Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

QUOTE(rutuliukė @ 2010 01 19, 13:38)
boruzzze, musu lialiai vienodo amziaus  drinks_cheers.gif maitinames iki siol, ir diena pavalgo, o jau nakti - tai butinai kokius 3-4 kartus patampo mamyte  lotuliukas.gif  tongue.gif menesiniu dar nesulaukiau... ax.gif idomu kada bus, nes kaip atsimenu su pirmaja tai po pusmecio sulaukiau, nors taip pat maitinau ilgai  g.gif zinoma gerai kad ju nera thumbup.gif bet kazkaip jau baugoka darosi - gal visai jau nebebus  wub.gif klimaksas  blink.gif pastoti tai negalejau - saugomes su prezervatyvais  mirksiukas.gif

bigsmile.gif ateis ateis kada biggrin.gif dar pataypysi ant pamperiu biggrin.gif
Atsakyti
O man su pirmu vaiku atsirado po 6savaiciu ir taip kas menesi reguliariai, tada kai dukrytei buvo 18 menesiu pastojau (vis dar maitinau), po truputi baiges dukriuko draugyste su papuku ax.gif kai buvau apie 12sav. nestuke.gif dabar maitinu maziu, menesines su antru vaikuciu prasidejo po 8savaiciu nors ir valge daznai.
Atsakyti
Man MM prasidėjo po trijų mėnesių, nors maitinau tikrai dažniau nei kas tris val. net nesitikėjau. O jau kokios skausmingos ir gausios buvo doh.gif .. Taigi nesupaisysi kaip ir kas čia, nors gi teorijos skelbia, kad kol maitini, nesergi. Bet teorijos ir lieka jomis.
Atsakyti
QUOTE(milija99 @ 2010 01 26, 15:16)
Man MM prasidėjo po trijų mėnesių, nors maitinau tikrai dažniau nei kas tris val. net nesitikėjau. O jau kokios skausmingos ir gausios buvo  doh.gif .. Taigi nesupaisysi kaip ir kas čia, nors gi teorijos skelbia, kad kol maitini, nesergi. Bet teorijos ir lieka jomis.



O man teorija pasitvirtina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2010 01 26, 16:03)
O man teorija pasitvirtina  doh.gif

Džiaugiuosi už jus smile.gif
Atsakyti
dukryte dar maitinu,diena 1karta,o nakti valgo kazkur 4kartus,vakar susirgau mm,(pirma kart susirgau kai dukrytei buvo 7men,ir tai tik viena diena,)o siandien antra jau diena,ir gan smarkiai.Nenoreciau,kad pienelis jau dingtu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2010 01 26, 17:09)
dukryte dar maitinu,diena 1karta,o nakti valgo kazkur 4kartus,vakar susirgau mm,(pirma kart susirgau kai dukrytei buvo 7men,ir tai tik viena diena,)o siandien antra jau diena,ir gan smarkiai.Nenoreciau,kad pienelis jau dingtu unsure.gif

o tai nori pasakyt kad kai menesines, tai ir pienas dingsta? nu bene taip nera... pienas gi gaminasi smegenyse ax.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2010 01 26, 15:09)
dukryte dar maitinu,diena 1karta,o nakti valgo kazkur 4kartus,vakar susirgau mm,(pirma kart susirgau kai dukrytei buvo 7men,ir tai tik viena diena,)o siandien antra jau diena,ir gan smarkiai.Nenoreciau,kad pienelis jau dingtu unsure.gif

na man prasidejo po gimdymo praejus 8savaitems, suneliui jau metai vis dar maitinu, pienas tikrai nedingo mirksiukas.gif
Atsakyti
mano panelei neturejo jokios itakos ar sergu ar ne ,kaip valge pieniuka taip valge ax.gif
Atsakyti
manau kad nera absoliuciai vienos taisykles...as abu vaikus maitinau virs metu, su pirmu menesinem susirgau po triju men nuo gimdymo,su kitu po septyniu ir maitinimui tas itakos neturejo visiskai jokios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pincius @ 2010 02 01, 10:26)
manau kad nera absoliuciai vienos taisykles...

pritariu. pirmą kartą susirgau praėjus mėnesiui po gimdymo. neskausmingai, palyginus lengvai, tik gaila, neteko pasidžiaugti jų nebuvimu. o maitinau pirmagimę iki 1m.3mėn. o va po antro gimdymo susirgau kai dukrai suėjo keturi mėn. trys dienos prieš sirgimą galima sakyti dingo pienas, nors prieš tai trykšte tryško. kol supratau, kad vaikas yra alkanas... doh.gif mastau.gif klykė klykė nabagytė mano... tris dienas vargau, nes buteliuko neįmanoma jai įsiūlyti, tai girdžiau mišinį su šaukštuku ir švirktštuku karsta.gif o po dviejų dienų susirgau. bet jau kaip gausiai tai galvojau, kad viduj kokie "vamzdžiai " trūko blink.gif o prasidėjus M, viskas beveik atsistatė į savo vėžes (teko šiek tiek arbatėlių pagerti, kad pieno daugiau būtų). ir dabar toliau sėkmingai maitinu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo putlute: 02 vasario 2010 - 01:09
Man menesines atsirando lygiai po 2 savaiciu baigus maitinti suneli, tuomet jam buvo beveik 1.3m. Man tai atrodo tikrai ilgas laiko tarpas, net buvau atpratusi nuo ju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aissttee: 02 vasario 2010 - 01:12