Įkraunama...
Įkraunama...

Apšvietimas, lubos

QUOTE(sigita @ 2008 01 20, 22:05)
oi kaip  aš ilgai ieškojau tokios temelės...  Noriu vonioj pastatyti dvi halogenines lempas,  vonia mažytė. neįsivaizduoju ko reikia, nes čia kalbama apie transformatorius, o kiek jie kainuoja? GAl man dėl dviejų lempučių neapsimoka įrenginėti halogeninio apšvietimo? O gal  per tą patį transformatorių galima prijungti lemputes iš skirtingų patalpų apšvietimo?

Įvairių apšvietimo įdėjų galima prisižiūrėti per NTV kanalą, šeštadieniais 14val. tada rodo laidą "Kvartirnyj vapros" kiek žinau, jie turi ir internetinį puslapį, kur sudeda projektų medžiagą.


Jei halogenines lemputes yra pvz. 35W, tai transformatoriaus reikia 70W, jei 50W - tai transformatoriaus - 105W.
70W transformatorius kainuoja apie 30lt.
105W - 35-40lt.
Atsakyti
QUOTE(malder @ 2008 01 20, 23:02)
Jei tu sviestuvu bus ne vienas ant sienos (as isivaizduoju, kad tie sviestuvai bus liuminescensiniai), tada lubiniu tikrai nereiks. Kitu atveju, kam tada deti sieninius, jei planuojama det lubiniai...
Jei halogeniniai - tada reiktu ziureti kiek planuojama ju deti...


Nesutinku schmoll.gif galbūt šiame interjere labai tiks ir lubinis ir sieniniai šviestuvai. Čia reikia žiūrėti nuo situacijos. Dauguma sieninių-dekoratyvinių šviestuvų būna su kaitinamaja arba halogenine lempa, nors tai vėl gi priklauso nuo šviestuvo dizaino mirksiukas.gif .
Atsakyti
O man jau antra savaitė galvoj tik šviestuvai ir būsimos lubos... Daromes elektros instaliacijos projekta, todel reikia apsispresti kas ir kur... Beda ir tame, kad namelis rąstinis - jau kaip sugalvosim, taip tures ir but, kadangi laidu veliau nelabai iseis prasivedzioti... Rozečių tai prikaišiojau kad tik mažai nebūtų lotuliukas.gif labai jau man tie prailgintojai nepatinka...
o su apšvietimu tai tikrai tragedija. nėra litukų kad samdyti speca, o juk ir grazumuko noris smile.gif

lengviausia buvo apsispręsti dėl lauko apšvietimo, prie lauko duru montuosim du panasius i si: http://www2.senukai....id=000050873574 cia panasiausia ka radau internete, noriu tokiu paprastu keturkampiu, senovej juose ka laikydavo? atrodo zvakes?
ir terasoj irgi du tokius, tambure kazka tokio pacio stiliaus tik jis kabes paciam centre. ir mazdaug cia mano fantazija pasibaige... o dar sudetingiausios vietos:
1. virtuve (8kvadratai) sujungtą su svetaine (35 kvadratai),
2. laiptai
antras aukštas mansarda - todel lubos eina kampu. todel neiseina paprasciausiai vidury kambario pakabinti šviestuva... antram aukste klausimas del vonios...vonia (9m2)

nelabai yra su kuo pasitarti, tai sakau čia pasipasakosiu.. dar vienas dalykas kas apsunkina pirmo auksto apsvietimo kurima - stori balkiai palubej, tad visi halogeniukai ir gipsokartono stebuklai mirksiukas.gif atkrenta smile.gif

virtuvej gal ir ne stebuklas bet noriu kazko panasaus i tai: http://img167.images...83021532jf3.jpg
o dėl svetaines galvoju jeigu paimti keleta ne taip i akis krentanciu sviestuviuku : http://img167.images...43558801am9.jpg
viena jau rimta ir grazu pakabinti ant balkio, ir dar koki torsera kampe. kaip manot, nebus per daug visko? galeciau idet pirmo auskto plana, kad aiskiau butu kaip ten ta svetaine... kazkodel labai bijau kad sviesos truks blush2.gif tai galvoju tuos maziukus sviestuviukus galima kur reikia ten ir pakreipti. dar man labai grazu sieniniai, bus viena siena prie kurios stoves didele sofa, jeigu abiejuose galuose ant sienos kabinti po sienini? gausis kad jie panasiai kaip ir garso sistemos koloneles kazkur bus...

dar vienas galvos skausmas - laiptu apsvietimas... laptai bus kampe, be aiksteles ir toki labai atviri... gal sakau sienoj ileist nedidelius sviestukus? tik ar ant kiekvienos pakopos ar ant kas antros?

tei vat, jeigu matot, kad jau kazkur visai kazkokia nesamone darau sakykit smile.gif man jau galvelej tiek viskas sukasi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gorada: 21 sausio 2008 - 15:08
QUOTE(Gorada @ 2008 01 21, 15:03)
nelabai yra su kuo pasitarti, tai sakau čia pasipasakosiu.. dar vienas dalykas kas apsunkina pirmo auksto apsvietimo kurima - stori balkiai palubej, tad visi halogeniukai ir gipsokartono stebuklai  mirksiukas.gif  atkrenta smile.gif


o nemastet apie apsvietima balkiuose? na kokius nedidelius nekrentancius i aki halogeniukus - del apsvietimo, del sviesos...o po to kokius sienos bra del stiliaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2008 01 22, 13:45)
o nemastet apie apsvietima balkiuose? na kokius nedidelius nekrentancius i aki halogeniukus - del apsvietimo, del sviesos...o po to kokius sienos bra del stiliaus mirksiukas.gif

masciau ir apie tokia galimybe... svetainej tie balkiai 4, 6m ilgio jie iosdestyti daugiau nei kas metra. tai kazkaip neramina kaip juos isdelioti ant tu balkiu, ar simetriskai? ar kaip isdelioti, labai simetriskai nesigaus, nes viena kampa uzima laiptai. ir kiek ju deti kad sviesos nebutu mazai... na zodziu tokio varianto nelabai isivaizduoju....
Atsakyti
Dėl laiptų apšvietimo ir aš lauksiu idėjų, nes pas mus jie kaip pas Goradą, be aikštelės, daugiau atviri, į sieną galima montuoti tie kokiom dviem pakopom, o toliau... O dar jungiklis nieku neįsipaišo doh.gif nes kiek suprantu šviesą įsijungi apačioje, o išjungi viršuje. Tai apačioje nėr kur to jungiklio "po ranka" padėt g.gif
Atsakyti
ir aš suku galvą, kokį apšvietimą su balkiais suderint... Bet halogeniukų tai jau ne - jie man visai nesiderina su balkiais, tokie gipskartoniniu lubu atributai man jie.
Galvoju apie pakabinamus šviestuvus, bet nesumąstau, kokius rinktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2008 01 22, 11:58)
masciau ir apie tokia galimybe... svetainej tie balkiai 4, 6m ilgio jie iosdestyti daugiau nei kas metra. tai kazkaip neramina kaip juos isdelioti ant tu balkiu, ar simetriskai? ar kaip isdelioti, labai simetriskai nesigaus, nes viena kampa uzima laiptai. ir kiek ju deti kad sviesos nebutu mazai... na zodziu tokio varianto nelabai isivaizduoju....


na jei taip nenorit, tai tada dar viena ideja duosiu blush2.gif balkiu virsuje irengti apsvietima, kad jis sviestu i lubas...tai butu tik siaip apsvietimas, ne konkreciai kazka, o siaip tik kokiam romantiskam, ramiam apsvietimui mirksiukas.gif
Atsakyti
ant balkiu kalamos dailyentes, na kaip ir lubos, tai turit omeny is kazkurio sono prie balkio ar kaip?
Atsakyti
Del laiptu apsvietimo, tai mes ant sienos nieko nedarem, o pasikabinom antram aukste prie lubu sviestuva ant troso (apie 1m ilgio trosas ir su trim lemputem),leidziasi i laiptu anga, tai pilnai uztenka sviesos... knygu ant laiptu neskaitom smile.gif
Kishkute, o kad jungiklis butu po ranka, gal pavyktu ji kaip nors ant tureklo sumontuot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salomena @ 2008 01 23, 10:49)
Del laiptu apsvietimo, tai mes ant sienos nieko nedarem, o pasikabinom antram aukste prie lubu sviestuva ant troso (apie 1m ilgio trosas ir su trim lemputem),leidziasi i laiptu anga, tai pilnai uztenka sviesos... knygu ant laiptu neskaitom smile.gif
Kishkute, o kad jungiklis butu po ranka, gal pavyktu ji kaip nors ant tureklo sumontuot? smile.gif


Jungiklis ant turėklo - originali idėja bigsmile.gif , ot iš principo užsiminsiu laiptininkui.
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2008 01 23, 12:38)
na jei taip nenorit, tai tada dar viena ideja duosiu blush2.gif  balkiu virsuje irengti apsvietima, kad jis sviestu i lubas...tai butu tik siaip apsvietimas, ne konkreciai kazka, o siaip tik kokiam romantiskam, ramiam apsvietimui mirksiukas.gif

Kiek suprantu, tai pas raganėlę balkiai prie pat lubų, tai nesigauna, taip, kaip tu siūlai.
Atsakyti