Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 04, 20:40)
Nu bliamba. koks grožis. ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif Nu nenoriu ginčytis bet man atrodo kad čia kažkas išvesta iš krūminės ir svyrančios. g.gif  Bet koks grožis. thumbup.gif  wub.gif Klausyk gal kartais pavadinimą žinai? bigsmile.gif


Pavadinimo nezinau blush2.gif ax.gif Bet pirkau "Senukuose" ax.gif
Man jos irgi tokios keistos ax.gif Kai pirma karta as jas nusipirkau ir man jos isdygo - galvojau,kad bus nesvyrancios ax.gif Buvau nusivylus doh.gif Bet kai paaugo - labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ina' @ 2008 04 04, 14:46)
Mano siemet visi gumbai sudygo  ax.gif ,o kelis metus vis budavo,kad is gumbu kruveles - tai vienas,tai kitas supudavo  verysad.gif
Baltos begonijos gumbeliai labai gyvybingi  thumbup.gif Kokius tris metus juos turiu ir visi visada sudygsta  thumbup.gif


QUOTE(crocus @ 2008 04 04, 14:54)
Reiškia baltų reikia užsiveist  tongue.gif  Du taip pat buvau nusipirkus, gal išgyvens ax.gif



Na, o as baltu neisigijau g.gif gal dar kur rasiu per ispardavima g.gif , bet jauciu nesamone sapalioju user posted image, turbut jau ir per velu ir nebera gumbeliu pirkti...teks kitu metu laukti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ina' @ 2008 04 04, 21:43)
Pavadinimo nezinau  blush2.gif  ax.gif Bet pirkau "Senukuose"  ax.gif
Man jos irgi tokios keistos  ax.gif Kai pirma karta as jas nusipirkau ir man jos isdygo - galvojau,kad bus nesvyrancios  ax.gif Buvau nusivylus  doh.gif Bet kai paaugo - labai patiko  wub.gif

Bandysiu dar ieškoti "Senukuose". 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pentarda @ 2008 04 04, 23:20)
Na, o as baltu neisigijau  g.gif  gal dar kur rasiu per ispardavima  g.gif , bet jauciu nesamone sapalioju user posted image, turbut jau ir per velu ir nebera gumbeliu pirkti...teks kitu metu laukti verysad.gif

Tikrai ne vėlu. Nusipirkus, išleis lapelius gal ir žiedelį kokį sukraus. Svarbu išlaikyti gumbelius kitam pavasariui. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ina' @ 2008 04 04, 13:38)
Jos visos stovi vienoje kruvoje  ax.gif ir anais metais tas pats buvo  ax.gif
Cia anais metais baltos taip atrode  4u.gif


na nerealiai gražu wub.gif , vėl pasikartosiu su klausimu blush2.gif , bet labai įdomu - čia pasodintas vienas daigelis ar keli?
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Užsinorėjau ir aš begonijų , nusipirkau vakar Senukuose Beginia Pendula Cascade geltonų ir raudonų, bet beskaitinėdama žiūriu jau jūsų kiek ūgtelėję bigsmile.gif , ar nebus per vėlu ?

Kaip jas sodinti dabar, kur laikyti ?
Būsiu dėkinga už atsakymą nes nesusidūrus su ta gėlyte visiškai blush2.gif o noras begalinis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 04 06, 13:12)
Labutis  4u.gif

Užsinorėjau ir aš begonijų , nusipirkau vakar Senukuose Beginia Pendula Cascade geltonų ir raudonų, bet beskaitinėdama žiūriu jau jūsų kiek ūgtelėję  bigsmile.gif , ar nebus per vėlu ?

Kaip jas sodinti  dabar, kur laikyti ?
Būsiu dėkinga už atsakymą nes nesusidūrus su ta gėlyte visiškai  blush2.gif o noras begalinis  ax.gif

Dabar to gumbiuko neskaidyk. Įkišk į žemę pamaišyta su durpėm ar specialią nusipirk palaistyk ir lauk to "noro begalinio". 4u.gif Begonija mėgsta drėgmę, tik ne per daug. Jei perlieta pastoviai bus ptadės pūti. Vadinasi palieji ir leidi išdžiūti. bigsmile.gif Tikiuosi patiks ši gėlytė. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 06 balandžio 2008 - 12:58
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 06, 13:53)
Dabar to gumbiuko neskaidyk. Įkišk į žemę pamaišyta su durpėm ar specialią nusipirk palaistyk ir lauk to "noro begalinio". 4u.gif Begonija mėgsta drėgmę, tik ne per daug. Jei perlieta pastoviai bus ptadės pūti. Vadinasi palieji ir leidi išdžiūti. bigsmile.gif  Tikiuosi patiks ši gėlytė. 4u.gif



Ačiū 4u.gif
Padariau viską kaip rekomendavot , tik dar iškilo klausimas, gal reikėjo įnuolatinį vazoną kišt jas ? Ar kai išleis lapukus galėsiu persodint ? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievux @ 2008 04 05, 23:55)
na nerealiai gražu  wub.gif , vėl pasikartosiu su klausimu  blush2.gif , bet labai įdomu - čia pasodintas vienas daigelis ar keli?


Aciu 4u.gif I dideli vazona sodinau kartu visas tris ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 04 06, 15:52)
Padariau viską kaip rekomendavot , tik dar iškilo klausimas, gal reikėjo įnuolatinį vazoną kišt jas ? Ar kai išleis lapukus galėsiu persodint ? blush2.gif  ax.gif


Tikrai galesite veliau persodinti i nuolatini vazona ax.gif
Maniskes irgi dabar mazuose vazonuose susodintos - veliau visas sodinsiu i didesnius vazonus ir nesiu i lauka 4u.gif
Atsakyti
[quote=ina',2008 04 04, 13:38]
Jos visos stovi vienoje kruvoje ax.gif ir anais metais tas pats buvo ax.gif
Cia anais metais baltos taip atrode :4


Gal pameni kiek už tą grožį mokėjai? g.gif Aš šiandien nusipirkau svyrančią geltoną begoniją. thumbup.gif Gal prieš porą metų pirkau tokią tik vasarą ir buvo nukainuota. Praeitą pavasarį vos vos egzistavo, žiūriu ir dabar gumbiukas neatsigavęs. Todėl nusprendžiau daugiau nelaukti, pamačiau ir nusipirkau. Jei užaugs įdėsiu fotkę. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 07, 13:09)
Gal pameni kiek už tą grožį mokėjai?  g.gif  Aš šiandien nusipirkau svyrančią geltoną begoniją. thumbup.gif  Gal prieš porą metų pirkau tokią tik vasarą ir buvo nukainuota. Praeitą pavasarį vos vos egzistavo, žiūriu ir dabar gumbiukas neatsigavęs. Todėl nusprendžiau daugiau nelaukti, pamačiau ir nusipirkau. Jei užaugs įdėsiu fotkę. 4u.gif


Seniai pirkau - jau nepamenu blush2.gif ax.gif Tik zinau,kad ipakavime buvo trys gumbai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ina': 07 balandžio 2008 - 18:51
QUOTE(ina' @ 2008 04 07, 19:50)
Seniai pirkau - jau nepamenu  blush2.gif  ax.gif Tik zinau,kad ipakavime buvo trys gumbai  ax.gif

Tam pakelį, kur pirkau irgi trys gumgiukai buvo. bigsmile.gif Pažiūrėjau tos svyrančios pigesnės už kitas. g.gif Kaži kodėl? g.gif Kažkokia panaši buvo į tą tavo baltą, bet lyg ir ne tokia ir brangesnė. schmoll.gif Dabar atsigulsiu ir galvosiu, gal reikėjo ir tą baltą nusipirkti? blink.gif Tos gėlės jau man visai galvą susuko. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 07, 20:30)
Tam pakelį, kur pirkau irgi trys gumgiukai buvo. bigsmile.gif  Pažiūrėjau tos svyrančios pigesnės už kitas.  g.gif Kaži kodėl? g.gif  Kažkokia panaši buvo į tą tavo baltą, bet lyg ir ne tokia ir  brangesnė. schmoll.gif  Dabar atsigulsiu ir galvosiu, gal reikėjo ir tą baltą nusipirkti? blink.gif  Tos gėlės jau man visai galvą susuko. thumbup.gif  wub.gif

Kai pirkau tai brangesnės ir tik po vieną gumbiuką buvo nesvyrančios grandiflora. Begonija labai dideliais žiedais kaip supratau. Tai tas vienas gumbas 6lt. Nusipirkau tris skirtingų spalvų, o užaugo regis vienas.
Atsakyti