Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

tikrai labai skoninga ir neperkrauta vonia(man ir truputi tie kampiukai uzkliuvo,bet daznai realybe skiriasi nuo foto).... drinks_cheers.gif .....cia jei neklystu xsena plyteles ...mes is tos serijos toleta suremontavom ka tik...reiks nufotografuot ir ikelt smile.gif
Atsakyti
Akvilyte ,tikrai grazi vonia thumbup.gif
ar galiu pasidometi ,kiek kainavo visas vonios kamabio remontas? g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Mūsų remontukas įpusėjo- viską pirkom seniuose.

Akvilyte, labai labai gražus vonios kambarys smile.gif (aš plyteles išsirinkau skubotai, o tavo derinys tai super thumbup.gif ) Labiausiai man patiko skalbimo mašinos įmontavimas ir praustuvės vieta thumbup.gif

Mūsų laukia plius dar vonio baldelių parinkimas- turėjau ankščiau įmontuotą skalbinių dėžę labai patiko. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 02 17, 19:29)
O rankšluosčio raudono neplanuoji?

Ir aukštas praustuvo kranas gražus, tik ar nesitaškys labai nuo jo?

Dar toks įdomus ir kol kas neįprastas namuose dalykas - vyriškas pisuaras. Šiaip pagalvojus turėtų būti labai praktiška - ir vyrui patogiau, ir nesitaško kur nereikia  :

šiaip tos aguonos tokios raudonai oranžinės ir ieškojau oranžinių rankšluosčių, bet tokios sodriai ryškios spalvos neradau schmoll.gif tai paėmiau tuos kurie kabo rolleyes.gif

nesitaško bigsmile.gif o šiaip aš iškart žinojau kad norėsiu AUKŠTO krano... nekenčiu kai reik prie nubėgimo skylės rankas kišt doh.gif cool.gif

jo.. pisuaras rolleyes.gif irgi žinojau kad norėsiu jo... nes užpypino nuleidinėt paliktą dangtį... vyras tūliko nei karto per tiek metų nenuplovė.. tai taip ir pasakiau.. pisuarą prižiūri pats rolleyes.gif o dar bernužėlis auga.. tai tikrai vertas dėmesio dalykas thumbup.gif

QUOTE(Eimutė @ 2007 02 17, 19:59)
O pusvonė Ravak? Pas mus irgi tokia tik apdailą mes darėmės iš mozaikinių plytelių ir durys plastikas 

ne.. no name'as rolleyes.gif o stiklą pasirinkau pasiskaičius šį forumą bigsmile.gif

QUOTE(jovitn @ 2007 02 17, 21:18)
.....cia jei neklystu xsena plyteles ...

neklysti bigsmile.gif bet tikrąsias ėmėm tik grindis (ir beja galiu pagirt kad labai šiltos grindys thumbup.gif nežinau ar dėl to kad akmens masės ar kad nemažai kėlėm grindis.... šildomom neišdrebinom, bet visai nesigailiu) va o sienas priderinom panašias tik dvigubai pigesnes.. ir šviesias ėmėm kitas, nes norėjau šviesių (jų siūlomos per tamsios) ir blizgių... o be to po 17lt kvadratas bigsmile.gif

QUOTE(Delta @ 2007 02 17, 21:22)
ar galiu pasidometi ,kiek kainavo visas vonios kamabio remontas?

na.....daug cool.gif mums tai daug..... šiam remontui kaupėmės beveik du metus.. nes žinojom kad be 5t nevertas prasidėt....
na galiu parašyt plius minus....

viso vamzdyno pakeitimas 1000lt (darbas ir medžiagos po 500)
kabina 600
klozetas su rėmu, dangčiu ir knopke 700
pisuaras su knopke 170
krieuklė su čiaupu 450
stalviršis 200
plytkos nžn kiek... apie 400
gyvatė 200
visi klijai, glaistai dar apie 2-300...
veidrodis 70
priedai apie 100...
lempos 300
dar viskokie ventiliatoriai, diubeliukai, ir kitos smulkmnos manau kokie 200
išgertas alus su užkanda apie 2-300 cool.gif
atrodo tiek....

tai ir išėjo apie 5t rolleyes.gif

ai tiesa, kažkas čia klausė kiek kvadratų.. tai 3.6..... tiek gavos sujungus vonią ir WC standartiniam blokiniam kauno name rolleyes.gif

na labai dark kart ačiū už pagyras wub.gif labai pamalonina dūšią 4u.gif


Atsakyti
na tu ir saunuole....skaitau labai gera kaina ir efektas thumbup.gif ....o stalvirsi is baldininku uzsisaket?cia gal koki ipatinga dejot(domina nes kaip tik vonia ruosiames remontuot ir man kazko tokio reiktu ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2007 02 17, 21:40)
) Labiausiai man patiko skalbimo mašinos įmontavimas ir praustuvės vieta thumbup.gif


aha bigsmile.gif čia ačiū indrai gal g.gif kažkas buvo įkėlęs savo vonios projektuką, tai man ta mintis labai patiko ir aš ja pasinaudojau blush2.gif bigsmile.gif

o dėl skalbinių dėžės tai kolkas nusipirkom pintą.... visai tinka, bet va labai noriu pasidaryt tokį stalčių po stalbiršiu, nes reik padaryt dureles ten.. matos daba visi vamzdžiai doh.gif bet kaip žiania nieko nėra pastoviau už laikina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 17, 22:02)

o dėl skalbinių dėžės tai kolkas nusipirkom pintą.... visai tinka, bet va labai noriu pasidaryt tokį stalčių po stalbiršiu, nes reik padaryt dureles ten.. matos daba visi vamzdžiai  doh.gif  bet kaip žiania nieko nėra pastoviau už laikina  lotuliukas.gif

Na linkiu kad nebūtu to laikino pastovumo lotuliukas.gif O šiaip gera akvilytės kaina- geras efektas; mums vonios ir tuliko vien vamzdynas (m+ darbas) 1300; matyt nuo meistrų kainų priklauso.
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 02 17, 22:01)
na tu ir saunuole....skaitau labai gera kaina ir efektas  thumbup.gif  ....o stalvirsi is baldininku uzsisaket?cia gal koki ipatinga dejot(domina nes kaip tik vonia ruosiames remontuot ir man kazko tokio reiktu ax.gif )

na jo siap po sito remonto zinau kad name turesiu max du san mazgus.. nes brangus malonumas lotuliukas.gif
stalvirsi darem paprasta.. senukuose... paprasiau kad visur uzlaminuotu.. privarem visur daug silikono ir ziuresim kiek laikys cool.gif

QUOTE(gutė* @ 2007 02 17, 22:15)
; matyt nuo meistrų kainų priklauso.

na mums dare mano dede... sake nieko nereikia.. tai nzn kiek duot.. segebejau ikist 500lt... kuom labai dziaugiuosi.... gal ir mazoka g.gif nes dirbo ilgai ir kruopsciai.. viska pats supirko.. vazinejo pas mus... o siaip girdejau kad taskas 100lt.. nu tai pas mus gavo taskai plius stovas g.gif na tikiuos nenuskriaudem mes jo labai g.gif bet prasiau jo tiesiog todel kad pasitikiu tuo zmogum... nenorejau imt bet ko is gatves.... rolleyes.gif
Atsakyti
akvilyte, labai grazuz vonios kambariukas thumbup.gif , kas svarbiausiai jis toks maziukas, bet nesijaucia uzspaustas, nes viskas yra labai gerai apgalvota drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 17, 16:23)
nu kūūūū.. pagaliau galiu pasirodyt ir savo vonios kambarį, kuriuo iki šiol negaliu atsidžiaugt  wub.gif  baigėm tik vakar....  ([color=yellow]na dar kampe spintelės


Saunuoliai, graziai atrodo. tos aguonos pagyvina, faktas, ir auksta vazele jas pagrazina victory.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 17, 16:23)
nu kūūūū.. pagaliau galiu pasirodyt ir savo vonios kambarį, kuriuo iki šiol negaliu atsidžiaugt  wub.gif  baigėm tik vakar....  (na dar kampe spintelės trūksta irnesakyk.gif )prašom kritikuot  bigsmile.gif  tongue.gif

Labai labai grazu thumbup.gif ir dar patys daret tai is vis saunuoliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 17, 23:02)
aha  bigsmile.gif  čia ačiū indrai gal  g.gif  kažkas buvo įkėlęs savo vonios projektuką, tai man ta mintis labai patiko ir aš ja pasinaudojau  blush2.gif  bigsmile.gif

o dėl skalbinių dėžės tai kolkas nusipirkom pintą.... visai tinka, bet va labai noriu pasidaryt tokį stalčių po stalbiršiu, nes reik padaryt dureles ten.. matos daba visi vamzdžiai  doh.gif  bet kaip žiania nieko nėra pastoviau už laikina  lotuliukas.gif


Labai grazi tavo vonia, turi skoni.
Del stalciaus nesvariems skalbiniams: mes irgi norejom ji toki daryti, o kol nepasidarem - norejau nusipirkti pinta skalbiniu krepsi, o kol ji nusipirksim, nesvarius rubus laikem tiesiog skalbimo masinoj lotuliukas.gif Ir butent paskutinis variantas mum taip patiko, kad nebenorim niekur kitur tu nesvariu rubu laikyti, o vietoj suplanuoto stalciaus pasidarem lentynas, na vonioj visuomet atsiras ka jose laikyt (skalbimo milteliai, plovimo priemones......), kad stalvirsis neapsikrautu, jei dar lentynos uz dureliu ir nesimato visos daiktu parodos - liuks thumbup.gif
Rubai skalbiankej gerai dar del to, kad, kai jau pridedu ja pilna, tai iskart ir "uzkuriu", o anksciau kaupdavau viska iki sestadienio, gaisdavau savaitgalio laika doh.gif
Atsakyti