Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

QUOTE(Lunata @ 2007 03 02, 18:42)
Beje, mes issirinkom vonios kambariui plyteles. Tik va kai paskaiciavom, kad vien jos mums kainuos apie 2000lt, dabar galvojam, kad gal dar paieskoti... Bet sitos mums labai patinka. Jeigu daugiau niekas nepatiks, imsim sitas.  blush2.gif user posted image


Geras, aš irgi šitas plyteles pasirinkau, jau ir piešinį primečiau, kad pasiskaičiuot kiek jų ten reiks, man tai jos super rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 03 04, 14:56)
Na veidrodžio tai tikrai vientiso reikia,o dėl tos siauros ilgos spintelės, gal galima virš skalbimo mašinos ka sugalvot, araba padaryt tokią spintą kur dedasi skalbimo mašina, o daugiau viskoių lentynėlių, ką nori tą dėk.

Na kažkas panašaus čia

user posted image



Toks variantas tai thumbup.gif , bet deja mum nelabai tinka, nes iskart salia skalbimo masinos, yra palikti san. mazgai kriauklei, todel nelabai galim ka daryt. O virs skalbimo masinos tai net nezinau ar graziai atrodys pakabinta spintele, bijau, kad bus labai perkrauta g.gif
Blogiausia tai, kad reikia greitai apsisprest, o dar blogiausia, kad mes visus tuos san. mazgus sutvarkem, ir tik tada pradejom galvot, kur desim spinteles. doh.gif Taip jau buna, kai pirma karta irengineji buta. Kaip sakoma, is klaidu mokamasi. Bet kaip norisi, kad tu klaidu butu kuo maziau.. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2007 03 05, 10:48)
Toks variantas tai  thumbup.gif , bet deja mum nelabai tinka, nes iskart salia skalbimo masinos, yra palikti san. mazgai kriauklei, todel nelabai galim ka daryt. O virs skalbimo masinos tai net nezinau ar graziai atrodys pakabinta spintele, bijau, kad bus labai perkrauta  g.gif 
Blogiausia tai, kad reikia greitai apsisprest, o dar blogiausia, kad mes visus tuos san. mazgus sutvarkem, ir tik tada pradejom galvot, kur desim spinteles.  doh.gif Taip jau buna, kai pirma karta irengineji buta. Kaip sakoma, is klaidu mokamasi. Bet kaip norisi, kad tu klaidu butu kuo maziau..  biggrin.gif


pas mus virs skalbimo masinos yra lentyna, visai neblogai atrodo, o ir visokius niekniekius ant jos padeti galima. Pakankamai patogu.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 03 04, 14:56)
Na kažkas panašaus čia

user posted image

Man tai labai fainai sugalvota,taip idealiai tvarkinga atrodo. thumbup.gif
Atsakyti
fainuole uzuolaida user posted image
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2007 03 05, 16:13)
fainuole uzuolaida user posted image

Pas mano mama tokia pat! biggrin.gif
Atsakyti
idomybiu truputi
user posted image
user posted image (super, vandenu pasaulis)
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
ir vonia ir dusas thumbup.gif
user posted image

Papildyta:
user posted image
nemaloni vonia
Atsakyti
man fainos kriaukles
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
o va sita kriaukle kaip musu, tik musu duobe ne tokia gili...



Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imagegelyte
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2007 03 05, 18:31)
idomybiu truputi
Papildyta:
user posted image
nemaloni vonia





Jo šiuolaikinis super modernizmas toli nuėjęs. Aš tai bijočiau net į tokią vonią lipti schmoll.gif . Ji man biški su karstu asocijuojasi blink.gif .
Ir aplamai, man tie supermodernistiniai variantai tai labai jau šalti.
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2007 02 05, 17:07)
o kiek tas mokestis  blush2.gif

gal kas žinot ar 1000 plytelių turi vietoj plyteles ar dažniausiai užsakinėt reik?



QUOTE(happy @ 2007 02 05, 17:37)
Slapux-dazniausiai uzsakint reikia,tik tiek,kad ten daznai veza ax.gif

Nu kaip cia pasakius- daznai blink.gif g.gif doh.gif gun_bandana.gif
.. norejom iki kaledu pasidaryti remonta - jau kaip ir paveluotai 12.09 begom ieskoti plyteliu. Susiradom ''1000 plyteliu'' toki daug maz tinkama varianta - tai va- dabar jau praejo 3 menesiai- sedim- laukiam plyteliu doh.gif
Atsakyti
Man šita gėlytė wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2007 03 05, 17:31)
user posted image
nemaloni vonia



O man tai jinai visai idomi ax.gif
Atsakyti