Įkraunama...
Įkraunama...

Negaliu prisijungti, pamiršau slaptažodį

Labas vakaras 4u.gif

Pirmiausia dėkoju man padėjusiai draugei,ačiu Simona.sls aciuks.gif Pasirodo aš varna buvau įsitikinus visa diena,kad mano slaptažodis vienoks,o pasirodo visai kitoks. Ir taip atkakakliai aš ji visa diena rašiau doh.gif biggrin.gif Gerai,kad daėjo blush2.gif
Pagaliau galiu ir vėl su super mamytėm bendrauti thumbup.gif
Atsakyti
laba diena, noriu paklausti, as pamirsau savo slaptazodi ir negaliu prisijungti. viska padarau, kaip reikia, bet i el.pasta negaunu slaptazodzio pakeitimo. buvau registruota vardu nikute
Atsakyti
QUOTE(ryžoji27 @ 2010 02 19, 10:55)
pamirsau savo slaptazodi ir negaliu prisijungti

Bet kad nikute buvo šįryt 08:55 prisijungusi.
QUOTE(ryžoji27 @ 2010 02 19, 10:55)
viska padarau, kaip reikia, bet i el.pasta negaunu slaptazodzio pakeitimo

Jei viską darytumėt, kaip reikia, tai tikrai gautumėt.
Atsakyti
sveiki turiu problemele.. kadangi savo kompiuterij prisijungdavau automatiskai nenaudojant slaptazodzio tai jo ir neprisimenu...
perinstaliavom interneta ir dabar negaliu prisijungti, beda tame, kad registravausi vasara is pasto kurio dabar nebenaudoju ir irgi jo neprisimenu, negaliu ten patekti
mano nicas anciukas. ar galeciau gauti slaptazodi ir atgauti galimybe jo naudotis?
Atsakyti
Sveika, mano drauge netycia atsijunge ir dabar negali prisijungti, nes pamirso slaptazodi.....i jos pasta one.lt neateina slaptazodis. jos nickas ingridux ar galetumete atsiusti jos slaptazodi i nauja el.pasta ingriduuxx@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Ingri07 @ 2010 02 23, 12:01)
Sveika, mano drauge netycia atsijunge ir dabar negali prisijungti, nes pamirso slaptazodi.....i jos pasta one.lt neateina slaptazodis. jos nickas ingridux ar galetumete atsiusti jos slaptazodi i nauja el.pasta ingriduuxx@gmail.com



beje, ji viska padaro teisingai, raso kad slaptazodis issiustas bet i ingriduuxx@one.lt slaptazodis neateina.
Atsakyti
as irgi dar laukiu atsakymo verysad.gif
Atsakyti
ar turiu vilties gauti slaptazodi ir susigrazinti sena nica?
Atsakyti
Laba diena turiu beda unsure.gif perinstaliavom kompiuteri ir negaliu prisijungti savo senu vartotojo vardu. Slaptazodi prisimenu ir prisijungimo varda prisimenu bet kai bandau prisijungti raso kad slaptazodis klaidingas tada paspaudziu ,kad atsiustu i elektronini pasta slaptazodi bet jau antra diena neatsiuncia . Uzsiregistravau is naujo per dukros e. pasta bet labai noreciau naudotis savo senuoju vartotojo vardu . paaaiskinkit kas nors man ka darau ne taip unsure.gif Mano vartotojo vardas ausrine261.
Atsakyti
Pagaliau supratau kodel neatsiuncia man slaptazodzio i e. pasta blush2.gif o todel kad jau seniai pasikeites mano e. pastas kuri turejau prisiregistruojant supermamose . Gal kas man patartu kaip parsisiusti man slaptazodi is anksto aciu smile.gif
Atsakyti
O atsimenat, kuris el.paštas yra nurodytas jūsų asmeniniame profilyje?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 21, 21:44)
O atsimenat, kuris el.paštas yra nurodytas jūsų asmeniniame profilyje?

Ne neatsimenu as jo seniai nenaudoju smile.gif
Atsakyti