Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

As vel noreciau jusu patarimo ax.gif 4u.gif
Nusiziurejom i vonia du baldu komplektukus. Vienas platesnis, o kitas, siauresnis, bet papildomai dar tokia pailga spintele statosi. Sirdis kaip ir prie to siauresnio linksta, bet nezinom, kaip geriau pastatyt ta pailga spintele, kag nedurnai atrodytu ax.gif
Cia platesnis komplektukas, tik apacioj truputi kitokia spintele,bet virsus tai toks:
user posted image

O cia siauresnis komplektukas su ta pailga spintele:
user posted image user posted image

Visas eiliskumas palei siena butu toks, jei pasirinktume mazesni komplekta: skalbimo masina, spintele (virsuj pakabinama spintele),tada ta pailga spintele ir vonia Rosa II su sienele.
Kaip manot, ar gerai butu toks isdestymas? g.gif Ar geriau pasirinkt didesni komplekta? (siaip mazesni norim, nes daugiau kur yra daiktams susidet)

P.s. jei pasirenkam ta siauresni komplekta,tai su ta pailga spintele gaunas toks pat plotas kaip placios spinteles.

gal turit kokiu nuomoniu, kaip graziau atrodytu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2007 03 03, 22:35)
Cia platesnis komplektukas, tik apacioj truputi kitokia spintele,bet virsus tai toks:
user posted image

na man tas platesnis gražesnis wub.gif o apačia ypač wub.gif na sakyčiau jei aukšta patalpa tai dėt tik platesnį g.gif o jei neaukšos lubos tai tą siaursnį g.gif
Atsakyti
na pagaliau dusas sutvertas ryt tureciau jau pasitiuskent blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2007 03 02, 15:16)
o kokia čia nuotrauka ar kas turi būti?Man nieko nerodo?


Man irgi nerodo, todel ir liudna tokia verysad.gif
Nufotkinau gi kaip man plytutem isklijavo vonia...

Papildyta:
QUOTE(c@stell @ 2007 03 04, 00:35)
O cia siauresnis komplektukas su ta pailga spintele:
user posted image   user posted image

Visas eiliskumas palei siena butu toks, jei pasirinktume mazesni komplekta: skalbimo masina, spintele (virsuj pakabinama spintele),tada ta pailga spintele ir vonia Rosa II su sienele.
Kaip manot, ar gerai butu toks isdestymas?  g.gif Ar geriau pasirinkt didesni komplekta? (siaip mazesni norim, nes daugiau kur yra daiktams susidet)

P.s. jei pasirenkam ta  siauresni komplekta,tai su ta pailga spintele gaunas toks pat plotas kaip placios spinteles.

gal turit kokiu nuomoniu, kaip graziau atrodytu  blush2.gif

as pasirinkciau "siauresni". Tas "penalas" labai gerai bus ranksluosciams, kojinems, triusikeliams sudeti, kad nereiktu sugrizti i kambari jei pamirsai:)
O isdestyma, jeigu imanoma, galima pakoreguoti. Ispradziu "penalas" (tik jei nuo kampo, tai reiktu dureliu atidaryma apkeisti, nors nebutina), tada skalbenke, tada kriaukle ir vonia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S@V@N@: 04 kovo 2007 - 07:57
Pabandysiu ir as kitaip savo vonios (dar nedabaigtos) ideti...
Jeigu kas, tai ten toks buvo vyro pageidavymas tokiom spalvom daryti...vonia
Tik nezinau kaip reikia apsukti ten nuotraukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S@V@N@: 04 kovo 2007 - 08:29
QUOTE(S@V@N@ @ 2007 03 04, 09:27)
Pabandysiu ir as kitaip savo vonios (dar nedabaigtos) ideti...
Jeigu kas, tai ten toks buvo vyro pageidavymas tokiom spalvom daryti...vonia
Tik nezinau kaip reikia apsukti ten nuotraukas.

Labai nuotaikinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2007 03 03, 23:35)
As vel noreciau jusu patarimo  ax.gif  4u.gif
Nusiziurejom i vonia du baldu komplektukus. Vienas platesnis, o kitas, siauresnis, bet papildomai dar tokia pailga spintele statosi.

Platesnio varianto apatinė spintelė atrodo įdomiau - simetriška, kabanti (be kojelių), ir krepšeliai vaizdą pagyvina (nors nežinau, ar jie praktiški, ar neaptriuš greitai g.gif). Bet viršutinėje spintelėje veidrodis gaunasi perskeltas - man tai nelabai schmoll.gif . Aš asmeniškai rinkčiausi siauresnį variantą - dėl talpumo ir dėl vientiso veidrodžio ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(S@V@N@ @ 2007 03 04, 09:27)
Pabandysiu ir as kitaip savo vonios (dar nedabaigtos) ideti...
Jeigu kas, tai ten toks buvo vyro pageidavymas tokiom spalvom daryti...vonia
Tik nezinau kaip reikia apsukti ten nuotraukas.

sienos labai smagiai atrodo thumbup.gif o i grindis ziurint, tai galva truputi svaigsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 03 04, 13:58)
Platesnio varianto apatinė spintelė atrodo įdomiau - simetriška, kabanti (be kojelių), ir krepšeliai vaizdą pagyvina (nors nežinau, ar jie praktiški, ar neaptriuš greitai  g.gif). Bet viršutinėje spintelėje veidrodis gaunasi perskeltas - man tai nelabai  schmoll.gif . Aš asmeniškai rinkčiausi siauresnį variantą - dėl talpumo ir dėl vientiso veidrodžio  ax.gif .



Tiesa pasakius, as cia kaip pavyzdi paimiau tos apatines spinteles, vien tam, kad isivaizduot ilgi. Veidrodi tai toki issirinkom, o apatine spintele tik siek tiek kitokia butu. Bet esme panasi.
O apie siauresne tai ir mes labiau galvojam, bet tik kad vat, problema tame kad nezinom kaip pastatyt ta pailga spintele (o jos reiktu, kad butu kur daiktam susidet). g.gif Jau anksciau minejau eiliskuma, kaip planuojam sustatyt, tai ir idomu butu, ar ne keistai atrodytu. Labai keisti eisliskumo negalim, nes san. mazgai jau padaryti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2007 03 04, 15:48)
Tiesa pasakius, as cia kaip pavyzdi paimiau tos apatines spinteles, vien tam, kad isivaizduot ilgi. Veidrodi tai toki issirinkom, o apatine spintele tik siek tiek kitokia butu. Bet esme panasi.
O apie siauresne tai ir mes labiau galvojam, bet tik kad vat, problema tame kad nezinom kaip pastatyt ta pailga spintele (o jos reiktu, kad butu kur daiktam susidet).  g.gif  Jau anksciau minejau eiliskuma, kaip planuojam sustatyt, tai ir idomu butu, ar ne keistai atrodytu. Labai keisti eisliskumo negalim, nes san. mazgai jau padaryti.  doh.gif

Na veidrodžio tai tikrai vientiso reikia,o dėl tos siauros ilgos spintelės, gal galima virš skalbimo mašinos ka sugalvot, araba padaryt tokią spintą kur dedasi skalbimo mašina, o daugiau viskoių lentynėlių, ką nori tą dėk.

Na kažkas panašaus čia

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lunata @ 2007 03 02, 18:42)
Beje, mes issirinkom vonios kambariui plyteles. Tik va kai paskaiciavom, kad vien jos mums kainuos apie 2000lt, dabar galvojam, kad gal dar paieskoti... Bet sitos mums labai patinka. Jeigu daugiau niekas nepatiks, imsim sitas.  blush2.gif user posted image



Man šitos irgi dailios pasirodė. Kaip tik penktadienį Irise apžiūrinėjau. Bet kiek supratau jos lenkiškos, ane ?
Bet aš asmeniškai tokių neimčiau schmoll.gif Dabar jos labai dailios ir gražios, o kaip bus po kokių 5 metų ? Ar nebus morališkai pasenusios ? Aš tai jau prasikeikiau su savo tuo remontu ir jau pažadėjau sau, kad daugiau nebesiremontuosiu NIEKADA schmoll.gif , tai dabar labai preciziškai renkuosi viską, kad nekiltų noras nieko lupti ir naujai dėti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgitar @ 2007 03 02, 20:07)
Zadetas mano vonios plyteliu dekoras.
user posted image



thumbup.gif gražu wub.gif Aš jau irgi tokioms pribrendau ir atrodo saviškį įkalbėjau clap.gif yahoo.gif

Ačiū visoms išsakiusioms savo nuomonę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoJa: 05 kovo 2007 - 08:35
QUOTE(c@stell @ 2007 03 03, 22:35)
As vel noreciau jusu patarimo  ax.gif  4u.gif
Nusiziurejom i vonia du baldu komplektukus. Vienas platesnis, o kitas, siauresnis, bet papildomai dar tokia pailga spintele statosi. Sirdis kaip ir prie to siauresnio linksta,  bet nezinom, kaip geriau pastatyt ta pailga spintele, kag nedurnai atrodytu  ax.gif
Cia platesnis komplektukas, tik apacioj truputi kitokia spintele,bet virsus tai toks:
user posted image

O cia siauresnis komplektukas su ta pailga spintele:
user posted image  user posted image

Visas eiliskumas palei siena butu toks, jei pasirinktume mazesni komplekta: skalbimo masina, spintele (virsuj pakabinama spintele),tada ta pailga spintele ir vonia Rosa II su sienele.
Kaip manot, ar gerai butu toks isdestymas?  g.gif Ar geriau pasirinkt didesni komplekta? (siaip mazesni norim, nes daugiau kur yra daiktams susidet)

P.s. jei pasirenkam ta  siauresni komplekta,tai su ta pailga spintele gaunas toks pat plotas kaip placios spinteles.

gal turit kokiu nuomoniu, kaip graziau atrodytu  blush2.gif



O man tai platesnis variantas gražiau atrodo wub.gif Tik jokiais būdais nesirinkčiau varianto, kad tos vedrodžio lentynėlės būtų atviros.
Papildyta:
QUOTE(S@V@N@ @ 2007 03 04, 08:27)
Pabandysiu ir as kitaip savo vonios (dar nedabaigtos) ideti...
Jeigu kas, tai ten toks buvo vyro pageidavymas tokiom spalvom daryti...vonia
Tik nezinau kaip reikia apsukti ten nuotraukas.



thumbup.gif Man tai labai gražu ir įdomu thumbup.gif
Atsakyti