Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

QUOTE(Mase @ 2007 08 27, 09:51)
na dar ne, bet tikiuosi kad atnes wub.gif

lauksim naujienu wink.gif

QUOTE(Koruklu @ 2007 08 27, 13:38)
Si pavasari, kai vedziau paskaita, tai tema buvo apie prietarus, tai viena mano mokine perskaicius prietara apie zuvis ir nestuma, net aiktelejo! Sako, kad dar nezinodama, kad laukesi susapnavo, kad pagavo didziule zuvi ir tas sapnas labaijai istrigo. Tai as cia pries pora savaiciu susapnavau, kad pagaunu dvi zuvis, bet kazkaip tgas samas man istrigo, toks didelis! Nors juokinga, bet labai laukiu, kad issipildytu ir man sis prietaras!!!  biggrin.gif

blyn tikrai idomiai su tom zuvim bigsmile.gif as dar gyvenime nesu ju sapnavus bet butu visai fain susapnuoti smile.gif
Atsakyti
Ir as dar niekada nesu sapnavusi zuvu.... Reiks maximoj pastovet prie akvariumo ilgiau ir paziopsot, gal tada susapnuosiu kuria nakti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabimile @ 2007 09 24, 10:54)
Ir as dar niekada nesu sapnavusi zuvu.... Reiks maximoj pastovet prie akvariumo ilgiau ir paziopsot, gal tada susapnuosiu kuria nakti lotuliukas.gif

Susidomėjau tuo prietaru, pažiūrėjau ką sapninkas rašo. Pasirodo žuvys pranašauja ligą blink.gif Tai gal nėštumas prie ligų priskiriamas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2007 09 24, 12:09)
Susidomėjau tuo prietaru, pažiūrėjau ką sapninkas rašo. Pasirodo žuvys pranašauja ligą  blink.gif Tai gal nėštumas prie ligų priskiriamas  lotuliukas.gif

nu va o dar sako kad nestumas ne liga lotuliukas.gif
Atsakyti
O as va taip radau:Žuvys - Valgyti - loterijos laimė; žvejoti - daraisi sau priešu; mažos - rūpesčiai; didelės - svarbi įmonė. Turbut ta svarbi imone ir reiskia nestumas! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabimile @ 2007 09 24, 12:33)
O as va taip radau:Žuvys - Valgyti - loterijos laimė; žvejoti - daraisi sau priešu; mažos - rūpesčiai; didelės - svarbi įmonė.  Turbut ta svarbi imone ir reiskia nestumas! lotuliukas.gif

Na, taip - tikrai hihihi.gif
Atsakyti
as zuvis paskutinius puse metu daznai sapnuoju, o nestumo nera schmoll.gif , o va ligos tai taip verysad.gif
Atsakyti
Nu va,tai zuvys jau atkrenta verysad.gif Kas dar kokiu prietariuku zinot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabimile @ 2007 09 24, 12:39)
Nu va,tai zuvys jau atkrenta verysad.gif  Kas dar kokiu prietariuku zinot? ax.gif

na as nezinau, sako reikia menulio akmeni nesioti vaisinguma skatina ax.gif turbut pabandysiu, nera ko prarasti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2007 09 24, 14:43)
na as nezinau, sako reikia menulio akmeni nesioti vaisinguma skatina ax.gif turbut pabandysiu, nera ko prarasti blush2.gif

O kur ji gaut?
Atsakyti
QUOTE(Gabimile @ 2007 09 24, 14:08)
O kur ji gaut?

as turiu tongue.gif ,o seip yra pirkti beveik visose akmenuku parduotuvese,bei pasiteirauk kurios daro papuosalus is akmenuku. nezinau ar pasitvirtina, bet kai kuriose informaciniuose saltiniuose tai parasyta mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš šiąnakt sapnavau tokį keistą sapną, kad pirkau 3 batus smile.gif Pirkdama galvojau, kad tai bus normali batų pora - iš 2 batų, o parsinešus pamačiau,kad 3:) Tai labai norint galima interpretuot, kad tai reiškia mamą, tėtį ir leliuką lotuliukas.gif
Atsakyti