Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

Akvilyte, negaliu ir aš nepagirt bigsmile.gif Labai dailiai atrodo wub.gif
Man tai veidrodžio rėmas žiauriai patiko, taip gražiai įkomponuota. Čia jis iš tų plytelių dekoriukų padarytas, kur ir dušinėj juostelė eina? Ar čia man vaidenas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supergirl: 17 vasario 2007 - 16:45
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 17, 18:37)
bandėm  doh.gif  bet matosi keramikos keli mm  doh.gif  verysad.gif  tai ir neišėjo  verysad.gif
na bet mes guodžiamės kag tai vistiek tūūūūūūūūūūūūūūkstantį kartų geriau nei buvco prieš tai scare.gif
Papildyta:

nes ir tos baaaaaaaaaaaaaisios aguonos  bigsmile.gif  blush2.gif


tai aisku geriau ir graziau bigsmile.gif jus viska taip apgalvojote thumbup.gif aguonos labai grazios idomu butu paciupineti blush2.gif veidrodys, praustuvas ir skalbykle kur ikisot thumbup.gif viskas labai labai ... ir dar patys daret wub.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 02 17, 16:39)
klausyk ten pas tave sikpoperis tamsiai rudas padetas ? lotuliukas.gif -priderinai prie plytku?

lotuliukas.gif ne ten žvakė.. o popierius kabo prie pisuaro... ištiesi ranką ir turi rolleyes.gif

QUOTE(Supergirl @ 2007 02 17, 16:43)
Čia jis iš tų plytelių dekoriukų padarytas, kur ir dušinėj juostelė eina? Ar čia man vaidenas? g.gif

taip... sumanymas pradinis kitas buvo.. turėjo veidrodis būt didesnis ir dar kitas veidrodis būt turėjo.. bet paskui atsisakėm tos idėjos ir liko daug dekoro... tai panaudojom jį duše bigsmile.gif ir kaip tik jo dėka nereikėjo plytkų pjaustyt thumbup.gif o ir šiaip pasigyvino...

ačiū už pagyras.. smagu kad ne tik man patinka blush2.gif
Atsakyti
akvilyte , gražu thumbup.gif veidrodis labai wub.gif ir svarbiausia patys 4u.gif
Atsakyti
akvilyte,viskas thumbup.gif
Atsakyti
Man labai spalvos patiko thumbup.gif ir šiaip viskas suderinta ir gražu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
man labai grazu tas veidrodzio "ireminimas"
Atsakyti
Labai grazu o tos aguonos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 17, 17:23)
nu kūūūū.. pagaliau galiu pasirodyt ir savo vonios kambarį, kuriuo iki šiol negaliu atsidžiaugt  wub.gif  baigėm tik vakar....  (na dar kampe spintelės trūksta irnesakyk.gif )prašom kritikuot  bigsmile.gif  tongue.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

thumbup.gif jai ne pasloptis kiek kainavo nuo iki. mirksiukas.gif gal man i az parasik mirksiukas.gif
Atsakyti
Akvilyte, labai graži vonia, spalvos tokios prabangios, ir fantastiškas veidrodis su įrėminimu, ir tas raudonas akcentas su aguonomis wub.gif. O rankšluosčio raudono neplanuoji? Ir aukštas praustuvo kranas gražus, tik ar nesitaškys labai nuo jo? g.gif Dar toks įdomus ir kol kas neįprastas namuose dalykas - vyriškas pisuaras. Šiaip pagalvojus turėtų būti labai praktiška - ir vyrui patogiau, ir nesitaško kur nereikia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 17 vasario 2007 - 19:29
QUOTE(Forma @ 2007 02 10, 18:56)
pigios su masazais tai as kazkaip nedrisciau pirkti  rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kodel? Brangijos ne reiske geros.Medziaga is
Rusijos,USA,Voketija...o gamina kinija. Vyras veza tai ir zinou mirksiukas.gif tik etiketes klijojama.
Atsakyti
Akvilyte, super thumbup.gif wub.gif Labai labai gražu. Tikrai verta buvo tiek pastangų įdėti bigsmile.gif O pusvonė Ravak? Pas mus irgi tokia tik apdailą mes darėmės iš mozaikinių plytelių ir durys plastikas verysad.gif Daug gražiau stiklas bigsmile.gif
Atsakyti