Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

QUOTE(lera @ 2007 09 17, 14:18)
o tau turbut noretusi ane? mirksiukas.gif

todėl kad beprasmiška irodinet kad gyvibe brangiausias turtas ir dalykas šioi žemei visatoi,planetoi....šlikštoka skaityt kai atsiranda tokiu kurios bando irodit priešingai, liginant su visai kitais dalikais,prasideda invalidai,valkatos ir tt.žodžiu ne i tema.
amade tau išvis ne vieta čia tavo skausmas ir beda visai nesuliginami...

idesiu dar karteli....primenu tai dvejojančiom...

liudnai gražu...

lera, tau viskas su galva, gerai? Nes man tai, žinok, stresas po kiekvieno tavo sadizmo priepuolio bash.gif . O, jeigu turi fantaziją, pabandyk įsivaizuoti, ką darai, toms kitoms, kurios jau ir taip palūžę. Negi mėgaujiesi? Stengiuosi apie žmones galvoti kaip ir apie vaikus, kad jeigu blogai pasielgė, tai dar nereiškia, kad blogas. Bet tamsta...Tu kaip kokia blogio sėkla, sėji tiek daug blogų emocijų ir skausmo:blink: verysad.gif
lera, juk būtent tu ir kalbi ne į temą doh.gif Niekas čia nesakė, kad gyvybė nėra svarbiausias dalykas. O palyginimai (kad ir mano pačios patirtis) buvo skirti ne tamstai (nes tai tikrai beprasmis reikalas), o į temą toms, kam reikėjo supratimo.
Mano pasisakymai po tamstos, žinoma tik menkas pypimas, ale jei kam nors tai buvo nors ir menka paguoda, džiaugiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cute: 17 rugsėjo 2007 - 15:10
Ar kada sakiau , kad esu prieš gyvyybę ir už abortą? schmoll.gif
Atsakyti
Ir man man tas pats bash.gif po kiekvieno Leros, Karosiuko, ar Noir1 pasisakymo.
Atsakyti
QUOTE(Šanti @ 2007 09 17, 15:27)
Ir man man tas pats  bash.gif po kiekvieno Leros, Karosiuko, ar Noir1 pasisakymo.

Matai Šanti, kad ir kaip jos garsiai plyšautų, ne tiek jų ir daug. O, jeigu aš ir klystu, vistiek esu linkusi tikėti, kad ne visi piktdžiugiškai džiaugiasi, kai šalia esančiam skauda.
O tu laikykis console.gif Tavo vaikelis, kaip ir mano dabar angeliukai. Ir jokio čia skirtumo ar dėl abrazijos ar dėl aborto. Gedėti ir gailėtis nėra blogai. Blogai kai šie jausmai griauna gyvenimus. Tad pasistenkim mirusiųjų gyvenimus palikti mirusiems.
Žinau viena, kad pvz. jeigu sutikčiau moterį besiruošiančią darytis abortą, kad ir kaip sunku bebūtų apie tai kalbėti, perspėčiau ją apie, tai kas laukia po visko. Bet taip jau yra, kol tai neįvyksta, realios priežąstys ir problemos visada atrodo didesnės, už dar neįvykusias. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cute @ 2007 09 17, 16:56)
.
Žinau viena, kad pvz. jeigu sutikčiau moterį besiruošiančią darytis abortą, kad ir kaip sunku bebūtų apie tai kalbėti, perspėčiau ją apie, tai kas laukia po visko. Bet taip jau yra, kol tai neįvyksta, realios priežąstys ir problemos visada atrodo didesnės, už dar neįvykusias.  verysad.gif



Tikra tiesa. heart.gif
Atsakyti
Rasau tik tam, kad greiciau uzsidarytu tema. Nors dar slykstesniu dalyku, uz jau esancius cia, vargu ar begalima prirasyti doh.gif . Nezinau ar yra dar viena tokia tema kur tiek pykcio, izeidinejimu, arogancijos, netgi nesuklysiu sakydama - sadizmo blink.gif . Isvada - visgi buna svetimas skausmas. Ir cia, kaip niekur kitur, tai akivaizdu. Suprantu tas, kurios neteke savo kudikeliu, pasisako pries abortus, suprantu ir tas, kurios tiesiog yra nusistate pries abortus, bet nesuprantu nei vienu, nei kitu kai jos savo poziuri gina nerinkdamos zodziu, izeidinedamos, tycia skaudindamos verysad.gif. Visi esame zmones ir kaip sakoma "kaip pasiklosi, taip ismiegosi". Nejaugi kazka iskaudinus pasidaro lengviau?(taikau toms, kurios neteke savo vaikuciu cia izeidinejo kitas). Gyvenkime savo, o ne kitu, gyvenimus, neliskime i svetima sirdi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimakp: 17 rugsėjo 2007 - 16:42
QUOTE(cute @ 2007 09 17, 15:54)
lera, tau viskas su galva, gerai?  Nes man tai, žinok, stresas po kiekvieno tavo sadizmo priepuolio bash.gif . O, jeigu turi fantaziją, pabandyk įsivaizuoti, ką darai, toms kitoms, kurios jau ir taip palūžę. Negi mėgaujiesi?  Stengiuosi apie žmones galvoti kaip ir apie vaikus, kad jeigu blogai pasielgė, tai dar nereiškia, kad blogas. Bet tamsta...Tu kaip kokia blogio sėkla, sėji tiek daug blogų emocijų ir skausmo:blink:  verysad.gif
lera, juk būtent tu ir kalbi ne į temą  doh.gif  Niekas čia nesakė, kad gyvybė nėra svarbiausias dalykas. O palyginimai (kad ir mano pačios patirtis) buvo skirti ne tamstai (nes tai tikrai beprasmis reikalas), o į temą toms, kam reikėjo supratimo.
Mano pasisakymai po tamstos, žinoma tik menkas pypimas, ale jei kam nors tai buvo nors ir menka paguoda, džiaugiuosi.

o ko tau tamsta bloga darosi? juk tu nesidarei valimo tavo kita situacija,o gal ne?(ar mano postose pastebejai kad aptarineciau tamstos situacija,ar pan)ko cia draskaisi tada?(po tokiu isgivenimu moterys bendrauja svetimo skausmo nebuna,yra ten tema,o ne "po aborto")kur sneka padariau ketvirta isvalima ir kas?....
juk aiskiai buvi parasyta filmukas mastancioms dvejojanciom,ko kisi nosi tada jei nepriklausai isvardintoju grupei?
tikai daugiau nezadu roditis sitoi apgailetinoi temoi...kuri labiau panasi i gyvaciu lizda,aisku kas zudo savo dar negimusiu vaikus,negali but nuosirdus,sekmes jum linkiu ir toliau du*****,valitis ir guostis viena kitai.kaip stiprei grauzia pabudusi sazine...taip tikrai jus teisios tik kiaule kiaule gina....
gait neatsakinet i mano posta nes liks neperskaitytas,taigi nemiklinkit veltui pirstu..
man neidomus jusu ziopciojimai...
Atsakyti
QUOTE(lera @ 2007 09 17, 18:43)
tikai daugiau nezadu roditis sitoi apgailetinoi temoi...kuri labiau panasi i gyvaciu lizda,aisku kas zudo savo dar negimusiu vaikus,negali but nuosirdus,sekmes jum linkiu ir toliau du*****,valitis ir guostis viena kitai.kaip stiprei grauzia pabudusi sazine...taip tikrai jus teisios tik kiaule kiaule gina....
gait neatsakinet i mano posta nes liks neperskaitytas,taigi nemiklinkit veltui pirstu..
man neidomus jusu ziopciojimai...


ir panasi butent del tokiu kaip tu doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti