Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

QUOTE(iowa @ 2011 02 01, 11:52)
Grauzaties nebuvo ,nes man GD tyre ir 25 sav ir 32 ir jo tikrai nebuvo ,tik va po susirgimo bronchitu ir antibiotiku ,komplikavos i GD ,aisku tai neirodyta ,bet organizmas  taip suveike unsure.gif tai kai jis per daug sukyla cia ne tiek baisu ,juk hipuoja kai jis per daug nukrenta... tai kaip supratau kad jis dingo net nezinau ,bet toliau labai stebejau cukru kas 1 val laiko ir jis man nebekilo... jegos is auksciau man padejo unsure.gif



Supratau, nes man tai istyre atsitiktinai. Buciau ir nezinojus apie GD. na, aisku, kas valanda matuojant tai akivaizdu, kyla ar nekyla. As taip daznai nematuoju, o jei matuociau iskart po valgio, tai itariu, kad butu aukstokas. Na, svarbiausia, kad vaikui nespetu pakenkti... KOl kas, atrodo, nieko blogo nemato. Tuo ir dziaugiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 02 01, 12:06)
Supratau, nes man tai istyre atsitiktinai. Buciau ir nezinojus apie GD. na, aisku, kas valanda matuojant tai akivaizdu, kyla ar nekyla. As taip daznai nematuoju, o jei matuociau iskart po valgio, tai itariu, kad butu aukstokas. Na, svarbiausia, kad vaikui nespetu pakenkti... KOl kas, atrodo, nieko blogo nemato. Tuo ir dziaugiuosi  smile.gif

nu as dykai ir daug gavau tu juosteliu ir su insulinu nenorejau prisizaist tai matavau kai tik laiko turejau ,tas man ir mano vaikui gyvybe isgelbejo unsure.gif dziaugiuos kad mes augam sveiki wub.gif mums jau 7 men ... pakenkimas vaikui tai pilve nelabai gaunas ,ji labiausiai reik stebet kai gims 3 dienas unsure.gif negasdinu ,bet jau ir pati turesi labai stebet ,nes zinau kokios tos ligonines lt doh.gif doh.gif
Atsakyti
Man irgi buvo nustatytas GD. Taciau kaip man gydytojas paaiskino, yra tik rizika, kad lelius pilvelyje nutuks, t.y. bus per didelis ir bus sunku gimdyti.
Taciau mano mazius po CP gime 3.1 kg. CP buvo ne del GD.
Atsakyti
Mano mazius buvo 4,250 ,pjove del GD ....
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2011 02 01, 12:50)
nu as dykai ir daug gavau tu juosteliu ir su insulinu nenorejau prisizaist tai matavau kai tik laiko turejau ,tas man ir mano vaikui gyvybe isgelbejo  unsure.gif dziaugiuos kad mes augam sveiki  wub.gif mums jau 7 men ...  pakenkimas vaikui tai pilve nelabai gaunas ,ji labiausiai reik stebet kai gims 3 dienas  unsure.gif  negasdinu ,bet jau ir pati turesi labai stebet ,nes zinau kokios tos ligonines lt  doh.gif  doh.gif


Na taip, stebesim smile.gif Bet man endokrinologas aiskino, kad jau pilve gali buti paveikta jo kasa (juk jis gamina uz mus insulina), be to, per didelis svoris (taip pat ir galvos, pilvo, koju disproporcija) ir pan. taip pat gali buti GD diabeto pasekme. Na, o po gimdymo - be abejo, hipoglikemijos gresme, nes jis buna jau iprates pasirupinti per daug insulino... Bet aciu Dievui, su GD ir reguliuojant cukru taip tikrai ne visada buna (arba dazniausiai nebuna).

Beje, iowa, kur gimdei? AS tai pasitikiu RK gydytojaus Vilniuje, manau, kad jie tikrai rupinsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 02 01, 13:45)
Na taip, stebesim  smile.gif Bet man endokrinologas aiskino, kad jau pilve gali buti paveikta jo kasa (juk jis gamina uz mus insulina), be to, per didelis svoris (taip pat ir galvos, pilvo, koju disproporcija) ir pan. taip pat gali buti GD diabeto pasekme. Na, o po gimdymo - be abejo, hipoglikemijos gresme, nes jis buna jau iprates pasirupinti per daug insulino... Bet aciu Dievui, su GD ir reguliuojant cukru taip tikrai ne visada buna (arba dazniausiai nebuna).

Beje, iowa, kur gimdei? AS tai pasitikiu RK gydytojaus Vilniuje, manau, kad jie tikrai rupinsis  smile.gif

as vokieciuos gimdziau ... nu tau paprastas GD ,o man jau dietos nebutu padeje ... taip kad viskas bus pas tave gerai wub.gif linkiu greiciau pagimdyt ir sveika maza leliuka ... CP as jau gyvenime nesutikciau verysad.gif baisiau negaliu isivaizduot schmoll.gif pirma pati gimdziau ir didele buvo ir ta buciau isgimdzius ,neleido doh.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2011 02 01, 14:15)
as vokieciuos gimdziau ... nu tau paprastas GD ,o man jau dietos nebutu padeje ... taip kad viskas bus pas tave gerai  wub.gif  linkiu greiciau pagimdyt ir sveika maza leliuka ... CP as jau gyvenime nesutikciau  verysad.gif  baisiau negaliu isivaizduot  schmoll.gif  pirma pati gimdziau ir didele buvo ir ta buciau isgimdzius ,neleido  doh.gif



Na, as kadangi ir pirma su CP, tai neturiu su kuo palyginti. smile.gif Viskas atrode normaliai tada
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 02 01, 20:04)
Na, as kadangi ir pirma su CP, tai neturiu su kuo palyginti.  smile.gif Viskas atrode normaliai tada

oi as menesi nevaiksciojau ,nes pilvas krito tempe pilva .... pirmas 3 dienas i lova s tuoleto parnesdavo sesutes nes jau nepaejau verysad.gif su pirma po gimdimo vaiksciojau bet nesedejau ,o cia buvo baisu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2011 02 02, 02:35)
oi as menesi nevaiksciojau ,nes pilvas krito tempe pilva .... pirmas 3 dienas i lova s tuoleto parnesdavo sesutes nes jau nepaejau  verysad.gif su pirma po gimdimo vaiksciojau bet nesedejau ,o cia buvo baisu  unsure.gif



Oho... Cia kazkaip operacija nepasiseke? AS tai tik pirma para gulejau, ir tai nepilna, kt. ryta 6 atnese vaikeli maitinti ir jau paliko. Po truputi ir isjudejau smile.gif NOrs kai drauge papasakojo, kaip po gimdymo jau iskart laksto, aisku, pavydas baltas suima. Bet kita vertus, jei gali buti komplikaciju vaikui, gal geriau nereikia. Ne visos gali pacios pagimdyti ir reikia su tuo susitaikyti. Juolab ir tie cukrai gali kristi, kilti
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 02 02, 09:04)
Oho... Cia kazkaip operacija nepasiseke? AS tai tik pirma para gulejau, ir tai nepilna, kt. ryta 6 atnese vaikeli maitinti ir jau paliko. Po truputi ir isjudejau smile.gif NOrs kai drauge papasakojo, kaip po gimdymo jau iskart laksto, aisku, pavydas baltas suima. Bet kita vertus, jei gali buti komplikaciju vaikui, gal geriau nereikia. Ne visos gali pacios pagimdyti ir reikia su tuo susitaikyti. Juolab ir tie cukrai gali kristi, kilti

nu biski plyso pjuvio vieta ,zaisda buvo didesne tai gal ka ir vidui praaplese ... vaika is kart po gimdimo kai uzdejo tai pirma para taeidavo tik pamperso jam pekeist ... 5 dienas jis buvo pas mane ,mane laike 5 dienas paskui isvare ,nes vietu nebebuvo ,buvo birzelis ir kai tik prasidejo tie baisuliniai ..
nu o siaip Mano ginas pat opreavo ir sake as neturejau kitos iseities ,butu vistiek ispjove.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2011 02 02, 10:58)
nu biski plyso pjuvio vieta ,zaisda buvo didesne tai gal ka ir vidui praaplese ... vaika is kart po gimdimo kai uzdejo tai pirma para taeidavo tik pamperso jam pekeist ... 5 dienas jis buvo pas mane ,mane laike 5 dienas paskui isvare ,nes vietu nebebuvo ,buvo birzelis ir kai tik prasidejo tie baisuliniai ..
nu o siaip Mano ginas pat opreavo ir sake as neturejau kitos iseities ,butu vistiek ispjove.... unsure.gif



Nu tai pats CP normalu, daugeliui gi daro... man jei ne CP, itariu pries koki 50 metu isvis butu labai blogai buve... Labai jau didele vaisiaus ir klubu disproporcija. O dabar viskas normalaii, tik vaiko pirma para nematai Bet pas jus prieziura ir poziuris savotiskas...
Atsakyti
labos ax.gif
as kai laukiausi dukrytes ir apturejau GD man nustate 27 savaite, uzteko dietos, cukru tikrindavausi 3 kart i diena ir viska rasydavausi i duota dienorasti dietologes, ka valgiau ir tt, bet labai faina dietologe pasitaike ji netgi pasakydavo kad galiu pica suvalgyti ar ledu be cukraus tik poto butinai kokias pora valandu pasivaikscioti, aisku negalejau nes beveik visa nestuma buvo lovos rezimas, tai ji mane uramindavo kad jei ir viena karta i savaite sugiresinsiu tikrai nepakenks, dukryte gime 37,4 savaiciu svoris 3080gr ax.gif gime naturaliu budu, GD man isnyko 3 diena po gimdymo smile.gif dukryte auga sveika, jokiu sveikatos sutrikimu ar dar kazko bigsmile.gif
Atsakyti