Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

QUOTE(lepOŽKA @ 2007 03 21, 17:48)
Baik... irnesakyk.gif Tai net nepanašu į sielos ramybės paieškas...
Aš kažkada net esu pagalvojusi "gaila, kad Dauguvietytė neturi vaikų... Šitokie genai nueina į nebūtį"... Ir tik po to, jos knygoje perskaičiau, kad tų vaikų ji atsisakė sąmonongai. Ir įdomiausia, kad man net nekilo mintis baisėtis tuo faktu, ar ten kaip nors bandyti ją smerkti (kas mūsuose baisiai populiaru). Tiesiog tai buvo Tos Moters gyvenimas ir jos pasirinkimas...Ir taškas.

na, ne vienas nezinom ir nesuzinosim kaip jos is tikro jauciasi ir ka galvoja, aisku, kad tai ju pasirinkimas, o kieno daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
naudodamas kontraceptikus noredamas nelabai pastosi. nereikia cia sekti pasaku. o del uzmirsimo - galima nusistatyti priminima ir pan.
cia kai papasakojat, tai juokinga skaityti. kontraceptiniu tableciu patikimumas koks? beveik 100-procentinis. naudokit pagal instrukcija ir nereikes darytis abortu.
Atsakyti
QUOTE(lepOŽKA @ 2007 03 21, 17:34)
Jei truputį "nukrypstant į lankas",tai visgi manyčiau, kad moters vertė - ne pagimdytų vaikų skaičius...
Prieš Kalėdas kažkur skaičiau apie Nijolę Sadūnaitę (turbūt nereik jos pristatinėti)...Ji ten pasakojo apie daug ką, bet man labiausiai užkliuvo tai, kaip ji pasakojo remianti vieną šeimą. Ta šeima, kur abu tėvai su aukštaisiais ir tikrai ne  kokie alkoholikai, augina berods 9 vaikus. Gyvendami pusantro kambarėlio bute... Aišku, nežinau aš ten visų niuansų, bet esmė ta, kad juos kažkam  reikia šelpti, nes kitaip jie neišgyventų...
Norėčiau paklausti tos šeimos užaugusių vaikų, kokią gyvenimo kokybę jie jautė gyvendami susikimšę tuose pusantro kambarėlio ir šelpiami vienuolių... Ir ar užaugę jie taip pat norėtų turėti tiek vaikų... g.gif

Ir kita medalio pusė. Pliseckaja, Vaikulė, galų gale daugelio mėgstama Dauguvietytė... Šitos moterys niekada ir neslėpė, kad sąmoningai nutraukė nėštumą... Ir ne kartą... Ar nuo to fakto jų gerbėjų ratas nors kiek sumažėjo? Ne manau...


Bet jos tvirtos savo pasirinkime ir neiesko uzuojautos is kitu, ir tai jeigu ir pasakoja, tai ne tam, kad ju kasnors gailetusi. Jos taip nusprende, taip padare ir su tuo gyvena. Va tada ir smergti nekyla noras, nes jos zinojo ka daro, tai ju gyvenimas.
Atsakyti
QUOTE(Deiman @ 2007 03 21, 20:31)

cia kai papasakojat, tai juokinga skaityti. .

No comments
Atsakyti
QUOTE(lepOŽKA @ 2007 03 21, 21:30)
No comments

aha, tiksliai, yra ir linksmesniu temu forume blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Haidė @ 2007 03 20, 06:13)
Va būtent - išvartyti galima savaip. Aš išvarčiau priešingai pirmam lozunginiam išvartymui... kuris man skambėjo šlykščiai vien dėl to, kad buvo lozunginis.. be jausmo, be nuoširdumo... Vartyti galima viską kaip nori, bet kai randi skyrelį, kuris prasideda nuoširdžiai, kaip šio skyrelio autorės postas, ir bandai tęsti į tą temą, nes tema - tau skirta, tikiesi atgal - nuoširdumo. O atgal gauni beprasmius frazeologizmus... Ką, mieloji ciocia, tu gauni iš to, kad rašai čia tai ką rašai? Bandai įrodyti sau ir kitiems kokia tu teisinga? Taigi jei širdy žinai, kad teisinga, niekam įrodinėti nebereikia.... Jeigu tavo vaikai buvo planuoti ir laukiami, tai kodėl užuot tą minutę būtent jais ir pasidžiaugus, tu stengiesi pademonstruoti beasmenei publikai - kaip tu teisingai nugyvenai, o jie (AŠ) - neteisingai... O jei tautos auklėjimo sumetimais demonstruoji, - geriau jau Paksą pakeistum, bus tvarka, ato anas įgrįso kažkaip...
jei atsakyti tiesiogiai - kadangi aš iš tų, kurios neplanavo, ir vaikas neatsirado, kada jo norima - visgi nenorėjau jo priimti kaip bausmę. Visgi nenorėjau būti ta mamyte, kuri šešiolikmetei paauglei staugia - "AŠ, AŠ dėl tavęs - jaunystę paaukojau, AŠ dėl tavęs mokslus mečiau, AŠ ... o tu ..pyp..nelaiminga...drįsti dabar norėt savo asmeninio gyvenimo? Drįsti jį kitaip įsivaizduoti, negu aš už tave įsivaizdavau?" ... Jeigu nėštumas mane, o ne tave, užgriuvo netikėtai, kaip bausmė tokioj situacijoj kokioj buvau aš, tai tau tuo nėr kuo didžiuotis, deja... tai neįrodo, kad tavo pasekmė atėjo kaip tavo teisingumo apdovanojimas. o kad bandai tai įrodyti -  tik reiškia - kad neįrodo net tau pačiai.

Gerai jau gerai, baigiu apsižodžiavimus. Nepyk, ciocia smile.gif Tavo nikas simpatiškas, netiks jei pyksi.

Kaip ten bebūtų, gal ir ne vietoj šitas skyrelis atsirado. Vienintelis nuodėmingas šioj taurioj netekčių ir neįgalumų auroj, o juk taip norisi rasti kažką iš kūno ir kraujo, kuris galėtų būti kaltas dėl tavo kančios, nepastojimo, praradimo.... Atleiskite mamytės, kurių tikrai nuoširdžius žodžius ir skausmą skaičiau verkdama... ne jums šie žodžiai skirti, o tiems kurie sako - "tu šiaip tai šliužas, nu bet jeigu ką, aš tai tavęs neteisiu...tik šiaip mestelnu akmenį ir nusisuku".

...Ir netgi, jei ne vietoj. atsirado. skyrelis. ir netgi, jeigu tokios kaip aš, keliu jums, mamos, pyktį ir pagiežą - tai gerai. Tai jau savotiška tolerancijos mokykla. O to mus išmoko skausmas - tolerancijos.

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ikiuke @ 2007 03 21, 20:46)
Bet jos tvirtos savo pasirinkime ir neiesko uzuojautos is kitu, ir tai jeigu ir pasakoja, tai ne tam, kad ju kasnors gailetusi. Jos taip nusprende, taip padare ir su tuo gyvena. Va tada ir smergti nekyla noras, nes jos zinojo ka daro, tai ju gyvenimas.

Hm... Nu tai pala, jeigu moteraite tvirtai nusprende, kad jai svarbiau but UABo direktore nei mama, ir niekam nesiskundžia savo pasirinkimu, tai jau ok, tai jau nebe žmogžudystė, tai jau tiesiog jos gyvenimas, kurio smerkti negalima, nes žinojo ką daro?
O ta kuri šiaip UABo neiškelia kaip vertybės prieš vaiką, o tiesiog jai buvo per sunku, - (o kadangi vertybės visgi kitokios, tai sunkus pasirinkimas neišvengiamai virsta skausmu po to) - ta tai smerktina, nesuvokiama, nepateisinama, užuojauta tokio skausmo - absurdas? ......
(Na aišku, UABa su Pliseckajos duokle pasauliui baisiai nepadoru sugretinti. Bet tada reiktų apsvarstyti kokios duoklės pateisina o kokios nepateisina aborto...)

Dėl skausmo išreiškimo ir užuojautos ieškojimo - manau kad tą išgyvenusios šioje temoje jei iesko supratimo/užuojautos - tai iš tokių pačių.
(O jei dalyvauja ir ne tokios pačios - man regis, sielos skausmas, dėl ko jis bebūtų kilęs - nenusipelno paniekos. Nes kaip kažkas jau sakė, tas kas nusipelno, tam neskauda..)

Tik va tų išgyvenusių labai sumažėjo temoje, itariu, dėl nukryžiavimo politikos smile.gif Drąsiau, tikrai žinau kad mūsų nuodėmingųjų tikrai daug... O kai išsišneki, palengvėja visgi... nes šioje situacijoje gyvai- labai to trūksta - vis reikia nuo kažko slėptis... Beje, jei nedrąsu, supermamos taisyklės leidžia prisijungti kitu vardu, jei norima atvirauti skyrelyje 'kertelė sielai', manau nesupyks supermama ir čia (?).
Atsakyti
O as nezinojau, kad Vaikule, Pliseckaja, Dauguvietyte savu laiku nutrauke nestuma blink.gif Neteko to skaityti... Bet dabar, kai perskaiciau lepOzkos poste, ne itin kokia nuomone apie jas susidariau schmoll.gif Ne kaip apie menininkes, o kaip apie moteris... Viena yra, kai aborta daro kokia kamo moteryte, jau auginanti 5 pametinukus ir eilini karta pastojusi nuo girto ja uzgulusio vyro, ir visai kas kita - kai samoningai nestuma nutraukia moteris, kuri yra protinga, gabi, meniska asmenybe, kuri pasauliui gali (nors ir nebutinai, aisku mirksiukas.gif ) padovanoti dar viena talentinga zmogu... Na, nesuprantu ir nepateisinu tokiu moteru. O karjera... Ja sekmingai galima padaryti ir vaikus gimdant (pvz. aktore Sophie Loren), o ne darantis abortus ir paskui televizoriaus ekrane meiliai glaustantis su 3-4 sunimis(cia as apie Vaikule mirksiukas.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gytr: 22 kovo 2007 - 22:13
QUOTE(Gytr @ 2007 03 22, 23:13)
O as nezinojau, kad Vaikule, Pliseckaja, Dauguvietyte savu laiku nutrauke nestuma  blink.gif  Neteko to skaityti... Bet dabar, kai perskaiciau lepOzkos poste, ne itin kokia nuomone apie jas susidariau  schmoll.gif  Ne kaip apie menininkes, o kaip apie moteris... Viena yra, kai aborta daro kokia kamo moteryte, jau auginanti 5 pametinukus ir eilini karta pastojusi nuo girto ja uzgulusio vyro, ir visai kas kita - kai samoningai nestuma nutraukia moteris, kuri yra protinga, gabi, meniska asmenybe, kuri pasauliui gali (nors ir nebutinai, aisku  mirksiukas.gif ) padovanoti dar viena talentinga zmogu... Na, nesuprantu ir nepateisinu tokiu moteru. O karjera... Ja sekmingai galima padaryti ir vaikus gimdant (pvz. aktore Sophie Loren), o ne darantis abortus ir paskui televizoriaus ekrane meiliai glaustantis su 3-4 sunimis(cia as apie Vaikule  mirksiukas.gif)

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Deiman @ 2007 03 21, 19:31)
naudodamas kontraceptikus noredamas nelabai pastosi. nereikia cia sekti pasaku. o del uzmirsimo - galima nusistatyti priminima ir pan.

As maziukes pradejau lauktis, kai geriau stiprius vaistus, kurie visada sukelia persileidima: sukelia doh.gif , o as pastojau. Tai kaip suveiktu kontraceptikai, kurie tik beveik apsaugo nuo nestumo? Nereikia, cia aiskinti, kad yra 100 proc. apsauga (neskaitant visisko susilaikymo seimoje). Todel pries garsiai juokiantis, gal geriau ivertinti savo vaisinguma
Atsakyti
Manau,kad labai daug moteru yra tam nors karta gyvenime pasirizusios.Visu aplinkybes ivairios.Ir ne kiekviena moteris nori buti motina ir ne kiekvienos vyras nori daugiau vaiku ir t.t...Tai ka cia galima apkalbeti.Negalvokit.kad tos pacios moterys anksciau ar veliau neapverkia savo negimusiu vaikeliu.Man tiesiog gaila tu moteru.
Atsakyti
QUOTE(MEDUNE @ 2007 03 25, 04:57)
Manau,kad labai daug moteru yra tam nors karta gyvenime pasirizusios.Visu aplinkybes ivairios.Ir ne kiekviena moteris nori buti motina ir ne kiekvienos vyras nori daugiau vaiku ir t.t...Tai ka cia galima apkalbeti.Negalvokit.kad tos pacios moterys anksciau ar veliau neapverkia savo negimusiu vaikeliu.Man tiesiog gaila tu moteru.

bet ar ne patys del to esame kalti? g.gif
Atsakyti