Įkraunama...
Įkraunama...

Gliukozės tolerancijos testas:

sveikutės,
man gydytoja pranešė, kad man GD, nes 1-5,5, 2 -8, 1, dad siunčia į KUkL, bet man jau ir su akimis problemos, akies dugne renkasi skysčiai, manau ,tai susiiję.
Papildyta:

Mielosios,
nestuke.gif mane domintų mamytės, kurios sirgo GD ir jų gimę vaikučiai, papasakokit , ar viskas gerai vaikams, kaip jiems sekasi augti...
Papildyta:
o kaip gimdėte?
Atsakyti
QUOTE(redukė @ 2010 12 09, 21:53)
sveikutės,
man gydytoja pranešė, kad man GD, nes  1-5,5, 2 -8, 1, dad siunčia į KUkL, bet man jau ir su akimis problemos, akies dugne renkasi skysčiai, manau ,tai susiiję.
Papildyta:

Mielosios,
nestuke.gif mane domintų mamytės, kurios sirgo GD ir jų gimę vaikučiai, papasakokit , ar viskas gerai vaikams, kaip jiems sekasi augti...
Papildyta:
o kaip gimdėte?

galiu papasakot tongue.gif turejau GD 34 savaite labai stipru ir netiketa is kart perejom prie insulino ,be jokiu dietu ... mazius buvo istaruktas po CP 2 savaites pries termina unsure.gif svere 4250 kg ir 56 cm ,pirmas dienas labai krito jam cukrus nes gaminos per daug pas ji insulino .. bet trecia diena normalizavos ,siaip kai tik gime i rankute buvo istatytas kateteris blogiausiam atvejui ,jo neprireike ,nes daug valge ir pora kart gavo 5ml gliukozes ... dabar sveikas nerealiai didelis 5,5 men bachuras.... man diabetas ir dingo ir jau pries gimdima 10 dienu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, kad pasidalinai, smile.gif
Dar keli klausimėliai: ar po cezario vaikelį leido savo palatoje turėti, o kaip su maitinimu mamos pienu, ar normaliai viskas klostėsi,
o kodėl darė CP 38 sav, ar buvo kokių negerumų, ar pats vaikelis tada gimti jau norėjo,
ar cezaris buvo daromas dėl G D..?,

ačiū, jei pasidalinsi...
Atsakyti
QUOTE(redukė @ 2011 01 06, 18:37)
Ačiū, kad pasidalinai,  smile.gif
Dar keli  klausimėliai:  ar po cezario vaikelį leido savo palatoje  turėti, o kaip su maitinimu mamos pienu, ar normaliai viskas klostėsi,
o kodėl darė CP 38 sav, ar buvo kokių negerumų, ar pats vaikelis  tada gimti jau norėjo,
ar cezaris buvo daromas dėl G D..?,

ačiū, jei pasidalinsi...

PO CP i palata parveze su leliu ant pilvo ,ir visa laika jis buvo salia manes ,tik kad kateteris buvo rankyteje ,kad jei ka galetu suteikt skubiai pagalba ....
Pjove anksciau nes dvi dienas skatino ir nieko nesidare ,buciau dar ir pernesiojus ,nes ir taip sake lelka didelis ... ir niekas neatsidarinejo ,nei kaklelis trumpejo ...pieno turejau upem ,visi naktiniai per nakti isplaukdavo ,net frotiniai rankslosciai buvo dedami kad slapioi lovoi nesivartyt ,vaikiukas tiek suvalgyt neistenge biggrin.gif o jei butu nevalges butu reikeje gliukozes jam ... o siaip apie CP kalbejom jau nuo pradziu nes sake neisgimdysiu ,o kai dar vaikas toks didelis ir sveikatos 0 ax.gif
Atsakyti
O kazin ar del GD butinai reikia cezario? Ir ar butina vaziuoti i Kauna gimdyt? As nuo 16 savaites laikausi dietos, nelabai padejo tai snd paskyre insulino nakciai, nes diena telpu i normas, o ryte kazkodel buna aukstas (apie 6-6.6).. kazin insulinas nekenkia, as visada buvau nusistacius pries vaistus, o cia dabar nestumo metu leistis reikia.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(biruchike @ 2011 01 27, 12:40)
O kazin ar del GD butinai reikia cezario? Ir ar butina vaziuoti i Kauna gimdyt? As nuo 16 savaites laikausi dietos, nelabai padejo tai snd paskyre insulino nakciai, nes diena telpu i normas, o ryte kazkodel buna aukstas (apie 6-6.6).. kazin insulinas nekenkia, as visada buvau nusistacius pries vaistus, o cia dabar nestumo metu leistis reikia.. g.gif

tikrai nereikia visoms cezario,mano vaikas buvo per didelis ,gal tik per gimdima tau leis gliukoze kad cukrus nenukristu ,man pries cezari net dvi lasekines gliukozes state .. gimdimas atima daug energijos ,taip kad nepergyvenk ,jei vaikas normalus pagimdysi ...
tiesa man buvo kudikis jau 4250 ,o ispjove dviem savaitem anksciau ,nes sake jei nesiosi ,o dar ir pernesiosi ,tai vistiek neisgimdysi nes jis ir siaip jau per didelis mirksiukas.gif
Atsakyti
aiskumelis.. nu tikekimes viskas bus gerai smile.gif o vaikiukui normaliai viskas su gliukoze?
Atsakyti
QUOTE(biruchike @ 2011 01 28, 12:41)
aiskumelis.. nu tikekimes viskas bus gerai  smile.gif o vaikiukui normaliai viskas su gliukoze?

nu vaikui ji nekenkia ... bet po gimdimo jam buvo istatyta i riesa kateteris ,jei nukristu labai cukrus kad nereiktu pavojingoi situacijoi badyt .. krisdavo cukrus pirmom 3 dienom ,utekdavo po 3ml gliukozes sumaitint ,jei pienas nepadedavo ... o dabar viskas gerai wub.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites. As irgi vaikstau su GD ir laukiu 38 sav., kai pasakys, kaip elgtis toliau - ar dar vaikstom, ar dirbtinai skatinam... Mane priziuri RK ligonineje, periodiskai lankausi, daro echo ir stebi vaika... Be abejo, dieta, kuri jau baigia nusibost. Ypac pasiilgstu sociai prisikirsti vaisiu... Beje, dieta nera tokia baisi, kai zinai, kaip ir kada valgyti. O is pradziu atrode, kad nei duonos, nei bulviu, nei ryziu is viso negalima...
Kartais irgi atrodo, kad gal nera cia jokio GD, nes cukrus buna ir mazokas, ypac palyginti su tom, kurios serga tikru CD, bet matant gydytoju rupesti nesinori sakyti, kad tai nerimta ar pan. ir gimdyti kur nors, kur nera specailistu ir sios srities patirties... (CIa siaip pasvarstymai paskaitinejus forumo temele). Tema man labai aktuali, norisi pasidalinti ispudziais ir isgirsti padrasinimu. Juolab kad girdejau visokiu istoriju....

Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 01 31, 21:35)
Sveikos, mergaites. As irgi vaikstau su GD ir laukiu 38 sav., kai pasakys, kaip elgtis toliau - ar dar vaikstom, ar dirbtinai skatinam... Mane priziuri RK ligonineje, periodiskai lankausi, daro echo ir stebi vaika... Be abejo, dieta, kuri jau baigia nusibost. Ypac pasiilgstu sociai prisikirsti vaisiu... Beje, dieta nera tokia baisi, kai zinai, kaip ir kada valgyti. O is pradziu atrode, kad nei duonos, nei bulviu, nei ryziu is viso negalima...
Kartais irgi atrodo, kad gal nera cia jokio GD, nes cukrus buna ir mazokas, ypac palyginti su tom, kurios serga tikru CD, bet matant gydytoju rupesti nesinori sakyti, kad tai nerimta ar pan. ir gimdyti kur nors, kur nera specailistu ir sios srities patirties... (CIa siaip pasvarstymai paskaitinejus forumo temele). Tema man labai aktuali, norisi pasidalinti ispudziais ir isgirsti padrasinimu. Juolab kad girdejau visokiu istoriju....

nu cia pas tave dar nebaisiai ,nes man rado iskart staigu diabeta 34 savaite teko leistis su lyg diena insulina ... tik viena vakara nuojauta pakuzdejopasitikrint cukru pries suleidziant ,nors nakciai nereik tikrint ,nu ir ka cukrus buvo kaip alkanos blink.gif nesileidau ... nezinau kas butu buve jei buciau susileidus ,jauciu jjau buciau neatsibudus unsure.gif 10 dienu pries CP (ji nebuvo planuota) man dingo diabetas pats ,... o lelka ispjove 2 savaites pries laika ,nes buvo per didelis ,pakentek dar biski daug neliko ,tau neleis pernesiot ,turbut skatins gimdino diena ... tai svarbu turinciom GD unsure.gif
Atsakyti
Labai tave suprantu... O nebuvo grauzaties, kodel nieks anksciau nepastebejo? Man, pvz, irgi GT atliko tik 30 sav. O kas buvo iki tol, bala zino. Na, bet tikiuosi, kad vaikui viskas bus gerai... Su insulinu, zinoma, tvirciau, bet kai gulejau ligoninej, maciau, kaip viena mergina hipavo, tai nekas... Zinoma, jai tikras CD. O man reikia labai ziureti maista... O kaip supratai, kad CD dingo? As kai matuoju cukru, irgi daznai buna normalus, bet tai ziurint dietu, bet pora kart radau virs 8. Tai ir zinok, zmogus. Na, bet kokiu atveju dieta nepakenks. Ryt 38 sav., isgirsiu verdikta - jei viskas gerai, vaikas gerai jauciasi, leis dar nesioti...
LInkiu visom, kad sulig nestumo pabaiga baigtusi ir CD.
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 02 01, 09:10)
Labai tave suprantu... O nebuvo grauzaties, kodel nieks anksciau nepastebejo? Man, pvz, irgi GT atliko tik 30 sav. O kas buvo iki tol, bala zino. Na, bet tikiuosi, kad vaikui viskas bus gerai... Su insulinu, zinoma, tvirciau, bet kai gulejau ligoninej, maciau, kaip viena mergina hipavo, tai nekas... Zinoma, jai tikras CD. O man reikia labai ziureti maista... O kaip supratai, kad CD dingo? As kai matuoju cukru, irgi daznai buna normalus, bet tai ziurint dietu, bet pora kart radau virs 8. Tai ir zinok, zmogus. Na, bet kokiu atveju dieta nepakenks. Ryt 38 sav., isgirsiu verdikta - jei viskas gerai, vaikas gerai jauciasi, leis dar nesioti...
LInkiu visom, kad sulig nestumo pabaiga baigtusi ir CD.

Grauzaties nebuvo ,nes man GD tyre ir 25 sav ir 32 ir jo tikrai nebuvo ,tik va po susirgimo bronchitu ir antibiotiku ,komplikavos i GD ,aisku tai neirodyta ,bet organizmas taip suveike unsure.gif tai kai jis per daug sukyla cia ne tiek baisu ,juk hipuoja kai jis per daug nukrenta... tai kaip supratau kad jis dingo net nezinau ,bet toliau labai stebejau cukru kas 1 val laiko ir jis man nebekilo... jegos is auksciau man padejo unsure.gif
Atsakyti