Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

Man nors ir maitinu menesines prasidejo beveik 3men po gimdymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Busiukas: 30 spalio 2009 - 21:42
Sveikos, ar imanoma pastoti maitinant ir dar nesergant menesinems???siuo metu maitinu dukryte kuriai 10 men ir dar neprasideje men. ar yra taip kam nors buve? Noreciau pastoti antra karta, taciau manau neimanoma kol menesiniu nera, vadinasi,tureciau nutraukti maitinima????ka manote? aciu
Atsakyti
QUOTE(amaliute @ 2009 10 31, 15:37)
Sveikos, ar imanoma pastoti maitinant ir dar nesergant menesinems???siuo metu maitinu dukryte kuriai 10 men ir dar neprasideje men. ar yra taip kam nors buve? Noreciau pastoti antra karta, taciau manau neimanoma kol menesiniu nera, vadinasi,tureciau nutraukti maitinima????ka manote? aciu


Imanoma, tik sunku apsakaiciuoti kada tos laiminog dienos, kad nestuke.gif
O jei norit ilgai maitint, tai girdejau, akd geriau iki kol vaisiui 7 mėn, jau nustoti, kad pradetu naujam kudikeliui gamintis 4u.gif
Atsakyti
man tas malonumas grizo po 4men.dar dabar maitinu mergyte,nors jau metkai ir trys menesiai,bet permeninias kap ji valgo,lqabiau skauda pilva ir jautresni speneliai tada buna. unsure.gif
Atsakyti
tai isvada viena kad reikia nustoti zindyti ir tik tuomet pavyks pastoti, su kuo ir as susiduriau,vadinasi,ne man vienai...
Atsakyti
Pirmąją dukrytę maitinau iki 1 metų.Teko nutraukti ,nes laukiausi,todėl ir pienukas išseko.. verysad.gif Taigi,kaip matote,pastoti galima ir maitinant .Man mėnesinės atsirado 2 mėn. po gimdymo ,abu kartus (maitinau kas 2-3 val. ilgesnių tarpų nebūdavo).O pastojau visai netyčia ir netikėtai ,kai vyresnėlei buvo 9 mėn.
Atsakyti
QUOTE(amaliute @ 2009 11 02, 15:52)
tai isvada viena kad reikia nustoti zindyti ir tik tuomet pavyks pastoti, su kuo ir as susiduriau,vadinasi,ne man vienai...


Na ne - pakanka retinti tarpus tarp žindymo ir nakties pienuko atsisakyti (aš kaip tik nepilnam mėn po naktinio žindymo atsisakymo praėjus ir pastojau, nors mm jau porą mėn buvo atsiradę). 4u.gif
Atsakyti
cia laba, labai priklauso nuo mamos organizmo 4u.gif vieno recepto nera ax.gif
Atsakyti
Vat ir man aktuali tema, maitinu 1 metai ir menuo, mm nera. Kazin ar yra sansu pastoti maitinant kol mm dar nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(ylli @ 2009 11 02, 19:07)
Pirmąją dukrytę maitinau iki 1 metų.Teko nutraukti ,nes laukiausi,todėl ir pienukas išseko.. verysad.gif Taigi,kaip matote,pastoti galima ir maitinant .Man mėnesinės atsirado 2 mėn. po gimdymo ,abu kartus (maitinau kas 2-3 val. ilgesnių tarpų nebūdavo).O pastojau visai netyčia ir netikėtai ,kai vyresnėlei buvo 9 mėn.



mes kalbam apie pastojima kai dar nera mm, ir zindai aktyviai, t.y. ir diena ir nakti...
Atsakyti
Sveikos, vat butent jei nera mm ir vis dar maitini bijau kad neimanoma pastoti...o kaip reikia atsisakyti naktinio maitinimo, ka daryt jei ji pabunda kas valanda ar dvi valandas ir per kiek laiko paprastai kudikis pamirsta apie naktini maitinima?
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 11 03, 14:56)
Vat ir man aktuali tema, maitinu 1 metai ir menuo, mm nera. Kazin ar yra sansu pastoti maitinant kol mm dar nera  g.gif



sako, kad yra, bet as tuo laaaabai abejoju....mums nepavyko...tai as jau nutraukiau maitinima-nemaitinu jau 2 sav. laukiu mm ir planuosim toliau leliu...dabar galvos skausmas kada susirgsiu..........
Papildyta:
QUOTE(amaliute @ 2009 11 03, 16:06)
Sveikos, vat butent jei nera mm ir vis dar maitini bijau kad neimanoma pastoti...o kaip reikia atsisakyti naktinio maitinimo, ka daryt jei ji pabunda kas valanda ar dvi valandas ir per kiek laiko paprastai kudikis pamirsta apie naktini maitinima?



sunkiai jie pamirsta ta papa....as pati jau nemaitinu visiskai antra savaite, tai jis kas 2 val keliasi ir vis suverkia manydamas, kad gaus papa ir labai neramus pasidare kai negauna jo...bet as tikiuosi kad per koki men jis visiskai uzmirs apie papuka ir liulins visa nakti ramiai...vandenuko ar soskes as jam nekisu...truputi pasupu nakti ir toliau miega vienas kitam kambari savo lovoj....nes nuo lovytes jam isterija.....oi nepykit issipleciau... 4u.gif
Atsakyti