 - 10:18
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 09, 11:17)
Ne į temą 4u.gif
Tik nesijuokit, čia MB tai sutuoktinios, sugyventinis ar ... g.gif  blush2.gif


MB - Mano Brangusis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 09, 11:17)
Ne į temą 4u.gif
Tik nesijuokit, čia MB tai sutuoktinios, sugyventinis ar ... g.gif  blush2.gif

na ina jau isverte biggrin.gif

QUOTE(ina' @ 2008 04 09, 15:16)
MB - Mano Brangusis  mirksiukas.gif

o MB vertimas tai toks buvo mano briedis lotuliukas.gif ir dar lb isizeide, o as jam sakau koks is tikruju vertimas, o jis netikejo, kai parodziau, kaip panos isvercia, tada apsiramino hihihi.gif
Atsakyti