Įkraunama...
Įkraunama...

Po aborto

Labai užjaučiu visas, kurios tai teko išgyventi. Pati to neišgyvenčiau ir galiu tik pamėginti įsivaizduoti ką jaučia tos moterys... Tačiau...

Man baisu, kai apsidairau ir matau, kad aplink mane esančių daliai moterų abortas tampa - na, net nežinau kaip tiksliau išsireikšti - apsisaugojimo priemone. Na, žinot kaip būna purškalas nuo uodų prieš įkandimą ir po, tai taip ir čia - kontraceptikai, prezervatyvai tai būtų priemonės prieš faktą, o abortas tas pats tik po fakto. Abortą darosi, nes nėštumas ne laiku - kelionė ant nosies, paaukštinimas, nebaigtas statyti namas, dar kažkokie nebaigti ar tik planuojami darbai, ne tas vyras tą naktį papuolė ir dar eilė priežasčių. Vėliau kaltinami gydytojai, kurie neatkalbėjo, vyrai, kurie užstatė, ir pan. Gydytojai dažniausiai mėgina atkalbėti ir abortą retai kada puola daryti, tačiau gydytojai yra žmonės, kurių tarpe visokių pasitaiko, todėl tikiu, jog atsiras moterų, prie kurių šitokio poelgio bus prisidėję ir gydytojai. Vyrai... O ką vyrai? Mylisi tai juk du žmonės, ir abu puikiai žino, kuris iš jų gali pastoti. Nėra kontraceptikų, kurie apsaugotų 100 proc.? Anksčiau tikrai taip, tačiau šiandien jau galima apsisaugoti ir išvengti. Kainuoja, tačiau ar verta rizikuoti gyvybe? Net po įvykio dar gali padėti vaistai. Tiesiog neretai ne tik vyrai, bet ir moterys galvoja ne vieta, kuria derėtų... Juk aš tai tikrai nepastosiu, o jei pastosiu - yra išeitis - abortas... Deja, bet dalis mano aplinkos moterų taip galvoja. Netaikau šio pasakymo visoms - nėra nė vieno dalyko, kurį būtų galima taikyti visiems, tačiau negaliu nesipiktinti tomis moterimis. Vėliau vėlgi teisinasi - tam vaikui būtų buvę blogai... Būtų alkanas, basas, mušamas, nemylimas ir t.t. Rodoma pirštais į tokius vaikus. Tikrai taip - baisu, kiek yra nelaimingų vaikų, tačiau tai dažniausiai nepateisina abortų, nes žemiau vidutinio lygio dažniau vaikus gimdo, o abortus darosi moterys, kurios gyvena vidutiniškai. O kad ir tie vaikai, kurie yra tikrai yra nelaimingi, palikti... Paklauskit vaikų namuose esančių vaikų ar jie nenori gyventi? Nemanau, kad palikti vaiką yra gera išeitis, tik noriu pamėginti užginčyti pasiteisinimą, kad geriau jau abortas nei palikti vaiką vaikų namuose...

Nei abortas, nei paliktas vaikas nėra man pateisinamas pasirinkimas, todėl labai skatinu lytinį švietimą, tiek vyrų, tiek moterų skatinimą mastytį, atsakomybės atsiradimą už galbūt po nakties, kurią planuojate praleisti, užsimegsiančią gyvybę. Aš už tai, kad būtų dedamos visos pastangos, jog nereikėtų atsidurti situacijoje, kai reikia svartyti ir rinktis ką daryti - abortą, gimdyti nepageidaujamą vaiką, kurį galbūt vėliau palikti ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievusiukas: 19 liepos 2007 - 10:09
QUOTE(laimoru @ 2007 07 18, 14:06)
Tema iš tikro labai skaudi. Mano patirtis du jau pilnamečiai vaikučiai, du abortai ir vienas priverstinis gimdymas žuvus isčiose 23 nėštumo sav. dvynukams. Iš tikrųjų aš laiminga nes dievas man leidžia apkabinti du savo vaikus ir uždegti žvakelę ant dvynykų kapo. Aš manau, kad jis pasiimdamas mano taip laukiamus kūdikėlius atgal pas save, parodė kokia aš buvau žiauri ir neteisi pasidarydama abortus. Tai Dievo bausmė motinai nesuvokusiai savo motiniškumo. Galėčiau rasti šimtus pateisinamų priežasčių kodėl aš tai padariau... bet šiandien žinau viena-pateisinimo nėra jokio. Jeigu turėčiau galimybę, jeigu dievulis manęs pasigailėtų labai norėčiau pagimdyti ir užauginti vaikelį. Deja man jau 41 m. ir nors ir labai stengiuosi pastoti nepavyksta. Aš tikrai nesmerkiu nei vienos moters priėmusios sprendimą atsisakyti vaikelio, nes jos pačios save arba savo vaikus pasmerkė netektims kurios anksčiau ar vėliau ateis. Niekas gyvenime nepraeina be pėdsako, už viską turime atsiskaityti. Jeigu nors vieną moterį galėčiau sustabdyti nuo tokio žingsnio pasijusčiau bent kiek laimingesnė, nes šiandien nematau pasauly nieko gražesnio už moterį apkabinusią pilnėjantį pilvuką arba glaudžiančią jau atėjusį pasaulin mažylį. Tvirtybės JUMS MOTERYS ir neieškokit priežasčių negimdyti besibeldžiančio pasaulin angelėlio, tokių priežasčių paprasčiausiai nėra...patikėkit manim.

O man atrodo, kad cia ne bausme, o toks gyvenimas. Kazka gauni, kazka prarandi, atiduodi. Jei nepaslaptis, kokia buvo priezastis negimdyti, bent tada, kaip tau atrode?
Atsakyti
Tada priežastis buvo negimdyti sakyčiau iš šiandienos pozicijos žiūrint niekinė. Turėjom jau du vaikelius. Vaikai pametinukai 2 ir 1 metukų. Vyras dirbo statybose toli nuo namų ir grįždavo tiks savaitgaliais. Ir vieną tokią juodą mano gyvenimo savaitę sužinojau, kad vyras ten kur dirba gyvena ne bendrabutį o pas moterį, t.y. man neištikimas. Grįžus jam savaitgalį kilo baisus konfliktas kurio metu buvau išprievartauta savo teisėto vyro. Paradoksas bet aš pastojau. Dar vienas vaikas tuomet atrodė visiškas absurdas. Deja po šito įvykio aš jau žinojau, kad su šitu vyru viso gyvenimo nenugyvensiu.Skyrybos buvo tik laiko klausimas. Savo vyra aš beprotiškai mylėjau ir vis naujus jo nuotykius bandydavau pamiršti ir gyventi dar kažkiek kol vaikučiai paaugs. Atsitiktinai praėjus trims metams po ankstesnio įvykio vėl pastojau. Tuomet vyras jau girtavo ir prieš mane smurtavo. pamenu kaip mano dukrelė maldaudavo skirtis su tečiu, o aš kvailė dar jį mylėjau. Jo žodžiai, kad aš nėštumu bandau pririšti jį prie savęs paskatino apsispręsti ir aš manau, kad gal net keršydama jam už neišsipildžiusią svajonę turėti darnią šeimą, pasidariau aborta. Niekam nelinkiu šitokios patirties. Šiandien turiu nuostabų vyrą su kurio bandome susilaukti vaikelio, deja sėkmė ne mūsų pusėje. Dvynukų laukiausi nuo antro vyro, bet kaip rašiau įvyko ta baisi tragedija. Nors aš ir aprašiau savo abortų priežastis, bet šiandien žinau, kad žudyti savo veikelį negali būti jokios priežasties.Moteriai pasidariusiai abortą išsaugoti šeimą nelieka jokių šansų, o sąžinės priekaištai lydi visą likusį gyvenimą.
Atsakyti
Būtent todėl ir rašau, kad būtina daryti viską - konsultacijos moterims, šeimoms, jaunuoliams ir t.t., kad neateiti iki tokios situacijos, kai reikia rinktis... Priežastys skirtingos, pasiteisinimai daugiau ar mažiau panašūs, o ir rezultatai labai liūdinantis ir vienodi. Užjaučiu jus ir labai tikiuosi, jog ateityje vis daugiau bus galimybių sulaukti įvairiapusės pagalbos ir mažės moterų, kuriom teks susidurti su tokia situacija.
Atsakyti
QUOTE(laimoru @ 2007 07 18, 15:06)
Tema iš tikro labai skaudi. Mano patirtis du jau pilnamečiai vaikučiai, du abortai ir vienas priverstinis gimdymas žuvus isčiose 23 nėštumo sav. dvynukams. Iš tikrųjų aš laiminga nes dievas man leidžia apkabinti du savo vaikus ir uždegti žvakelę ant dvynykų kapo. Aš manau, kad jis pasiimdamas mano taip laukiamus kūdikėlius atgal pas save, parodė kokia aš buvau žiauri ir neteisi pasidarydama abortus. Tai Dievo bausmė motinai nesuvokusiai savo motiniškumo. Galėčiau rasti šimtus pateisinamų priežasčių kodėl aš tai padariau... bet šiandien žinau viena-pateisinimo nėra jokio. Jeigu turėčiau galimybę, jeigu dievulis manęs pasigailėtų labai norėčiau pagimdyti ir užauginti vaikelį. Deja man jau 41 m. ir nors ir labai stengiuosi pastoti nepavyksta. Aš tikrai nesmerkiu nei vienos moters priėmusios sprendimą atsisakyti vaikelio, nes jos pačios save arba savo vaikus pasmerkė netektims kurios anksčiau ar vėliau ateis. Niekas gyvenime nepraeina be pėdsako, už viską turime atsiskaityti. Jeigu nors vieną moterį galėčiau sustabdyti nuo tokio žingsnio pasijusčiau bent kiek laimingesnė, nes šiandien nematau pasauly nieko gražesnio už moterį apkabinusią pilnėjantį pilvuką arba glaudžiančią jau atėjusį pasaulin mažylį. Tvirtybės JUMS MOTERYS ir neieškokit priežasčių negimdyti besibeldžiančio pasaulin angelėlio, tokių priežasčių paprasčiausiai nėra...patikėkit manim.

uzjauciu ...
Atsakyti
Na vėl parašysiu (rašiau jau pirmame puslapyje) Gaila negimusių vaikučių... Bet ką daryti? Kaip pagelbėti, bent tam kas liko?
Parašysiu šiaip... susimastymui:
mano teta labai ilgai stengėsi turėti vaikutį... pagaliau pastojo- visiems aplinkui atrodė pačiu netinkamiausiu metu: vyrui jau kelis mėnesius atlyginimas neišmokamas... ji niekur nedirba, kaip tik buvo siunčiama į Kauną mokinti. Bet jos tai nejaudino- visi aplinkui džiaugėmės.... dar vienas stebukliukas, į mokslus neišvažiavo, pagimdė. Na po to pradėjo saugotis ir?... vėl pastojo. Silpna sveikata, pametinukai, neatsistačiusi imuninė sistema... nebuvo nei minties apie žmogžudystę schmoll.gif . Po gimdymo įsistatė spiralę, praėjus porai metelių nors ir su spirale (rodos harmoninė, bet bijau sumeluoti) ji.... vėl pastojo.. Visi gavome šoką... teta visai nusilpo- pamenu paskutiniais mėnesiai visai vėmė galėjo tik obuoliukus valgyti ir gimė "obuolinė mergytė" situacija jų buvo nepavydėtina, bet kas galėjo tas padėjo. Na ir.... teta su 3 vaikais ir mokslus pabaigė, vyras keitalioja ir dabar darbus, kad kuo daugiau pinigėlių namie būtų, teta irgi dirba, pasistatė namus ir gyvena. Visa tai jie galėjo turėti ir anksčiau, taip vaikučiai truputuką atitolino svajones, bet jos buvo įgyvendintos. aupumo sumetimais ir vaikai anksti ant puoduko buvo išmokinti sėsti, ir kartais su palutėm pabūdavo, bet dabar viskas thumbup.gif susitvarkė ir jie gyvena drysčiau pasakyti vidutiniškai, savas namas, pora mašinų manyčiau net gerai. biggrin.gif
Aš dabar paprasčiausiai susimasčiau- kam ištiesų sunku, kas sunkiai verčiasi iš tiesų tas atranda duonos ir dar vienam vaikui- ir vadina tai Dievo dovana, o kas paragavęs gero gyvenimo nenori nieko keisti atranda begales priežasčių ir savęs pateisinimų, deja tokia yra gero gyvenimo kaina verysad.gif
Tikiuosi neteks man net susimastyti apie tokį pasirinkimą, meldžiu Dievą nuo to apsaugoti ir mano dukrą, nes manau, kad tai yra nepaprastai sunku, tiesiog nepakeliama... Man dabar pagalvojus net kažkas viduje susispaudžia ir pajuntu skausmą, graužatį, akyse tvenkiasi ašaros, o jei tektų taip... apsispręsti? Jei būtų kad ir kaip sakė nesuderinama su gyvybinėmis funcijomis- neištverčiau, bet kuriuo atveju, ir nužudyti nepaprastai sunku, bet dar sunkiau pagimdyti ir pamatyti veiduką , o po to per 8min jo netekti (kaip viena čia rašė) argi motinos širdis gali tai atlaikyti? Tokiu atveju pateisinu net ir abortus.

O toms kurios pasidarė: neužveskite čia tokių temų- jūs tik save dar labiau skaudinsite skaitydami tokių kaip aš postus. Geriau kreipkitės pas psichologus ir nesidairykite atgal... tik į priekį...
Atsakyti
[quote=Klepesova,2007 08 12, 15:01]
Aš dabar paprasčiausiai susimasčiau- kam ištiesų sunku, kas sunkiai verčiasi iš tiesų tas atranda duonos ir dar vienam vaikui- ir vadina tai Dievo dovana, o kas paragavęs gero gyvenimo nenori nieko keisti atranda begales priežasčių ir savęs pateisinimų, deja tokia yra gero gyvenimo kaina verysad.gif


Tikra tiesa. Labai patiko tavo mintys ir pritariu
Atsakyti
QUOTE(laimoru @ 2007 07 18, 14:06)
Tema iš tikro labai skaudi. Mano patirtis du jau pilnamečiai vaikučiai, du abortai ir vienas priverstinis gimdymas žuvus isčiose 23 nėštumo sav. dvynukams. Iš tikrųjų aš laiminga nes dievas man leidžia apkabinti du savo vaikus ir uždegti žvakelę ant dvynykų kapo. Aš manau, kad jis pasiimdamas mano taip laukiamus kūdikėlius atgal pas save, parodė kokia aš buvau žiauri ir neteisi pasidarydama abortus. Tai Dievo bausmė motinai nesuvokusiai savo motiniškumo. Galėčiau rasti šimtus pateisinamų priežasčių kodėl aš tai padariau... bet šiandien žinau viena-pateisinimo nėra jokio. Jeigu turėčiau galimybę, jeigu dievulis manęs pasigailėtų labai norėčiau pagimdyti ir užauginti vaikelį. Deja man jau 41 m. ir nors ir labai stengiuosi pastoti nepavyksta. Aš tikrai nesmerkiu nei vienos moters priėmusios sprendimą atsisakyti vaikelio, nes jos pačios save arba savo vaikus pasmerkė netektims kurios anksčiau ar vėliau ateis. Niekas gyvenime nepraeina be pėdsako, už viską turime atsiskaityti. Jeigu nors vieną moterį galėčiau sustabdyti nuo tokio žingsnio pasijusčiau bent kiek laimingesnė, nes šiandien nematau pasauly nieko gražesnio už moterį apkabinusią pilnėjantį pilvuką arba glaudžiančią jau atėjusį pasaulin mažylį. Tvirtybės JUMS MOTERYS ir neieškokit priežasčių negimdyti besibeldžiančio pasaulin angelėlio, tokių priežasčių paprasčiausiai nėra...patikėkit manim.

tik pradejusi skaityti pagalvojau... tai ka tu pati poto isakei, 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2007 08 12, 16:01)
O toms kurios pasidarė: neužveskite čia tokių temų- jūs tik save dar labiau skaudinsite skaitydami tokių kaip aš postus. Geriau kreipkitės pas psichologus ir nesidairykite atgal... tik į priekį...


pritariu - tik i priekiu turime ziureti. tai kas buvo, jau buvo. Ir niekada nesugryz. kam kankinti save prisiminimais? 4u.gif
Atsakyti
apie ka jus kalbat moterys mamos???
kokios jums užuojautos reikia,ar jus savo mirties valanda busit rami del savo sažines???
užuojauta TIK vaikam kuriu nenorejo kuriems paraše mirtie nosprendi MAMA? kaip šeis laikas galima šneket apie tolerancija,kokia čia nafik tolerancija kai moterys žudo savo vaika???
baikit tas kaip tave suprantu ir bla,bla bala....
už tai jus reikia gailet??????? blink.gif
user posted image
Papildyta:
o gal uz tai?
bet kas jums gaunat narkoze ir ramiakas,pabundi viskas padaryta blink.gif
user posted image apie ka jus kalbat?
Atsakyti
QUOTE(lera @ 2007 09 04, 13:23)
apie ka jus kalbat moterys mamos???
kokios jums užuojautos reikia,ar jus savo mirties valanda busit rami del savo sažines???
užuojauta TIK vaikam kuriu nenorejo kuriems paraše mirtie nosprendi  MAMA? kaip šeis laikas galima šneket apie tolerancija,kokia čia nafik tolerancija kai moterys žudo savo vaika???
baikit tas kaip tave suprantu ir bla,bla bala....
už tai jus reikia gailet??????? blink.gif
user posted image
Papildyta:
o gal uz tai?
bet kas jums gaunat narkoze ir ramiakas,pabundi viskas padaryta blink.gif
user posted image apie ka jus kalbat?


Nu atsiprasau, kad ir kaip abortams nepritari ( kaip ir as ar daugelis kitu), taciau deti tokias nuotraukas taip atvirai tikrai perziangiamos visos ribos blink.gif Galejei ideti internetine nuoroda kur tas nuotraukas radai ir kas butu norejes, tas butu nuejes ir pasiziurejes, o ne tai, kad atsiverti tema apie abortus ir pamatai tokius vaizdus!!!! mad.gif Zinai jautresniems zmonems kosmarai gali sapnuotis, o apie nestuke.gif galimas reakcijas net nekalbu!
Kad ir turi savo nuomene- gerai, bet padorumo ribos kitu atzvilgiu tikrai turetu buti poster_offtopic.gif
Atsakyti
tai gerai tegu ir vaidenas ir kosmarai sapnuojas kas givenime nekiltu mintis taip elktis,kad istriktu su visam,baisei atrodo ane?
tai uz ka gailet moteri kuri taip padare?
Papildyta:
QUOTE(Kristine @ 2007 09 04, 16:40)
Nu atsiprasau, kad ir kaip abortams nepritari ( kaip ir as ar daugelis kitu), taciau deti tokias nuotraukas taip atvirai tikrai perziangiamos visos ribos  blink.gif Galejei ideti internetine nuoroda kur tas nuotraukas radai ir kas butu norejes, tas butu nuejes ir pasiziurejes, o ne tai, kad atsiverti tema apie abortus ir pamatai tokius vaizdus!!!! mad.gif Zinai jautresniems zmonems kosmarai gali sapnuotis, o apie nestuke.gif galimas reakcijas net nekalbu!
Kad ir turi savo nuomene- gerai, bet padorumo ribos kitu atzvilgiu tikrai turetu buti  poster_offtopic.gif

tikiosi nestuke.gif nera aktualu cia lankitis
poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lera: 04 rugsėjo 2007 - 16:28