Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

Nugis čia pasiskaičius apie patirtus įspūdžius, tai labiau supykina, negu realybėj. Išgėriau aš tą gliukozę ir išlėkiau vaiką į darželį vežti. Šioks toks šleikštulys buvo, gal vienu momentu silpnumas buvo jaučiamas. Bet labai džiaugiaus, kad nelikau laukti ant kušetės tų dviejų valandų.
Prieš buvo 4,94, po - 5,00.
Šeimos gydytoja sakė, kad idealus rezultatas.
Atsakyti
kiek paskaiciau, tai pas mane po gliukozes isgerimo cukrus pakilo labai daug. Pries buvo 4,27, o po 2 val. 10,5. Is karto gavau siuntima i KMUK, tai kita savaite kazka pasakys. (Nors namuose matavausi su tuo aparaciuku 2 val. po valgio, tai buvo labai normalu, atrodo 4,6 g.gif) Ar buvo kam taip aukstai uzkiles cikrus? Ar cia jau reiskia, kad viskas, turiu gestacini diabeta?? blink.gif O svorio tiek nedaug priaugau, pati esu kuda tik pilvas atsikises (30 sav.- 9kg.) doh.gif
Atsakyti
Kadangi mano gliukozės tyrimas parodė, jog esu ant ribos, tai daktariukas liepė pasidaryt GTT. Sesutė užsiminė, jog reikia pasiimti citrinos, bet nelabai supratau kada ją naugot? kaip supratau iš šio forumo, tai į tą tirpalą galima išspaust jos sulčių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Knyga @ 2008 05 15, 15:21)
kiek paskaiciau, tai pas mane po gliukozes isgerimo  cukrus pakilo labai daug. Pries buvo 4,27, o po 2 val. 10,5. Is karto gavau siuntima i KMUK, tai kita savaite kazka pasakys. (Nors namuose matavausi su tuo aparaciuku 2 val. po valgio, tai buvo labai normalu, atrodo 4,6 g.gif)  Ar buvo kam taip aukstai uzkiles cikrus?  Ar cia jau reiskia, kad viskas, turiu gestacini diabeta??  blink.gif  O svorio tiek nedaug priaugau, pati esu kuda tik pilvas atsikises (30 sav.- 9kg.) doh.gif


tavo cukrus tikrai aukštas! cukrus labai priklauso nuo to, ką suvalgai. Jei tik daržoves, tai ir nepakils, nes jos turi lb mažai anglevandenių. tikrinkis ir toliau, užsirašinėk ir parodyk endokrinologui. sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2008 05 16, 09:41)
Kadangi mano gliukozės tyrimas parodė, jog esu ant ribos, tai daktariukas liepė pasidaryt GTT. Sesutė užsiminė, jog reikia pasiimti citrinos, bet nelabai supratau kada ją naugot? kaip supratau iš šio forumo, tai į tą tirpalą galima išspaust jos sulčių?  g.gif


Aš irgi dariausi šį testą. Prieš jį buvo 4,9, po 5,6. Gydytoja sakė, kad norma iki 7,4 ar tai iki 7,7. Citriną ir aš buvau girdėjus kad reikia pasiimt. Nu ką, atėjau, duoda stiklinę su saldžiu vandeniu. O kaip citriną išsispaust, ir neaišku lotuliukas.gif Vienžo, prakandau aš ją, išspaudžiau visas sultis į tą stiklinę, išsimaišiau ir staigiai išgėriau. smile.gif Ne taip šlykštu, kai truputį parūgštintas tas gėralas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Senbuve @ 2008 05 08, 14:20)
pasiskaičiau, kaip pas visas cia buna ir dabar susimasciau  g.gif  Pries gliukoze buvo 4,6, o po 2 val buvo 3,1. Tai isgerus tiek cukraus, ir net sumazejo?  g.gif
Paklausiau, skao- viskas puiku. Bet taip kaip cia taip buna?



Pas mane irgi pries gliukoze buvo 4,1,o po 2val 3,5,bet sake viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal galit pasakyt iš kokio gliukozės kiekio darė tirpalą? Man akušerė buvo sakius testui atsinešt 75g, o kai nuvykau į Sorpo daryt tyrimą, tai laborantė padarė iš 25g g.gif išgėriau tą tirpą kaip vos pasaldintą vandenį. Kaži ar taip turi būt? g.gif
Atsakyti
Darė 75 g. gliukozės tirpalo....
Atsakyti
man irgi 75 g. gliukozes tirpalas buvo.
Atsakyti
g.gif net internete radau tik apie 75g..po 2 sav eisiu pas daktariuką, reiks užklaust..
Atsakyti
QUOTE(Knyga @ 2008 05 15, 14:21)
kiek paskaiciau, tai pas mane po gliukozes isgerimo  cukrus pakilo labai daug. Pries buvo 4,27, o po 2 val. 10,5. Is karto gavau siuntima i KMUK, tai kita savaite kazka pasakys. (Nors namuose matavausi su tuo aparaciuku 2 val. po valgio, tai buvo labai normalu, atrodo 4,6 g.gif)  Ar buvo kam taip aukstai uzkiles cikrus?  Ar cia jau reiskia, kad viskas, turiu gestacini diabeta??  blink.gif  O svorio tiek nedaug priaugau, pati esu kuda tik pilvas atsikises (30 sav.- 9kg.) doh.gif



Pas mane panasus rezultatai sad.gif. Kadangi tik vakar gavau rezultatus, tai pirmadieni pas endokrinologa siuncia. Ziuresim, ka pasakys.
Atsakyti
Sveikutes nestuke.gif , mum ir gi dare si tyrima, bet dar atsakymo nezinau, bet mano gines sesele nuramino, kad bus tikrai geri, nes pries isgeriant gliukozes buvo 3,6. Laukiu nesulaukiu atsakymu g.gif
Atsakyti