Įkraunama...
Įkraunama...

Mano namų Interjeras

QUOTE(*Cherry* @ 2009 09 16, 21:58)
Gal kas zino kur galima nupirkti tokias dekaratyvines uzuolaidas?



(rasykit i az) achiu


Senukuose yra įvairių spalvų ir siūliukai geresnės kokybės negu Jysk-e.
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2009 09 16, 22:00)
virtuve labi praktiska atrodo, labai apgalvotai isdestyta. o vonia super.
zinai man ant sienu truksta  ax.gif kokiu pakabinamu is metalo sviestuvu zvakidziu.. Siek tiek akcento.  bigsmile.gif staliukas koks dailus, kaltinis is metalo tiktu labai.  mirksiukas.gif Na noretusi kokio originalaus menisko dirbinio ax.gif



aciu lb uz nuosirdzius pagyrimus ir pasiulymus, iki pilno jaukumo tikrai dar daug ko truksta...noretusi ir kilimelio po staliuku kokio su priderintais rastais, ant sienu kazka pakabinti ar paveiksla ar net nzn... g.gif ta kolona prie bariuko planuojame isdrozineti ivairiais rastais (aisku meistro deka biggrin.gif )...buvau kazkur maciusi ir man lb patiko...nes dabar per daug grubiai atrodo ... g.gif dar turiu tokia minti del kurios noreciau paklausti patarimo ax.gif ...mes nuo pat namuko pacios statymo pradzios iamzinome (sukaupeme visa foto albuma, namo statybu smile.gif )absoliuciai viska, net kai dar tik architekte i vieta atsivezeme vietos parodyti, kur noretume namuko, ir iki galutinio varianto, na neskaitant dar aplinkos, ja pradesime tvarkyti ateinanti pavasari...planuojame ant koridoriaus rastines sienos kabinti ale paveikslelius su pagrindinemis namo statybu nuotraukomis, t.y. pamatas, sienos, namas-dezute ..daryti tokia kaip ir 5 - 7 nuotrauku galerija..nzn ka apie tai manote jus?
Atsakyti
QUOTE(age84 @ 2009 09 17, 13:37)
aciu lb uz nuosirdzius pagyrimus ir pasiulymus, iki pilno jaukumo tikrai dar daug ko truksta...noretusi ir kilimelio po staliuku kokio su priderintais rastais, ant sienu kazka pakabinti ar paveiksla ar net nzn... g.gif ta kolona prie bariuko planuojame isdrozineti ivairiais rastais (aisku meistro deka biggrin.gif )...buvau kazkur maciusi ir man lb patiko...nes dabar per daug grubiai atrodo ... g.gif dar turiu tokia minti del kurios noreciau paklausti patarimo ax.gif ...mes nuo pat namuko pacios statymo pradzios iamzinome (sukaupeme visa foto albuma, namo statybu smile.gif )absoliuciai viska, net kai dar tik architekte i vieta atsivezeme vietos parodyti, kur noretume namuko, ir iki galutinio varianto, na neskaitant dar aplinkos, ja pradesime tvarkyti ateinanti pavasari...planuojame ant koridoriaus rastines sienos kabinti ale paveikslelius su pagrindinemis namo statybu nuotraukomis, t.y. pamatas, sienos, namas-dezute ..daryti tokia kaip ir 5 - 7 nuotrauku galerija..nzn ka apie tai manote jus?

manau kad įdomu smile.gif tik nekabinkite svetaineje, o pvz laiptinėje.
Atsakyti
4u.gif sveikos merginos, labai gražūs jūsų namučiai 4u.gif
kai pirkom buta, jis buvo neseniai po remonto, sienos -tapetai, bet išklijuoti ne nuo pat lubų, o 10cm žemiau, prie lubų tokia kaip balta juosta aplink išeina. Dabar darom remonta ir žinau, kad meistriukės klaus, kaip klijuot, o aš nežinau... gal kai išklijuoti ne nuo pat lubų, tai sudaro aukštesnių lubų įspūdį? šiaip aukštis 2,70m. o gal čia seniau tokia "mada" buvo klijuot ne nuo pat viršaus? Pakomentuokite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2009 09 30, 23:12)
4u.gif sveikos merginos, labai gražūs jūsų namučiai 4u.gif
kai pirkom buta, jis buvo neseniai po remonto, sienos -tapetai, bet išklijuoti ne nuo pat lubų, o 10cm žemiau, prie lubų tokia kaip balta juosta aplink išeina. Dabar darom remonta ir žinau, kad meistriukės klaus, kaip klijuot, o aš nežinau... gal kai išklijuoti ne nuo pat lubų, tai sudaro aukštesnių lubų įspūdį? šiaip aukštis 2,70m. o gal čia seniau tokia "mada" buvo klijuot ne nuo pat viršaus? Pakomentuokite 4u.gif

Mano tevu bute butent taip suklijuoti tapetai, ne nuo pat lubu. Jie taip klijavo kazkur pries 8 metus. Nepasakyciau, kad labai jau vizualiai tas lubas pakelia. O ir atsimenu kai suklijavo, tai man toks vaizdas buvo savotiskas, reikejo priprasti. Nors dabar visokiausiu tapetu yra tikrai galima pazaisti ir paderinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 10 01, 09:27)
Mano tevu bute butent taip suklijuoti tapetai, ne nuo pat lubu. Jie taip klijavo kazkur pries 8 metus. Nepasakyciau, kad labai jau vizualiai tas lubas pakelia. O ir atsimenu kai suklijavo, tai man toks vaizdas buvo savotiskas, reikejo priprasti. Nors dabar visokiausiu tapetu yra tikrai galima pazaisti ir paderinti 4u.gif


va va būtent maždaug prieš 8m. ax.gif matyt mada buvo tokia blink.gif
Atsakyti
Ne madoj reikalas. Tik nereikia tiek daug atitraukti nuo lubų (užtenka 3-5 cm) . Tiesiog nelygiai guli lubų ploštės, todėl, kad nebūtų problemų klijuojant apmušalus ir nereikėtų be proto žaisti lyginant raštą, klijuojama šiek tiek žemiau. Vizualiai nelygumo nesimato, o problema išsisprendžia.
Atsakyti
Sveikos dizianeres:) noriu jusu komentaru apie mano namuose esancias pakabas. esu medziotojo dukra, todel man jos pasirode nerealiai grazios ir tokiu nerasi kas antram bute. ka manot jus? ar kabintumete tokias pas save? aciu uz kritika

[img] http://img-fotki.yan...5122_b042cde2_L
Atsakyti
O jei ten būtų žmogaus pirštai, ar būtų gražu. Techniškai įmanoma padaryt -miršta ir žmonės cool.gif
Atsakyti
panasios reakcijos ir tikejausi biggrin.gif na zveriukai yra medziojami...galima nereikaligas dalis ismest, bet galima ir panaudot "praktiskai" biggrin.gif
Atsakyti
labai atsiprasau, bet man tai klaikiai atrodo... dar nelabai spejau isiziureti... ar ten kanopos gyvunu? net nupurte... isvis nesuprantu kaip zmones pasikabina kokias briedziu galvas ar kazka tokio... man gaila gyvunu... pas mano seneli name irgi visokiu prikabinta sernu, briedziu, negaliu ziureti... sorry uz nuomone, bet as palto nesikabinciau ant tokios pakabos doh.gif
Atsakyti
man ne del gailescio gyvunams ar kam,siaip nepatinka tokie dalykai,ir nesikabinciau tokiu pakabu schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti