Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

thumbup.gif sveikinimai.
man irgi darys 28 savaite, daktare is karto pasake, kai pasakiau kad mano tetis serga diabetu ir seneliui tas pats buvo . Labai bijau verysad.gif .
Ir dabar dar yra kitos problemos verysad.gif . Galvojau kad nestumas visai kitaip praeina... arba man taip nepasiseke. Vien po daktarus einu ir einu doh.gif
Atsakyti
Šiandien sužinojau atsakymą: 1 - 4,40 2 - 7,87... verysad.gif siun2ia 5 Kaun1 pas ginekologą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(čiaudanti bitė @ 2010 03 25, 00:18)
Šiandien sužinojau atsakymą: 1 - 4,40  2 - 7,87... verysad.gif  siun2ia 5 Kaun1 pas ginekologą unsure.gif


...nepergyvenk viskas bus OK juk dar čia pas tave ant ribos, paskirs dietą ir viskas susinormalizuos mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau užsiregistravau pas Baliutavičienę.
Papildyta:
QUOTE(...sara... @ 2010 03 25, 11:10)
...nepergyvenk viskas bus OK juk dar čia pas tave ant ribos, paskirs dietą ir viskas susinormalizuos  mirksiukas.gif

smile.gif ai kaip nors ax.gif
Atsakyti
Mamytės, gal galit pasakyt kurios žinote, ar gali guldyt į ligoninę tolimesniems tyrimams g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(čiaudanti bitė @ 2010 03 25, 00:18)
Šiandien sužinojau atsakymą: 1 - 4,40  2 - 7,87... verysad.gif  siun2ia 5 Kaun1 pas ginekologą unsure.gif

oi žinok, pas tave net normos neviršija... drinks_cheers.gif pas mane buvo 1- 6.07 2-11.4... tai pilnai pakako dietos ir kasdieninio stebėjimo... mirksiukas.gif
o šiaip mane guldė, tik aišku mano parodymai buvo didesni... bet čia Vilniuje... gal Kaune griežčiau... rolleyes.gif
Atsakyti
mano isvis buvo 7,8 ir 8,9 taip kad cia tavo, palyginus dar nieko wink.gif o man irgi tik dieta dave.. o Kaune, tai guldo kelioms dienoms, jei esi is kito miesto. jei esi vietine, tai duoda aparaciuka, ir paciai stebeti liepia cukru. (beje, guldo arba stebi tik endokrinologai, o baliutaviciene - tik parasys siuntima endokrinologui, taip kad manau ir pas ji gali is anksto talona pasiimti)
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2010 03 26, 11:15)
mano isvis buvo 7,8 ir 8,9 taip kad cia tavo, palyginus dar nieko wink.gif o man irgi tik dieta dave.. o Kaune, tai guldo kelioms dienoms, jei esi is kito miesto. jei esi vietine, tai duoda aparaciuka, ir paciai stebeti liepia cukru. (beje, guldo arba stebi tik endokrinologai, o baliutaviciene - tik parasys siuntima endokrinologui, taip kad manau ir pas ji gali is anksto talona pasiimti)


...guldo jei ir Kaune gyveni jei taip lengvai nesusikoreaguoja tas cukraus kiekis, tam, kad sureguliuoti insulino dozes, nes aš vat irgi tik vakar grįžau iš ligoninės verysad.gif
Atsakyti
taip bet insulino prireikia tikrai ne kiekvienai ir ne kas antrai.. daugumai dietu uztenka.. be to matau tau jau 35 savaiteles, tai cia visai kas kita, negu kai 22-24 sav nustato gestacini ir siuncia tik tyrimams.. tada tikrai ne visas guldo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niurzga123: 26 kovo 2010 - 17:22
Tai į Kauną tik su krepšiu važiuosiu, dėl visa ko...
Atsakyti
QUOTE(pukeliux @ 2010 03 18, 14:48)
o kokie tavo skaičiukai, jei ne paslaptis?

I 5.4
II 9.9
4dieni vaziavau i kmuk, tai is pradziu liepe daug ko privengti (saldumynu, vaisiu, miltiniu ir kt. angliavandeniu). dabar 4 kartus matuojuos krauja ir 4dieni vel su tais skaiciukais vaziuosiu i kmuk ir ziures, ar padeda prisilaikymai. siaip pastebejau, kad nuo duonos riekeles labai sokteli cukrus doh.gif o vien baltymu valgyt negaliu, nes ppaberia ir kartais pykina bevalgant verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L'aurora: 27 kovo 2010 - 23:55
I 4
II 7.
Ryt einu pas gydytoją, bet, manau, kad viskas ok...
Atsakyti