Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnytinė santuoka

Ieškojau ieškojau, kur šią tema-klausimą patalpinti...pamaniau, kad čia gal turėtų tikti blush2.gif

Taigi gal galėtų kas nors patarti, nukreipti tinkama linkme ar suteikti informacijos:) kur yra/ar yra Vilniuje protestantų tikėjimo bažnyčia, reikėtų pastoriaus, kuris norėčiau, kad sutuoktų mane ir mano išrinktąjį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varliuz: 04 sausio 2006 - 11:51

Kokio protestantų tikėjimo? Protestantizmas taip pat turi nemažai savo atšakų: liuteronai, kalvinai, anglikonai ....
Atsakyti
Pritariu Karbytei - pirmiausia, kokiai jus atšakai priklausote. Antra, kokią bažnyčią lankote (kokiai bendruomenei priklausote)
Lietuvos Liuteronu Baznycios internetinis puslapis
http://www.liuteronai.lt

VILNIAUS SANDORA, evangelikų liuteronų bažnyčios labdaros ir kultūros organizacija
Vokiečių g. 20-14, 01130 Vilnius
Tel.: (5) 2120438

Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčios diakonija, VšĮ "Vilniaus sandora"
Vokiečių g. 22, 01130 Vilnius
Tel.: (5) 2120438

Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios-Unita Lithuaniae-Sinodas Vilniuje
Algirdo g. 48, 03209 Vilnius
Tel.: (687) 56846
Atsakyti
Klausimas paprstas - kuri esate ištekėjusi už musulmono ir dariusi nikachą mečetėje?
Atsakyti
Sveika
mano vyras taip pat musulmonas, bet mes tuoksimes kataliku baznycioje
Atsakyti
NEGALI BŪTI !!!! Kaip tai?
Atsakyti
MANO PUSESERES YRA TOTORES IR TEKEJO MECETEJE, TAI ZINOK MAN IDOMIAU IR ISPUDINGIAU ATRODO SITA CREMONIJA, JEI MATEI INDU FILMUS TAI KAZKAS PANASAUS, TIK NEREIKIA APIE JOKIA UGNI VAIKSCIOT.
Atsakyti
QUOTE(maiiia @ 2006 03 20, 17:33)
NEGALI BŪTI !!!! Kaip tai?



Ko negali buti? Kad mes baznycioje tuokiames? Jei tik normalus kunigas tai gali leidimo is vyskupo paprasyti. Kadangi as siuliu vyskupijoj tuoktis zadu tai is kart su vyskupu kalbejaus
Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 03 20, 19:18)
Ko negali buti? Kad  mes baznycioje tuokiames? Jei tik normalus kunigas tai gali leidimo is vyskupo paprasyti. Kadangi as siuliu vyskupijoj tuoktis zadu tai is kart su vyskupu kalbejaus

Nori pasakyti, kad tavo būsimasis vyras sutiko tuoktis bažnyčioje katalikų?
O kokios jis tautybės, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(maiiia @ 2006 03 21, 12:55)
Nori pasakyti, kad tavo būsimasis vyras sutiko tuoktis bažnyčioje katalikų?
O kokios jis tautybės, jei ne paslaptis?




Tai aisku kad sutiko, kitaip neplanuociau. Mano busimasis yra is Irano. Jis nemato nieko bloga tuoktis kataliku baznycioje, kadangi vistiek jau katalike zenijasi, tai koks gi skirtumas. Po baznytines ceremonijos musu sventiomo vietoje bus atlikta is persiska tuoktuviu ceremonija. O musulmoniskai mes jau susituokeme, kadangi jis siitas tai galima atlikti ir vieniem, be "kunigo".

O kokios tautybes taviskia, jei ne paslaptis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hamid: 22 kovo 2006 - 17:29
QUOTE(hamid @ 2006 03 22, 18:29)
Tai aisku kad sutiko, kitaip neplanuociau. Mano busimasis yra is Irano. Jis nemato nieko bloga tuoktis kataliku baznycioje, kadangi vistiek jau katalike zenijasi, tai koks gi skirtumas. Po baznytines ceremonijos musu sventiomo vietoje bus atlikta is persiska tuoktuviu ceremonija. O musulmoniskai mes jau susituokeme, kadangi jis siitas tai galima atlikti ir vieniem, be "kunigo".

O kokios tautybes taviskia, jei ne paslaptis?


astagphirullah... blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maiiia: 23 kovo 2006 - 12:24
QUOTE(maiiia @ 2006 03 23, 13:23)
astagphirullah... blink.gif  blink.gif  blink.gif




Na nesupratau ka parasiai.
Atsakyti