Įkraunama...
Įkraunama...

Negaliu prisijungti, pamiršau slaptažodį

Tokiu atveju nebent tik Rustė galėtų padėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 22, 14:06)
Tokiu atveju nebent tik Rustė galėtų padėti unsure.gif

Uzklausiau bet atsakymo negaunu unsure.gif
Atsakyti
Sveiki, mano draugė PegleP užmiršo slaptažodį. Viską padarė, kaip nurodyta, tačiau bandant prisijungti gauna žinutę "Atsiprašome, įvyko klaida". Arba "Jūs neturite teisės skelbti atsakymų šioje temoje". Kas čia negerai? Ačiū iš anksto už pagalbą smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(regina42 @ 2010 04 01, 17:24)
Viską padarė, kaip nurodyta

O ką ir kaip darė?
P.S. jeigu viską būtų dariusi taip, kaip nurodyta, tai jokių neaiškumų nekiltų wink.gif
Atsakyti
Priminimą gavom į paštą, tačiau prisijungti vistiek nepavyksta, o suvedus gautus vartotojo identifikacijos numerį ir patvirtinimo raktą meta, kad įvyko klaida schmoll.gif . Šitos bėdos prasidėjo, kai ji išvažiavo į ligoninę gimdyti lėliuko ir kurį laiką pati prie supermama.lt prisijungusi nebuvo. Ir štai dabar nepavyksta.
Atsakyti
Parašykit administratorei Rustei.

Atsakyti
sveiki,

mano draugei, jau senai, mazdaug nuo 2007 prisiregistravusiai, neina prisijungti prie forumo. pamirso slaptazodi, siunte uzklausima,gavo rakta ir koda,ivede kur buvo prasoma,deja tai neveikia,bande kelis kartus ir atsakymas tas pats Atsiprašome, patvirtinimo raktas šiam nariui neteisingas. Prašome patikrinti įvestus duomenis.

ka daryt sad.gif ? Jos nickas Imen
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 02 16, 14:04)
Kad ir pamiršot slaptažodį, nieko baisaus, mūsų forume įmanoma prisijungti ir pamiršus jį, tereikia žinot savo prisijungimą vardą (niką) ir laukti savo el. pašte patvirtinimo laiškelio.
Spaudžiat prisijungti:

user posted image
Paspauskit, kur parodyta:

user posted image
Užpildot laukelius, nepamirškit reisingai įrašyti saugos kodą (bet ne sumą)!

user posted image
Bus parašyta:
Elektroninis laiškas su aktyvacijos instrukcijomis buvo išsiųstas. Jį turėtumėte gauti per ateinančias 10 minučių.
Atėjus į el. paštą laiškeliui, susiraskit šią eilutę: "Norėdami pakeisti slaptažodį, paprasčiausiai paspauskite ant pateiktos nuorodos:" ir spaudžiat ant žemiau jos esančią nuorodą.

Naršyklėje atsidarys toks langas:

user posted image

Kuriame įvedus naują slaptažodį, galėsit jau jungtis su naujuoju smile.gif





Sveiki, as ir buvau pamirsus slaptazodi, bet tik jusu zinutes deka vel gryzau i foruma. aciu.
tiesa pasakius nelabai suprantu kodel visgi yra klaidinami zmones. PRASO IVESTI KODO SUMA, as net skaiciavke pasiemiau-ovis tiek meta kad netinkamas slaptazodzio pakeitimo kodas. KODEL TIESIOG NEPARASO-IVESKITE KODA. butu paprasciau. Manau tokiu "blondiniu" kaip as yra ir daugiau:)
todel prasyciau atkreipti i tai demesi ir tiesiog pakeisti-parasykite- IVESKITE KODA. ir viskas mirksiukas.gif aciu wub.gif
Atsakyti
Laba diena,padėkite 4u.gif nebegaliu prisijungti, nes pamiršau slaptažodį.Išbandžiau gautą kodą ir raktą, bet vistiek nesuveikė blush2.gif .Kaip elgtis toliau :4u:Mano nickas - BIELĖ
Atsakyti
Sveiki,

Raso Jums supermamyte niku - NEFRITAS. Susiduriau su problema. Mano prisijungimo slaptazodzio info issiunciama i mano sena darbini el. pasta, kurio siuo metu jau nebenaudoju. Prisijungdavau iki siol prie savo niko kadangi kompiuteris buvo issisaugojes automatini prisijungima, o siandiena kazkodel ir atsijunge. Dabar prisijungti prie savo niko nebeturiu galimybes, kadangi slaptazodi pamirsau. Ar kas nors galetu is moderatoriu pakeisti mano el pasta i indre5555@hotmail.com arba pakisti slaptazodi i ka nors primityvaus?
Dekui labai.

NERFITAS
Atsakyti

 i 
dėl iškilusių problemų su slaptažodžiais, pamirštais vartotojo vardais, pakeistais emeilais, nepavykusia registracija, prašau rašyti į forumas@supermama.lt iš to emeilo, kuriuo buvo registruotas vartotojas.

jei taip yra, kad emeilas neegzistuoja, nepamenate jo, rašykite vis tiek (iš kito emeilo)  pateikite kuo daugiau informacijos, kiek prisimenate.

visada stengiamės atgaminti pamirštus duomenis :)  
Atsakyti
Sveiki,

Gavau laiska, kad mano el pastas pakeistas ir jau naudojamas naujas.
Suvedu savo nika, saugos koda, tada paraso, kad bus issiutas slaptazodis i mano el pasta per 10 min. ir joks laiskas is SM neateina i naujaji pasta doh.gif
Padekit, ka daryti? verysad.gif
Atsakyti