Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

QUOTE(Aurosoma @ 2008 11 14, 16:56)
Supratau.
Na tikiuosi viskas bus gerai, daugiau ziniu turesiu pirmadieni, tada gal bus ramiau. Dar neesu tikra ko negalima valgyti, tai susirinkau visa informacija kuria radau ir stengiuosi grieztai laikytis, nenoriu, kad vaikiukui ar man kas nors blogo nutiktu, bet to bijau, kad vaikiukas bus didelis jei neteisingai maitinsiuosi, kam tas sunkus gimdymas  schmoll.gif
Papildyta:
Beja nezinau ar as cia teisingai maitinuosi:
Nevalgau visu vaisiu, riebios mesos, jokiu pyrago gaminiu, baltos duonos, bulviu tik i sriubyte dedu, nevalgau ryziu, sviesto, grietines, cukraus, riebiu pieno produktu, kepto aliejuje (tik ant groteliu ar virta garuose), fermentinio surio, visko kur yra cukraus, negeriu sulciu.
Nezinau ar nieko neuzmirsau.  g.gif
Idomu, o kaip tie trapuciai, duoniukai, visoki rugiu paploteliai. ar blogai...


jau minėjau, negalima visiškai atsisakyti anglevandenių ir maitintis vien daržovėm! jie būtini tiek tau tiek tavo vaikeliui
Atsakyti
QUOTE(Asciuke @ 2008 11 14, 17:15)
jau minėjau, negalima visiškai atsisakyti anglevandenių ir maitintis vien daržovėm! jie būtini tiek tau tiek tavo vaikeliui


Visiskai neatsisakiau, valgau grikius (girdejau, kad labai gerai), makaronus (is kietuju kvieciu gemalu), juoda grudeta duona, truputi bulviu, dar galvoju apir avizu kose gal neblogai butu, svelni skrandziu, tik nezinau ar ji tinka diabetikams.
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2008 11 14, 16:34)
Visiskai neatsisakiau, valgau grikius (girdejau, kad labai gerai), makaronus (is kietuju kvieciu gemalu), juoda grudeta duona, truputi bulviu, dar galvoju apir avizu kose gal neblogai butu, svelni skrandziu, tik nezinau ar ji tinka diabetikams.


Dėl to maitinimosi, tiesiog reikia parduotuvėj etiketes pradėti skaityti - būna ten parašyta ar to cukraus yra. Visi parduotuviniai pyrago/duonos gaminiai gali to cukraus turėti, todėl jau teks pasisaugoti.

Dar jeigu labai prastai be pasaldinimo, galima pirkti vaisių cukrų (fruktozę), pavyzdžiui į košę įsidėti.
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2008 11 14, 21:48)
Dėl to maitinimosi, tiesiog reikia parduotuvėj etiketes pradėti skaityti - būna ten parašyta ar to cukraus yra. Visi parduotuviniai pyrago/duonos gaminiai gali to cukraus turėti, todėl jau teks pasisaugoti.

Dar jeigu labai prastai be pasaldinimo, galima pirkti vaisių cukrų (fruktozę), pavyzdžiui į košę įsidėti.


Na etiketes as pripratusi skaityti, del kaloriju, visokiu E ir t.t. Renkuosi sveikesni maista, o kazkada buvau visiska sveikuole doh.gif

Na o del pasisaldinimo tai man nebus manau labai prastai, bet aisku kartais pasilepinimui gal ir pasaldinsiu ta fruktoze kokia arbatele, arba meduciu. Bet manu retai, nes as jau jeu uzsispirsiu, tai stengsiuosi nesugriesinti. o pries akis dar kaledos, Nauji metai, vyro gimtadienis, seseru gimtadieniai... unsure.gif
Atsakyti
o medu galima valgyti?
Atsakyti
AS KAZKUR SKAICIAU, KAD GALIMA TRUPUTELI RETAI.
Atsakyti
o mano gine paziurejo i mane ir sako : svorio daug nepriaugai tai ir nedarysim gliukozes tyrimo doh.gif nezinau gal ir neramu dabar truputi
Atsakyti
QUOTE(baltas_angelas @ 2008 11 15, 17:11)
o mano gine paziurejo i mane ir sako : svorio daug nepriaugai tai ir nedarysim gliukozes tyrimo  doh.gif  nezinau gal ir neramu dabar truputi


Man priesingai buvo, pradejo augti svoris, tai ginekologe sako reikia daryti gliukozes toleravimo testa nes svoris auga.
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2008 11 15, 19:24)
Man priesingai buvo, pradejo augti svoris, tai ginekologe sako reikia daryti gliukozes toleravimo testa nes svoris auga.


as irgi beveik nieko nepriaugau, bet padare ir rezultatai nekokie.. schmoll.gif
Atsakyti
Kai pirma karta laukiausi tai sio testo nedare, sake jei gerai jauciuosi, svorio nedaug priaugau, tai nereikia. o dabar kai laukiuosi antro leliukio, tai sake, padarysim ta testa ir paziuresim ar viskas gerai. bet kai paskaiciau, tai susidariau nuomone, kad svarbus cia tas testas g.gif bet tikiuosi viskas bus gerai. tik nezinau kaip cia reiks ta slykstyne isgert biggrin.gif
Atsakyti
Kodel visos sako slykstyne ir t.t. as tai labai lengvai isgeriau, saldus vandenukas. pries tai labai bijojau, nes kaip prigasdino kad tirstenenis buna nei kisielius ir turi su saukstu kabinti, pykina ir t.t. Visai taip nera. Saldu ir tiek. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2008 11 15, 10:26)
o medu galima valgyti?


Medų galima, bet turi būti natūralus. Parduotuviniai dažnai būna pagerinti cukrumi, plius kai kurie bitininkai bites cukrumi šeria, tas irgi nelabai gerai. Jeigu asmeniškai nepažįsti bitininko ir kaip jis tą medų ruošia, tada geriau biškutį pasisaugoti.

Nors apskritai nuo šaukštelio nieko baisaus net ir su diabetu neatsitinka, mano tėvukas jau 5 metus su cukralige gyvena ir kartais sučiulpia vieną saldainį ar suvalgo sausainį - tik daugiau jau negalima, būna negerai.
Atsakyti