Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

Pasidariau pakartotina - viskas gerai thumbup.gif . Takart tikriausiai is vakaro buvau ko netinkamo uzvalgius.
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2009 01 13, 15:20)
Jei prieš tyrimą valgiai spagečius, nesijaudink. Netikslus tada cukraus kiekis kraujyje - juk spageti yra anglevandeniai. Medus, aišku, irgi.


va, pasidariau pakartotiną tyrimą- viskas thumbup.gif tai bus dėl tų spagečių matyt tongue.gif tai kai kartot reikėjo, nuo pietų nevalgiua, tą dieną saldžiai nevalgiau ir rodė 4,6 thumbup.gif o jau norėjo mane pas endokrinologą siųst.
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2009 01 14, 00:33)
Pasidariau pakartotina - viskas gerai  thumbup.gif . Takart tikriausiai is vakaro buvau ko netinkamo uzvalgius.

thumbup.gif
Atsakyti
aš norėjau paklausti štai ko. jei GTT darai lygiai 29 savaitę, ar didesnis esamas savaičių skaičius gali kaip nors įtakot skaičiukus ne mano naudai? blush2.gif
Atsakyti
O man kaip tik aptiko ta gestacini diabeta,kadangi po 2val.buvo 8.4 verysad.gif
Atsakyti
Man tai keistai buvo, senelis sirgo cukriniu diabetu, tai 24 sav dare ta gliukozes tyrima ir viskas gerai-nepakiles cukrus. Po kokio men dare slapimo tyrima sako cukraus biski yra, bet nieko. Dar po men dare slapimo tyrima ir vel cukraus yr. Sako vel teks gliukoze gert, ir vel kraujyje norma cukraus. Zodziu slapime yr, o kraujyje viskas gerai... biggrin.gif O dabar 2 paskutinius menesius ir slapimas geras. Sako nestukem taip jau buna bajeriu su cukrum, bet nieko baisaus biggrin.gif
Atsakyti
O man gydytoja irgi nusprendė paskirti GTT, nors nepriklausau nei rizikos grupei, cukraus šlapime buvo tik vienąkart pačioje pradžioje nėštumo rastas, tai iškart buvo paskirta dieta, kurios girežtai laikausi, o tyrimai visi geri, svorio priaugimas svyruoja nuo 600 gr iki 1 kg kiekvieną mėn. Dabar mums 28 sav. kiek pasiklausinėjau draugių ir pažįstamų gydytojų, tai nėra tikslo man tokio testo darytis, nes jokių papildomų priemonių, net jei cukrus būtų sukilęs nebūtų apart dietos, kurios ir taip laikausi, kaip ir nėra. Kadangi lankausi pas privatininką, kažko įtariu labiau, kad tai tik būdas dar pinigų užsidirbti ir jokios naudos man iš tokio testo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo googa: 18 gegužės 2009 - 15:56
man irgi nuo pat nėštumo pradžios visi tyrimai geri, tai jokių papildomų tyrimų (tokių kaip GTT ir kitų) daktarė nesiuntė, net nežinau ar gerai, ar blogai rolleyes.gif
Atsakyti
siandien dariau si tyrima poliklinikoj, niekada nenoreciau pakartot doh.gif
niekada nemaniau, kad krauja ima is pirsto, o man tai daug skaudziau ir nemaloniau, nei is venos schmoll.gif ir dar niekas nerase turbut , bet isgerus ta gliukoze, man liepe 2val sedet ir laukt uz duru blink.gif as nusistebejau ir nesutikau, nes vaika maza palikau namie mieganti, o zmogui likusiam namie reikia i darba gi vaziuot, tai pasakiau, kad nesiruosiu laukt ir vaziuoju namo. tai perspejo, kad gali but aukstesni, netikslus rodikliai paskui ir kad supykint gali... man daug blogiau sedet toj poliklinikoj nei namie. tai grizus paskaiciau zurnala, o vel nuvaziavus po 2val parode kad viskas normaliai: nevalgius 3,6, o po gliukozes gerimo (fui, prisiminus.. wacko.gif ) rezultatas 4.0 bigsmile.gif
Atsakyti
O klausykit kaip yra atliekamas tas testas gliukozes tolerancijos testas?
Man tai gydytoja liepe iki 28savaites pasidaryt... g.gif
Atsakyti
As vakar dariausi GTT, sian daktare pasake rezultatus: mazumele padidejes 7,3 g.gif Liepe eiti pas endokrinologa tirtis, tik kad eiles siaubingos, tik po menesio pakliusiu. Bet taip ramiai viska susake, gal nieko baisaus.. ax.gif bet vis tiek kazkaip neramu doh.gif
o pats testas siaubingas: du kartus bede vena, viena karta kzkaip nesemingai, dabar didziausia melyne doh.gif nuo nevalgymo ir gliukozes taip bloga pasidare, o finale galva isiskaudejo.. Nezinau, nuo oganizmo, ko gero priklauso, bet jei reiktu kartoti, imciau laisva diena is darbo.. doh.gif
Atsakyti
as dariausi 24sav si testa, galvojau ismesiu viska atgal. o kaip pikint pradejo doh.gif laukiau koliudoriui 2val niekur neleido eit doh.gif galima numirt is nuobudulio doh.gif pas mane buvo po 2val 8 doh.gif tai vaziavau i santariskes issityrt, nestate gestacini diabeta (nestumo metu toks buna), ir sake kad yra rizika senatvej susirgt diabetu doh.gif
Atsakyti