Įkraunama...
Įkraunama...

Apsinuodijimas sunkiais metalais

Sveikos mamyte,
senai besilankiau forume. Noriu atsiskaityti dėl priemones iš Izraelio. Naudojame jau 1 m. Vakar gavome dar viena 3 men. kursą. Noriu įkelti viena dukros nuotrauka kur galėsite pamatyti gydymo rezultatus, bet niekur neradau kaip įkelti. Gal kuri nors galite paaiškinti kaip įkelti nuotrauka.
Sveikatos visoms!
Atsakyti
Labukas labai noriu pamatyt nuotrauka gal galetumet man i pasta atsiusti ikelsiu arba va radadau ten kur rasyt sms tai virsuj yra imgzenkliukas tai per ta
Atsakyti
QUOTE(zemyna 1 @ 2011 04 15, 10:26)
Labukas labai noriu pamatyt nuotrauka  gal galetumet man i pasta atsiusti ikelsiu arba va radadau ten kur rasyt sms tai virsuj yra imgzenkliukas tai per ta

nekaip nerandu...
parasykite i AZ
Atsakyti
QUOTE(zemyna 1 @ 2011 04 15, 10:26)
Labukas labai noriu pamatyt nuotrauka  gal galetumet man i pasta atsiusti ikelsiu arba va radadau ten kur rasyt sms tai virsuj yra imgzenkliukas tai per ta

zemyna, parasiau jums AZ.
Atsakyti
QUOTE(geriausiamamapasaulyje @ 2011 04 15, 11:48)
zemyna, parasiau jums AZ.

sveikutė.
pirmiausia gal įkelk nuotrauką ČIA , o tada IMG code (ten prie padidinto paveiksliuko duos nuorodų lentelę) nukopijuokite ir perkelkite čia į žinutę.
Atsakyti
QUOTE(astaxa @ 2011 04 15, 15:26)
sveikutė.
pirmiausia gal įkelk nuotrauką ČIA , o tada IMG code (ten prie padidinto paveiksliuko duos nuorodų lentelę) nukopijuokite ir perkelkite čia į žinutę.

Sveikos mamytes gal kuri esate isbandziusi BIOREZONANCINE DIAGNOSTIKA? AR KA NORS ZINOTE APIE KORALU KLUBA
Atsakyti
QUOTE(zemyna 1 @ 2011 04 19, 13:11)
Sveikos mamytes gal kuri esate isbandziusi BIOREZONANCINE DIAGNOSTIKA? AR KA  NORS ZINOTE APIE KORALU KLUBA


O ka nori tiksliau suzinoti? Yra daug tu dazniais gristu diagnostiku, kuria butent norit isbandyt? bent kelias esame seimoje bande. Apie koralu kluba irgi zinom, kai kuriuos papildus ten perku. Bet kodel sieji diagnostika su siais papildais? Diagnostika yra viena, o papildai kita. Zinau, kad platinantys koralu kluba naudoja diagnostika kaip saltini ibrukti papildus, taciau galite nepirkt tu papildu, gydytis kaip ismanote jeigu pasitvirtins diagnozes.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 04 27, 22:37)
O ka nori tiksliau suzinoti? Yra daug tu dazniais gristu diagnostiku, kuria butent norit isbandyt? bent kelias esame seimoje bande. Apie koralu kluba irgi zinom, kai kuriuos papildus ten perku. Bet kodel sieji diagnostika su siais papildais? Diagnostika yra viena, o papildai kita. Zinau, kad platinantys koralu kluba naudoja diagnostika kaip saltini ibrukti papildus, taciau galite nepirkt tu papildu, gydytis kaip ismanote jeigu pasitvirtins diagnozes.

as dariausi su imago technologija ir man nepatiko kad butinai bruka tuos papildus as nusipirkau zalio aukso ir alijosiaus bet po triju dienu istino poakiai ir lupos akis sakudejo tai alijosius jau parode kad netinka o jau zalias auksas tas tinka bet siand va jau po triju dienu vel man paakiai patino nuvesiu siand ir tuos kitus.
Atsakyti
QUOTE(zemyna 1 @ 2011 04 28, 10:55)
as dariausi su imago technologija ir man nepatiko kad butinai bruka tuos papildus as nusipirkau zalio aukso ir alijosiaus bet po triju dienu istino poakiai ir lupos akis sakudejo tai alijosius jau parode kad netinka o jau zalias auksas tas tinka bet siand va jau po triju dienu vel man paakiai patino nuvesiu siand ir tuos kitus.

man dar nepatiko kad pasakai kuo skundiesi suzymi tada randa ligas tas tai kepenyse ske daug parazitu su skrandziu blogai labai 05 10 eisiu ryt zarnos bus matyt ar blogai vienu zodziu kaip prisake ligu tai akys nt kaktos issoko smelio inkstuose ir begale kitu net mioma 40 proc. buvau isstikta lyg ir lengvo soko. bet nutariau nusipirkti ppildus nes su pluaukais bedos idesiu atskanuota plauko tyrima man juokingas jis meto rutuliukais kazkokiais
Atsakyti
QUOTE(zemyna 1 @ 2011 04 28, 10:23)
man dar nepatiko kad pasakai kuo skundiesi suzymi tada randa ligas tas tai kepenyse ske daug parazitu  su skrandziu blogai labai 05 10 eisiu ryt zarnos bus matyt ar blogai vienu zodziu kaip prisake ligu tai akys nt kaktos issoko smelio inkstuose ir begale kitu net mioma 40 proc. buvau isstikta lyg ir lengvo soko. bet nutariau nusipirkti ppildus nes su pluaukais bedos idesiu atskanuota plauko tyrima man juokingas jis meto rutuliukais kazkokiais



As tai patarciau taip: pasidaryt ta diagnostika naudinga. Ten yra 80% tiesos (bent mano atveju). Ka galima, reiketu patikrinti mediciniskai ir intepretuoti su tam tikromis ziniomis, pvz. kepenyse akmenu arba insktuose gali echoskopu nematyti jeigu akmenyse nera kalcio, ismatose del tam tikru parazitu gali neaptikti reikia daryt kelis kartus specialius tyrimus ir pan... Ir nepult pirkti tu papildu, juolab kad Koralo klubo papildai nera geriausi. Zinant savo dignozes pasigilink i galimas gydymo alternatyvas ir tada jau nuspresi, koki papilda ar arbata ar procedura (masaza, akupunktura ir pan...) naudoti. Gydantis papildais taip pat reikia daug dometis, kad galetum tinkamai interpretuoti savo busena, t.y. ka reiskia kai istinsta paakiai. Gal kaip tik inkstai ima intensyviau valytis, gal tai reiskia, kad tas papildas kaip tik labai tinka.. ir panasiai.

_____________________________________________________________________


Papildyta:
Merginos, as tai norejau is metalu srities jusu paklaust. Pas save slapime radau didele koncentracija sunkiuju metalu. Netyriau kokiu butent. Is karto pasalinau metalines plombas, bet noreciau siek tiek giliau pasidomet.
Kokiais budais geriausia istirt, kokiu metalu pas mane daugiausia? Is plauko? Ar tinka dazyti plaukai? Ar reikia palaukt kol nuaugs ir tada siust? Ar is kraujo geriausia? O kokia laboratorija daro is kraujo?
Kaip suprantu galima ir is slapimo, bet cia rodo, kokios metalus organizmas salina. O gali jie organizme sedet nesalinami, jeigu salinimas sutrikes, teisingai?

Kas vartojot zeolita? Idomu kiek laiko ji reikia vartot, kad pasisalintu metalai?

Va ir dar klausimas, ar dantu karuneles gali buti irgi metalu salitnis? Is vidaus ten yra metalas, o is isores keramika. Pas mane ju 2. Gal jas reiketu keist i plastikines?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 28 balandžio 2011 - 15:34
QUOTE(skruzdeda @ 2011 04 28, 17:25)
As tai patarciau taip: pasidaryt ta diagnostika naudinga. Ten yra 80% tiesos (bent mano atveju). Ka galima, reiketu patikrinti mediciniskai ir intepretuoti su tam tikromis ziniomis, pvz. kepenyse akmenu arba insktuose gali echoskopu nematyti jeigu akmenyse nera kalcio, ismatose del tam tikru parazitu gali neaptikti reikia daryt kelis kartus specialius tyrimus ir pan...  Ir nepult pirkti tu papildu, juolab kad Koralo klubo papildai nera geriausi. Zinant savo dignozes pasigilink i galimas gydymo alternatyvas ir tada jau nuspresi, koki papilda ar arbata ar procedura (masaza, akupunktura ir pan...) naudoti. Gydantis papildais taip pat reikia daug dometis, kad galetum tinkamai interpretuoti savo busena, t.y. ka reiskia kai istinsta paakiai. Gal kaip tik inkstai ima intensyviau valytis, gal tai reiskia, kad tas papildas kaip tik labai tinka.. ir panasiai.

Nu nezinau ar cia man tinka kad net akis skauda sunku matyti kazkaip aptines veidas. as ja pasidariau kad prirase ligu slapimo pusle uzsilenkus ir panasiai na kaip nurysiu slanga bus matyt kaip ten su tuo skrandziu yra kas ar ne.as pasidariau ta ir nne viena karta kas karta rodo kad tinka vis kitas papildas ispradziu aljosius tadaa zalais auksas tasda koralu vanduo ir galiausiai juodas riesutas eksperimentuoti su savo sveikata as negaliu ypac akim. o parazitu kad turim mes visi tikiu 100 proc.
Atsakyti
QUOTE(zemyna 1 @ 2011 04 28, 15:35)
o parazitu kad turim mes visi tikiu 100 proc.


Taip kalbi kol akis i aki su jais realiai nesusidurei. Man jie ziauriai suvare sveikata. Dar rudeni as vos vaiksciojau. Kaip kokia senute. Bet apie parazitus kitos temos. Cia kalbames apie metalus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 28 balandžio 2011 - 16:26