Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulas

QUOTE(mot99 @ 2012 09 06, 14:41)
Oho, neblogai. Čia su kuriom avialinijom?


Kaip visad, Airbaltikas, iš Rygos, savaitei be reg.bagažo žinoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 09 06, 14:49)
Kaip visad, Airbaltikas, iš Rygos,  savaitei be reg.bagažo žinoma  4u.gif


Kaip už tokią kainą ir nebe pirmą kartą galima ir be bagažo.
Aš tai skaičiuoju kaip visų šeimynykščių bagažus visokių saldumynų prigrūsiu biggrin.gif. 75 kg bigsmile.gif
Žiauriai man pikta būna, kai visko norisi, o parsivežti nėra kaip...
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2012 09 06, 21:12)
Kaip už tokią kainą ir nebe pirmą kartą galima ir be bagažo.
Aš tai skaičiuoju kaip visų šeimynykščių bagažus visokių saldumynų prigrūsiu  biggrin.gif. 75 kg bigsmile.gif 
Žiauriai man pikta būna, kai visko norisi, o parsivežti nėra kaip...


Tam ir reikia vieno registruoto bagazo: saldumynams biggrin.gif

Jofky, 56 EUR i viena puse buvo ?
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2012 09 06, 21:12)
Kaip už tokią kainą ir nebe pirmą kartą galima ir be bagažo.
Aš tai skaičiuoju kaip visų šeimynykščių bagažus visokių saldumynų prigrūsiu  biggrin.gif. 75 kg bigsmile.gif 
Žiauriai man pikta būna, kai visko norisi, o parsivežti nėra kaip...


Reikalui esant dasipirsim reg.bagažą, kiekvienas atskirai arba vieną dviems, bet vistiek kainuos dvigubai pigiau nei su kita aviakompanija skristi 4u.gif
Dar yra kita šio reikalo pusė, ne madų demontruoti važiuojam, dedamės minimaliai praktišku ir tik reikalingu rūbų. O vežtis visko jau seniai nenoriu iš Turkijos, jau tiek kartų buvau ten, kad konkrečiai žinau ko noriu ir kas patinka 4u.gif
Atsakyti
Kazin, o kaip su pinigais daryti?
Doleriais ar eurais geriau veztis? Kur geriausia i TL pasikeisti?
Apsimoka kortele atsiskaitineti? Lyg kazkur skaiciau, kad grynais mokant nemaza nuolaida padaro..
Ir kaip su pinigu nuemimu bankomate? Ar nera kazkokiu problemu? Tiek grynu veztis nesinori..
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2012 12 03, 10:18)
Kazin, o kaip su pinigais daryti?
Doleriais ar eurais geriau veztis? Kur geriausia i TL pasikeisti?
Apsimoka kortele atsiskaitineti? Lyg kazkur skaiciau, kad grynais mokant nemaza nuolaida padaro..
Ir kaip su pinigu nuemimu bankomate? Ar nera kazkokiu problemu? Tiek grynu veztis nesinori..


Oro uoste pilna bankomatu. už viešbutį vertėtu susimokėti kortele, aišku, jeigu yra tokia galimybė. O visą kita galima grynais pasiderėjus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2012 12 03, 11:18)
Kazin, o kaip su pinigais daryti?
Doleriais ar eurais geriau veztis? Kur geriausia i TL pasikeisti?
Apsimoka kortele atsiskaitineti? Lyg kazkur skaiciau, kad grynais mokant nemaza nuolaida padaro..
Ir kaip su pinigu nuemimu bankomate? Ar nera kazkokiu problemu? Tiek grynu veztis nesinori..


Aš visad vežuosi EUR, keisti palankiausia mieste, keitimo mokesčio nėra. Viešbučiuose mums pasitaikė arba but iš anksto sumokėjus visą sumą rezervuojant, arba atvykus grynais (-avansas, jeigu toks buvo). Visada vežuos ir kortelę jeigu netyčia būčiau per daug išlaidi biggrin.gif bet dar neprireikė jos 4u.gif
Atsakyti
Sakykit o kaip su viza?Jei skrendi i stambula? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi-jana @ 2012 12 10, 12:34)
Sakykit o kaip su viza?Jei skrendi i stambula? 4u.gif


Nereikia Lietuvos piliečiams vizų į Turkiją, užtenka turėti pasą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elera @ 2013 01 04, 23:21)
Idomu kiek tas nedaug. Smalsumas tiesiog, nes neseniai is ten gryzau ir idomu kokios dabar kainos su tuo paciu airbaltic, kuris beje bagazo neiskaiciuoja.


Pigiau nei 173,30 EUR pas juos šiuo metu nėra, + reg.bagažas, ir kiek supratau kortelės mokestis +5 EUR, jeigu moki ne su kortele 4u.gif Sakyčiau labai brangiai, kai aš mokėjau tik 56 EUR 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2013 01 04, 23:37)
Pigiau nei 173,30 EUR pas juos šiuo metu nėra, + reg.bagažas, ir kiek supratau kortelės mokestis +5 EUR, jeigu moki ne su kortele  4u.gif Sakyčiau labai brangiai, kai aš mokėjau tik 56 EUR  4u.gif


Yra sausio galui ir vasario pradziai uz 75eur+ bagazas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(WanderLusT @ 2013 01 05, 00:54)
Yra sausio galui ir vasario pradziai uz 75eur+ bagazas  4u.gif


Kažkodėl nerandu tokių kainų g.gif

Turkishairlines 183 EUR su bagažu ir maitinimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 05 sausio 2013 - 10:05