Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiutusi katė

Situacija tokia, kad 3 mėnėsių katytė mėgsta kandžiotis, na aš jai neleidžiu kąsti rankų, bet vistiek kanda.
O šiandien peržengė ribas. Kando man į ranką, aš jai pliaukštelėjau, o ta tada man žiebė su naguota letena per veidą. Vos į akį nepataikė. Na man kantrybė trūko, ir aš ją papurčiau, tai žviegė kaip pjaunama, šnypštė ir purtymo metu man sukramtė riešą, iki kraujo.
Nežinau ką daryti. Gal aš ją už sprando imu netaisyklngai ir jai skauda, kad taip jau, nes kiek čia skaičiau, kad katė nelabai gali priešintis kai paimi ją už sprando.
Nežinau, mamos, patarkit. Katytę myliu, bet savo rankas taip pat.
blush2.gif
Atsakyti
Jooo, priemonių reikia imtis griežtų ir greitai, kitaip gali baigtis blogai. Radau vieną temą apie irgi pasiutusią katę – pasiskaitinėk patarimus ir pažiūrėk, kaip tie patarimai veikė:

http://www.biteplius...61-=(2143198685
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2006 11 26, 14:57)
Situacija tokia, kad 3 mėnėsių katytė mėgsta kandžiotis,  na aš jai neleidžiu kąsti rankų, bet vistiek kanda.
O šiandien peržengė ribas. Kando man į ranką, aš jai pliaukštelėjau, o ta tada man žiebė su naguota letena per veidą. Vos į akį nepataikė. Na man kantrybė trūko, ir aš ją papurčiau, tai žviegė kaip pjaunama, šnypštė ir purtymo metu man sukramtė riešą, iki kraujo.
Nežinau ką daryti. Gal aš ją už sprando imu netaisyklngai ir jai skauda, kad taip jau, nes kiek čia skaičiau, kad katė nelabai gali priešintis kai paimi ją už sprando.
Nežinau, mamos, patarkit. Katytę myliu, bet savo rankas taip pat.
blush2.gif

Net nesitiki, kad taip gali būti. Gal šimtą kačių užauginau... Bet vistiek katės nepergalėsi. Tokia ji jau gimusi - laisva. Vaikšto kur nori... Tik gražumu, gerumu, atsiprašymais, jei tu ją nuskriaudei, įžeidei. Negalima mušti kačių niekada ir jokiom aplinkybėm. Tai didžiausia klaida. Katė neturi žmogiško mąstymo. Ji ne puola. Ji - ginasi. Taip kaip ji supranta. O priežastis tokio katės elgesio - arba laukiniai genai, arba augimas be motinos, arba agresyvus žmogaus elgesys. Jeigu bandysit katę "auklėti" mušimu, ji bijos, tačiau vistiek atras progą jums įdrėksti, įkąsti ir tada, kai nesitikėsite. Žodžiu, jeigu švelniai pragyvensite iki katytė užaugs, subręs - jūs laimėtojas. Priešingu atveju teks išsiskirti. Agresyvus genas pašalinamas veislinėms katėms atsakingos selekcijos būdu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 26 lapkričio 2006 - 16:40
Sveikos,kaciu myletojos.
Noreciau pasidalinti su jumis savo beda,ta beda mano kate,Jai 3m.ji pripratusi tik prie manes ir vyro,dabar pakeitem gyvenamaja vieta,tai nebesusitvarkau...
ji anksciau buvo labai agresyvi,visi sakydavo turit suni o ne kate.. verysad.gif
dabar gyvenam triese su vyro jauneliu broliuku,tai tas vargselis is savo kambario iseit negali,arba mes kate uzdaryt turim.kai as namie bunu tai nieko,bet va jis pasiliko su kate dviese,tai atsigyne tik sepeciu,ji kaip gyvate snypscia,puola kandziotis,soka i akis...man patare ja sterilizuoti,sako kates geresnes palieka,net nezinau ka daryti.vyras jau nebeapsikentes,isgabent ja liepe man is namu,,, o as ja taip myliu,ji man begalo gera,akip dabar as jos atsisakysiu,gal galit kas ka patarti,ar gal esat susidure kas su tokia pat beda... g.gif
jau nebezianu ka cia sumascius,ka su ta kate daryti...paselo visai.
Atsakyti
Idomus atvejis g.gif O kaip senai jus pakeitet gyvenama vieta?Gal ji dar neadaptavosi?
Atsakyti
QUOTE(Shalnaja @ 2006 12 29, 14:27)
Idomus atvejis g.gif O kaip senai jus pakeitet gyvenama vieta?Gal ji dar neadaptavosi?










mes jau savaite nauja vieta pakeite,bet ji ir anksciau arsi buvo,bet dabar visai pasiuto,gal sterilizacija padetu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Polijana @ 2006 12 29, 15:34)
mes jau savaite nauja vieta pakeite,bet ji ir anksciau arsi buvo,bet dabar visai pasiuto,gal sterilizacija padetu verysad.gif

O gal jai vertetu 1 karta leisti kaciuku atsivest g.gif Nes kaip sakoma motinyste keicia zmogu tas pats turbut liecia ir gyvunus g.gif Pirmoje vadoje daug kaciuku nesulauksite mirksiukas.gif
Atsakyti
ji jau kaciuku du kartus turejo biggrin.gif
pirma kart 4,o antra 5 smile.gif
Atsakyti
as jau nebezinau,ka nejau ja uzmigdyt reikes...
bet kaip?kaip tam pasiryzti,cia jau virsune viskam butu...
as to negaliu padaryti,,,
patarkit man
Atsakyti
QUOTE(Polijana @ 2006 12 29, 17:17)
as jau nebezinau,ka nejau ja uzmigdyt reikes...
bet kaip?kaip tam pasiryzti,cia jau virsune viskam butu...
as to negaliu padaryti,,,
patarkit man

Na migdyt neskubek schmoll.gif Juk tai jau krastutine priemone.
gal pas veterenara nuvesk g.gif Maza gal liga kokia yra g.gif Gal jai skauda ka nors,del to ir yra agresivi kitu atzvilgiu.
O ji ant visu metosi,ar tik ant brolio?Nes jai tik ant brolio,gal jis ja kaip nors nuskriaude,ar siaip jai nepatiko g.gif Del sterelizacijos,tai nemanau,kad del to kate taps meilesne tongue.gif Na bet kaip sakoma,kuo velnias nejuokauja bigsmile.gif
Visdelto siuliciau pirma parodyti ja veterenarui,o tada jau kartu ieskosite priemoniu...
Atsakyti
pas veterinara jau buvau,niekuo ji neserga,sveika,kaip ridikas biggrin.gif
vat tik tamsta ji rodo savo xarakteri,ji nenori prisileist kitu zmoniu,tas brolis ta kate kai tik atsikraustem-pirma karta gyvenime isvydo smile.gif nieko jis jai nepadare,veterinaras ir 100% nedave,kad ji pasikeis,po sterilizacijos.Uzmigdymas-ziaurus zodis,bet namiskiai pakraupe,o man kazka daryt su ja tai reikia,jos ir neatiduosi niekam,nes sues verysad.gif


o paleisti nuvezus kazkur tai ir zveriska.
Atsakyti
Na paleisti namine kate laukais tai tolygu ismesti seimos nari verysad.gif Nesu davatka,bet myliu gyvunus ir nepateisinu tokio zmoniu ziaurumo schmoll.gif
Jai jie pazystami vos savaite tai ji tiesiog jo dar nepripazino kaip savo seimos nario mirksiukas.gif Duokite,kad butent brolis jai duotu jos mylimo[megiamo] maisto po biski,po biski ji apsipras.Sterelizuoti irgi galima ji nebebus "sustra" [neturiu lietuviskos abeceles tai sunku parasyti] taps biski flegmatiska,tingi.Gal ir vertetu pabandyti sterelizacija [zinoma jai tai nera kokia brangi veisle kuria jus norejote veisti].
Atsakyti