Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

QUOTE(tany @ 2008 06 02, 16:07)
Kaip tau gerai smile.gif. O siaip nuo 4.5 iki 5.6 yra idealus cukrus. Tai ko jis pirmai prisikabino? Gal del to, kad per geri rezultatai smile.gif. Matai liepe dar paziureti, kad isitikint, kad net dietos nereikia.



nu man viena vakara buvo virs 8, tai gal tas jam abejoniu sukele, bet tai as tada ir privalgiau visokiu nesamoniu smile.gif O mane pas ji siunte Baliutaviciene, tai dabar su Petrenko atsakymu pirmadieni pas ja eisiu, tai gal ji dar kokia dieta skirs, nezinau as ju sistemos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Knyga @ 2008 06 04, 09:52)
nu man viena vakara buvo virs 8, tai gal tas jam abejoniu sukele, bet tai as tada ir privalgiau visokiu nesamoniu  smile.gif O mane pas ji siunte Baliutaviciene, tai dabar su Petrenko atsakymu pirmadieni pas ja eisiu, tai gal ji dar kokia dieta skirs, nezinau as ju sistemos  g.gif


Tai, kai grisi is daktares, papasakok ka seke.
Atsakyti
Sveikutes,
Na as irgi siandien pasidariau tyrima,tai rezultatai irgi nekokie pries gliukoze 4,3 po 7,9,tai dabar gydytoja mane siuncia i Kauno klinikas,kazin toki auksta skaiciu negalejo itakoti tai,kad as si tyrima dariausi ne is ryto o 16h nors ir buvau nevalgiusi ir negerusi?Ir kazin kokius tolimesnius tyrimus atlieka klinikose?
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2008 06 05, 15:38)
Sveikutes,
Na as irgi siandien pasidariau tyrima,tai rezultatai irgi nekokie pries gliukoze 4,3 po 7,9,tai dabar gydytoja mane siuncia i Kauno klinikas,kazin toki auksta skaiciu negalejo itakoti tai,kad as si tyrima dariausi ne is ryto o 16h nors ir buvau nevalgiusi ir negerusi?Ir kazin kokius tolimesnius tyrimus atlieka klinikose?



Nieko gero ten nedaro.... Ateisi pas ginekologe duos siuntyma pas endokrinologa, tas lieps 3 d. imti kraujo 4 kartus per diena ir zymeti cukru, tada grisi pas ji, tai, jei cukrus bus normu ribose, tai gal lieps, o gal ir ne laikytis dietos. Be to net nepapasakos kokios doh.gif Vienu zodziu tik eilese prasikankinsi sededama, nes klinikuose ko ko, o va eiles tai geros.
Aisku, nezinau kas bus, jei bus blogi cukraus rezultatai, dar ne su viena mamyte nesusiduriau tokia.
O po to su endokrinologo atsakymu eisi vel pas ginekologe rizikingu nestumu skyriuje, kuri formaliai surasys atsakyma tavo daktarei ir paklaus ar Petrenko sake ka valgyt. Tu sakysi, ne nesake, tai ji sakys: "turejo pasakyti, as ir neturiu laiko..."
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2008 06 05, 22:07)
Nieko gero ten nedaro.... Ateisi pas ginekologe duos siuntyma pas endokrinologa, tas lieps 3 d. imti kraujo 4 kartus per diena ir zymeti cukru, tada grisi pas ji, tai, jei cukrus bus normu ribose, tai gal lieps, o gal ir ne laikytis dietos. Be to net nepapasakos kokios  doh.gif  Vienu zodziu tik eilese prasikankinsi sededama, nes klinikuose ko ko, o va eiles tai geros.
Aisku, nezinau kas bus, jei bus blogi cukraus rezultatai, dar ne su viena mamyte nesusiduriau tokia.
O po to su endokrinologo atsakymu eisi vel pas ginekologe rizikingu nestumu skyriuje, kuri formaliai surasys atsakyma tavo daktarei ir paklaus ar Petrenko sake ka valgyt. Tu sakysi, ne nesake, tai ji sakys: "turejo pasakyti, as ir neturiu laiko..."

Diekui kad atsiliepei ir informavai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2008 06 05, 21:27)
Diekui kad atsiliepei ir informavai 4u.gif


ner uz ka smile.gif. Teisa gal tu pas kita gydytoja papulsi ir bus viskas kitaip. As tai pas Smailiene buvau.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2008 06 06, 10:41)
ner uz ka smile.gif. Teisa gal tu pas kita gydytoja papulsi ir bus viskas kitaip. As tai pas Smailiene buvau.



as pas doc. Baliutaviciene buvau, man ji pasirode super moteriske, is karto apziurejo, pasake, kad vandenu per daug, be jokiu eiliu greitai echo padare, paziuret ar tie cukrai leliui nepakenke. Nu, bet pirmadieni bus matyt kaip seksis, gal nuomone pakeisiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Knyga @ 2008 06 06, 10:29)
as pas doc. Baliutaviciene buvau, man ji pasirode super moteriske, is karto apziurejo, pasake, kad vandenu per daug, be jokiu eiliu greitai echo padare, paziuret ar tie cukrai leliui nepakenke. Nu, bet pirmadieni bus matyt kaip seksis, gal nuomone pakeisiu  smile.gif



nu matai kaip tau pasiseke smile.gif. Prie manes tai ana gydytoja nei pirstu neprisiliete. Sesele ismatavo dugna, apimti ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Knyga @ 2008 06 06, 11:29)
as pas doc. Baliutaviciene buvau, man ji pasirode super moteriske, is karto apziurejo, pasake, kad vandenu per daug, be jokiu eiliu greitai echo padare, paziuret ar tie cukrai leliui nepakenke. Nu, bet pirmadieni bus matyt kaip seksis, gal nuomone pakeisiu  smile.gif

Mane irgi pas ta pacia gydytoja siuncia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2008 06 02, 16:07)
Kaip tau gerai smile.gif. O siaip nuo 4.5 iki 5.6 yra idealus cukrus. Tai ko jis pirmai prisikabino? Gal del to, kad per geri rezultatai smile.gif. Matai liepe dar paziureti, kad isitikint, kad net dietos nereikia.



Labutis visoms, na kadangi praėjusią savaitę dariausi GTT, tai užliuvo mano akelės už šito forumo temelės nestuke.gif mano cukrus prieš testą buvo 5,29, o po 2 val. 8,29. Nežinau kiek gramų gliukozės davė išgerti, bet buvo labai nemaloniai saldu, nors nebuvo jokių baisių reikškinių, kokiais gąsdino seselė, kad gali nutikti bigsmile.gif tai pykinimas, stiprus galvos skausmas, vėmimas, silpnumas. jaučiau pirmąjį pusvalandį tik tiek kad skarndis neramus, nes valgyti norėjau bigsmile.gif tai rytoj einu pas ginekologę, matysim, ką ji čia man paporins. Pirmasis nestuke.gif buvo lydimas cholestazės, užtat ir su antru esu rizikos grupėje, bet kol kas cholestazės reikškinių nejaučiu, tai gal ir tas cukrus nėra jau čia taip blogai, pamatysim kas bus rytoj...jei iškenčiau cholestazę, tai iškęsiu ir nėštukių diabetą, jeigu ką, o dieta būtų ne pro šalį, rytoj mano nestuke.gif 26 sav., o svarstyklės jau rodo 11 kg blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Stasikė @ 2008 06 10, 06:55)
Labutis visoms, na kadangi praėjusią savaitę dariausi GTT, tai užliuvo mano akelės už šito forumo temelės nestuke.gif mano cukrus prieš testą buvo 5,29, o po 2 val. 8,29. Nežinau kiek gramų gliukozės davė išgerti, bet buvo labai nemaloniai saldu, nors nebuvo jokių baisių reikškinių, kokiais gąsdino seselė, kad gali nutikti bigsmile.gif tai pykinimas, stiprus galvos skausmas, vėmimas, silpnumas. jaučiau pirmąjį pusvalandį tik tiek kad skarndis neramus, nes valgyti norėjau bigsmile.gif tai rytoj einu pas ginekologę, matysim, ką ji čia man paporins. Pirmasis  nestuke.gif buvo lydimas cholestazės, užtat ir su antru esu rizikos grupėje, bet kol kas cholestazės reikškinių nejaučiu, tai gal ir tas cukrus nėra jau čia taip blogai, pamatysim kas bus rytoj...jei iškenčiau cholestazę, tai iškęsiu ir nėštukių diabetą, jeigu ką, o dieta būtų ne pro šalį, rytoj mano nestuke.gif 26 sav., o svarstyklės jau rodo 11 kg blink.gif

beje su pirmuoju nėštumu priaugau 30 kg dėl kepenų fermentų sutrikusios veiklos - nėštukių toksikozė labai kankino doh.gif
Atsakyti
as jau po visu daktaru. Kosmaras kazkoks. Tie cukrai nublanko pries viska cray.gif Padare dar karta echo ir itaria daugybinius apsigimimus. Guldys i klinikas ir darys genetini tyrima, jei pasitvirtins tai tikriausiai, kad pabaiga bus labai liudna cry.gif cry.gif O jau tiek laiko leliui, taip jis graziai tam pilvuky juda... Kazkoks siaubas.
Atsakyti
QUOTE(Knyga @ 2008 06 10, 12:23)
as jau po visu daktaru. Kosmaras kazkoks. Tie cukrai nublanko pries viska  cray.gif Padare dar karta echo ir itaria daugybinius apsigimimus. Guldys i klinikas ir darys genetini tyrima, jei pasitvirtins tai tikriausiai, kad pabaiga bus labai liudna  cry.gif  cry.gif O jau tiek laiko leliui, taip jis graziai tam pilvuky juda... Kazkoks siaubas.


Likykis ir tikekis geriausio cray.gif . Klinikose tikriausiai pas labai faina gydytoja pateksi, nes tik viena ja klinikose genetike zinau, tai Daiva Simanaviciute, labai gera ir tikrai profesionali gydytoja, pati pas ja tyriausi del savo lelytes (pries tai mano gine ir gasdino viskuo, nes buvo kraujavimai, be to mano vyras turi igimta sirdies yda, tad siunte i klinikas), viskas buvo OK rolleyes.gif .
Svarbiausia nesinervuok ir nusiteik, kad vistiek cia tavo leliukas, tavo mazas stebuklas, kuri reikia mylet tik uz tai, kad jis yra, o ne del to koks yra.
SEKMES JUMS ABIEM! 4u.gif
Papildyta:
Kas del gliukozes tyrimo, tai pries isgeriant buvo 3,6 ,o po 4,9, tad sake viskas gerai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 10 birželio 2008 - 11:52