Įkraunama...
Įkraunama...

Apsinuodijimas sunkiais metalais

QUOTE(skruzdeda @ 2011 04 28, 18:24)
Taip kalbi kol akis i aki su jais realiai nesusidurei. Man jie ziauriai suvare sveikata. Dar rudeni as vos vaiksciojau. Kaip kokia senute. Bet apie parazitus kitos temos. Cia kalbames apie metalus smile.gif

kodel kitos temos apie parazitus mano tema tai isslinke plaukai o nuo ko jie slenka nieks neranda . parazitai suvare svikata man jau ji suvaryta pusplike galva skrandzio sanariu bedos zarnynaas ir visokiu kitokiu.
Papildyta:
QUOTE(skruzdeda @ 2011 04 28, 18:24)
Taip kalbi kol akis i aki su jais realiai nesusidurei. Man jie ziauriai suvare sveikata. Dar rudeni as vos vaiksciojau. Kaip kokia senute. Bet apie parazitus kitos temos. Cia kalbames apie metalus smile.gif

tai gal galetum pasakyti kaip tuoss parazitus isnaikinti buciau dekinga vakar vel tyriuasi tuo aparutu skrandis ir oda ziauru:(
Atsakyti
QUOTE(zemyna 1 @ 2011 04 29, 08:06)

tai gal galetum pasakyti kaip tuoss parazitus isnaikinti buciau dekinga vakar vel tyriuasi tuo aparutu skrandis ir oda ziauru:(


ziurint kokie parazitai ir ar tikrai mediciniskai patvirtinti. Jeigu tikrai mediciniskai patvirtinti, tai galima ir cheminius vaistus vartot. Jeigu mediciniskai nepatvirtinti, o tik dazniais, tai reiketu tik augalinius, nes dazniai ne visada tiksliai juos identifikuoa ir ne visada patikimai. As isgeriau 3 buteliukus juodojo riesuto, paskui dar augaliniu antiparazitiniu ilgai geriau. Bet ir cheminius geriau, nes manieji buvo mediciniskai patvirtinti smile.gif Beto galima parazitus naikinti ir dazniais, ypac jeigu parazitai sedi NE zarnyne. Zaperis arba Rife Frequency aparatas tinka, paskaityk apie juos daugiau. Tik reikia ilgiau panaudot. Zodziu su parazitais ilga daina jeigu invazija didele, bet tikrai galima nugalet. Lygiagreciai reikia valyt organizma nuo toksinu, nes dvesdam jie labai priesinasi ir tersia. Nueik i siemos sveikatos tema, ten yra parazitu forumas.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 04 29, 12:23)
ziurint kokie parazitai ir ar tikrai mediciniskai patvirtinti. Jeigu tikrai mediciniskai patvirtinti, tai galima ir cheminius vaistus vartot. Jeigu mediciniskai nepatvirtinti, o tik dazniais,  tai reiketu tik augalinius, nes dazniai ne visada tiksliai juos identifikuoa ir ne visada patikimai. As isgeriau 3 buteliukus juodojo riesuto, paskui dar augaliniu antiparazitiniu ilgai geriau. Bet ir cheminius geriau, nes manieji buvo mediciniskai patvirtinti smile.gif Beto galima parazitus naikinti ir dazniais, ypac jeigu parazitai sedi NE zarnyne. Zaperis arba Rife Frequency aparatas tinka, paskaityk apie juos daugiau. Tik reikia ilgiau panaudot. Zodziu su parazitais ilga daina jeigu invazija didele, bet tikrai galima nugalet. Lygiagreciai reikia valyt organizma nuo toksinu, nes dvesdam jie labai priesinasi ir tersia. Nueik i siemos sveikatos tema, ten yra parazitu forumas.

o kaip juos mediciniskai kaip suprantu kazkoki tyrima reikia pasidaryti jie mediciniskai nepatvirtinti tik tuo aparatu img kazkokiu. ten jis rusu kalba.rodo kepenyse tuos parazitus ir viso organizmo uzterstuma kazin kaip nurysiu ta zarna ir padarys ta hipofilori bakterija ar juos matys, pasimeciau visai sake ir man kad tas riesutas gerai dabar dave tik to koralinio vandens
Atsakyti
QUOTE(zemyna 1 @ 2011 04 29, 11:02)
o kaip juos mediciniskai kaip suprantu kazkoki tyrima reikia pasidaryti jie mediciniskai nepatvirtinti tik tuo aparatu img kazkokiu. ten jis rusu kalba.rodo kepenyse tuos parazitus ir viso organizmo uzterstuma kazin kaip nurysiu ta zarna ir padarys ta hipofilori bakterija ar juos matys, pasimeciau visai sake ir man kad tas riesutas gerai dabar dave tik to koralinio vandens


endoskopijos budu TIKRAI parazitu nepatvirtins, ten mato ar skrandyje yra zaizdu, augliuku, polipu ir pan. Viso organizmo uzterstumo JOKIE aparatai nenustatys. Pagal savo savijauta gali sprest. Koralinis vanduo tik tarp kitko, jis nieko nedaro, mano nuomone tik pinigai smile.gif, nu gal kazka ir daro.. Kepenu parazitus ir pas mane rado, as irgi neradau koks medicininis tyrimas gali juos patvirtint. Tik tiek, kad su kepenim turejau daug problemu, tai ir patikejau. O va zarnyno parazitus tai tikrai galima istirt arba koprologiniu arba specializuotu kirmeliu tyrimu (patikimesnis). Abu nera patikimi reikia kartot bent tris kartus, kad is tiesu isitikint, ar ju nera ar yra. Kitokius parazitus galima is kraujo issitirt parazitologijos laboratorijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 29 balandžio 2011 - 13:47
Radau idomia info del plauku, gal kam prireiks mirksiukas.gif :
http://www.avikulov....Otvet/time.html
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Visai netycia uzejau i sita skyreli, net negalvojau, kad tokios baisybes atsitinka vaikiukams. Noriu paklausti ar bandete detoksikacinius pleistrus, raso, kad jie valo organizma nuo metalu.
http://www.detoxplei...
Pirkau pabandymui - vyrui skaudejo koju sanarius, po keliu dienu pleistru naudojimu skausmas stipriai sumazejo. Uzsisakiau dar(tik ne is sito puslapio, is uzsenietisko). Dar kelios merginos naudojo, sake, kad stipriai pagerejo savijauta del kitu ligu.
Gal pravers ir jums.
Nepersu, nereklamuoju, bet pasidomekite, pasiskaitykite ar pasikonsultuokite su gydytojais del ju. Maza ka, gal pades jusu vaikuciams. Nieko ner baisiau, kai serga vaikiukas! Sekmes ir sveikatytes jums!
Atsakyti
QUOTE(uoga X3 @ 2011 05 12, 01:22)
Sveikos mamytes,
Visai netycia uzejau i sita skyreli, net negalvojau, kad tokios baisybes atsitinka vaikiukams. Noriu paklausti ar bandete detoksikacinius pleistrus, raso, kad jie valo organizma nuo metalu.
http://www.detoxplei...
Pirkau pabandymui - vyrui skaudejo koju sanarius, po keliu dienu pleistru naudojimu skausmas stipriai sumazejo. Uzsisakiau dar(tik ne is sito puslapio, is uzsenietisko). Dar kelios merginos naudojo, sake, kad stipriai pagerejo savijauta del kitu ligu.
Gal pravers ir jums.
Nepersu, nereklamuoju, bet pasidomekite, pasiskaitykite ar pasikonsultuokite su gydytojais del ju. Maza ka, gal pades jusu vaikuciams. Nieko ner baisiau, kai serga vaikiukas! Sekmes ir sveikatytes jums!

Labukas o kiek kainuoja tie pleistrai as ir uzsisakyciau ju pabandymui is kokio puslapio uzsisakyti juos
Atsakyti
QUOTE(zemyna 1 @ 2011 05 12, 08:05)
Labukas o kiek kainuoja tie pleistrai as ir uzsisakyciau ju pabandymui is kokio puslapio uzsisakyti juos

http://www.detoxplei...kaip ÄÆsigyti-/
Arba is uzsienio siustis, gaunai pigiau nei Lt.
Cia dar yra, bet kita firma, o kaina kosmine: http://www.topshop.l...i-102449-p.html
Atsakyti
Laba,
Gal kas patartų, kaip liaudiškomis priemonėmis padėti pasišalinti gyvsidabriui iš vaiko organizmo?
Dėkoju,
Atsakyti
Yra toks amerikietiskas maisto papildas "Betaguard" ji sukure amerikietis gydytojas ir mokslininkas Arthur Furst, vienas is chemoterapijos pionieriu, daug metu praleides ieskodamas budu, kaip padeti chemoterapijos pacientams isvalyti chemoterapijos paliktus sunkiuosius metalus is organizmo. Betaguard yra ne vaistas. Jis yra naturalus homeopatinis preparatas, pagamintas is darzoviu, turinciu detoksikaciniu savybiu. sako kad jis toks potencialus, kad chemoterapijos pacientams ji leidzia vartoti tik pabaigus chemoterapijos kursa. kitaip jis isvaro chemija is organizmo ir toji nepadaro jokio poveikio. as pati vartoju keleta kitu produktu is sitos kompanijos, ir savo sunui perku keleta. tai galiu pasakyti, kad esu labai patenkinta.
Atsakyti
Sveikos, mamos,

Aš irgi esu ne kartą gėrusi Betaguard. Tai gamtinis antibiotikas, kurį drąsiai rekomennduoju vietoj cheminių antibiotikų ir šiaip profilaktiškai.
Mane kamuoja sveikatos problemos dėl organizmo užterštumo sunkiaisiais metalais ( tai iššaukė išsietinę sklerozę ). Galimi gydymo būdai yra homeopatija - tikrai padeda dar augalais, vaistažolėmis. o Svarbiausia, jei reikia greitesnio ir efektyvaus rezultato, yra tokie, kaip aš sakau, stebuklingi smile.gif enzimai, kitaip vadinami fermentais. Jie tvako viską mūsų organizme. Didelės jų dozės sėkmingai padeda apsinuodijimo sunkiaisiais metalais ar radiacijos atvejais. Jų yra visuose gyvuose organizmuose. Žmogus miršta, kai baigiasi enzimai, taip sako mokslas. Apie juos kviečiu paskaityti savo svetainėje www.enzimai.lt Noriu, kad kuo daugiau žmonių, o ypač mamų apie jos sužinotų ir pradėtų jais domėtis, nes tai raktas į stiprią sveikatą. Rūpinkitės savimi ir savo vaikučiais ir būkit sveiki. Nėra didesnio turto už sveikatą. Sėkmės visoms.


QUOTE(vilkas13 @ 2011 11 22, 08:46)
Yra toks amerikietiskas maisto papildas "Betaguard"  ji sukure amerikietis gydytojas ir mokslininkas Arthur Furst, vienas is chemoterapijos pionieriu, daug metu praleides ieskodamas budu, kaip padeti chemoterapijos pacientams isvalyti chemoterapijos paliktus sunkiuosius metalus is organizmo.  Betaguard yra  ne vaistas. Jis yra naturalus homeopatinis preparatas, pagamintas is darzoviu, turinciu detoksikaciniu savybiu. sako kad jis toks potencialus, kad chemoterapijos pacientams ji leidzia vartoti tik pabaigus chemoterapijos kursa. kitaip jis isvaro chemija is organizmo ir toji nepadaro jokio poveikio.  as pati vartoju keleta kitu produktu is sitos kompanijos,  ir savo sunui perku keleta.  tai galiu pasakyti, kad esu labai patenkinta.

Atsakyti
Nezinau, ar cia dar uzsuka senbuves, bet vis tiek noriu paklausti. Kaip Jusu vaikuciams sumazejo ar nuslinko plaukai? Ka reiskia tie zidininiai plikimai? Kai tarkim koks cm staigiai tuscias pasidaro? Mano dukrytei jau kuris laikas mazeja plauku. Nepastebiu, kad slinktu, nebent letai. Jau pusmetis kai maziau. Bet paskutiniu metu ju mazai ant virsugalvio. Suemus visa virsugavo vargiai gautusi sruogele, kai kurie nuluzineje (o gal nauji atauge) kokiu 5 cm. Pries sviesa pakelus jau matosi kaukoles bruozai. Persisviecia kiauriai. Dar pusmetis ir bus plika.
Dermatologe sako, kad panasu i loose anagen sindrom, kai serga sviesiaplaukes, sviesiaakes, baltaodes. Kai plaukai augimo stadioje iskrenta. Ir tu juodu taskiuku pas ja labai mazai. Sako, kad turetu iki 9 m susitvarkyti. Guodzia tai, kad gal ji teisi, neguodzia tai, kad ji galbut ir klysta. http://www.skinatlas.com/loose1.htm
Perskaiciau sia tema ne karta jau. Keliausim padaryti mikroelementu tyrima is plauko.
Gydytojai sako, kad nereikia, nes tai nieko nepakeis. Jei tai autoimunine liga, tai negydo niekas. O jei metalai, tai irgi nesamone. Gerai, kad musu seimos gydytoja bent jau taip nesako.
ech verysad.gif
Pas mus va panasiai radau: http://www.google.lt...n...=140&ty=100
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vemvet: 25 vasario 2012 - 19:28