Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

man labai padėjo wartner, tik kad nelabai patogu juo naudoti, nes kartais karpa būna mažesnė nei esantis tamponėlis, tuomet jis nudegina sveika oda, skausmiga doh.gif
bet karpas panaikina labai gerai. tik tiek kad esu išnaikinusi o po metų vėl toj pačioj vietoj atsirado. dabar vėl bandau. Įdomu ar blogai išnaikinau ar organizmas toks g.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 05 07, 16:12)
man labai padėjo wartner, tik kad nelabai patogu juo naudoti, nes kartais karpa būna mažesnė nei esantis tamponėlis, tuomet jis nudegina sveika oda, skausmiga doh.gif
bet karpas panaikina labai gerai. tik tiek kad esu išnaikinusi o po metų vėl toj pačioj vietoj atsirado. dabar vėl bandau. Įdomu ar blogai išnaikinau ar organizmas toks g.gif



Tai čia pleistras?
Papasakokite, prašau
Atsakyti
Mano vaikui karpas puikiai nunaikino ugniažolės ekstraktas (rus. чистотел).
Atsakyti
Mano vyras sau ant kojos, o tiksliau ant pado, karpą panaikino paprasčiausiai su ACTU mirksiukas.gif , paprasta ir veiksminga thumbup.gif . Įsitikinau pati savo akimis, per savaitę jos nė nematyti mirksiukas.gif .
Atsakyti
5 m senumo karpas ant pedos baigiu isnaikinti ricinos aliejumi. maniau, kad nepadeda. taciau dabar nustebau - 3 karpu ne zymes, o viena, pati didziausia traukiasi. jos buvo tokios gilios, kad paprastas patepimas tuo aliejumi nieko nepadejo, padejo tada, kai i gumine adidas slepete to aliejaus ipildavau ten kur karpu vieta ir vaiksciojau basa koja po namus diena ar pusdieni kad gerai susiteptu. Koki menesi - du. Jos numire ir dar praejo laiko kol isnyko. Taip pati sugalvojau. Aciu A. Zalatorienei uz straipsn. Maniau jau niekas nepades, nes tai tikrai buvo labai gilios pedos karpos. Atrode klaikiai, naudojau ivairias priemones, kurios nieko nepadejo.
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2012 04 11, 13:35)
Na, man kai tepiau tai tik truputį degino, bet kraujo nebuvo, tik dabar (po 5 dienų kažkur) jos patamsėjo ir paspaudus, ištekėjo rudas kraujas, o po to aš jau iškrapščau ten viską ir tada dar pakraujavo. Turbūt reikėjo man palikti tas pajuodavusias karpas :/ na žiūrėsim kaip bus.

Na va, viskas ten gerai buvo. Karpų neliko, bet kol supratau... Tos duobutės užsitraukė tik po mėnesio laiko. Ir tada pamačiau kad karpų nėra, o nauja oda smile.gif Taigi, išsigydžiau greitai ir pigiai su permatomu čistotel. Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
sveiki. Jei karpos isisenejusios, paplitusios, tai joks wartner nepades, jei chistotel, nei ricinos, nei jodas niekas. apie wartner tai isvis esu prisiklausiusi kruva dalyku, dirbau vaistinej ir zinau, kad zmones moka didelius pinigus ir nieko nepadeda. Pati turejau karpu ant pedos, gydziau, kol buvo mazai ir jaunos, apgydziau bet po to kaip paplito... darzas uzaugo ir niekas nepadejo, nei vienas paminetas preparatas tik ACTAS. 70% acto rugstis, skaiciau, kad 90% irgi gerai, jo reikia tepti tik ant karpos, jokiu budu ne ant sveikos odos, tepti su ausu krapstuku. As tepiau daug, kad greiciau, tai jis man per nakti nueede odos sluoksni ir karpos visos atsivere, saknys pasimate, skaudejo, aisku, reikejo maziau tepti, butu neskaudeje. Bet po to issivaliau, issikrapsciau saknis, vel tepiau ir per 1 ar 1.5 menesio karpu kaip nebuta. isbandziau viska, padejo tik actas. o eiti i poliklinika saldyti greiciau, manau nebus, o ir skaudes smarkiau ir ne pats daraisi, nepasireguliuosi ar maziau ar stipriau nudeginti.
Atsakyti
QUOTE(Dzhazu @ 2012 06 19, 16:39)
sveiki. Jei karpos isisenejusios, paplitusios, tai joks wartner nepades, jei chistotel, nei ricinos, nei jodas niekas. apie wartner tai isvis esu prisiklausiusi kruva dalyku, dirbau vaistinej ir zinau, kad zmones moka didelius pinigus ir nieko nepadeda. Pati turejau karpu ant pedos, gydziau, kol buvo mazai ir jaunos, apgydziau bet po to kaip paplito... darzas uzaugo ir niekas nepadejo, nei vienas paminetas preparatas tik ACTAS. 70% acto rugstis, skaiciau, kad 90% irgi gerai, jo reikia tepti tik ant karpos, jokiu budu ne ant sveikos odos, tepti su ausu krapstuku. As tepiau daug, kad greiciau, tai jis man per nakti nueede odos sluoksni ir karpos visos atsivere, saknys pasimate, skaudejo, aisku, reikejo maziau tepti, butu neskaudeje. Bet po to issivaliau, issikrapsciau saknis, vel tepiau ir per 1 ar 1.5 menesio karpu kaip nebuta. isbandziau viska, padejo tik actas. o eiti i poliklinika saldyti greiciau, manau nebus, o ir skaudes smarkiau ir ne pats daraisi, nepasireguliuosi ar maziau ar stipriau nudeginti.

Viskuom deginau nuo karpu atsiradimo pradzios, 6 m jau bus beveik, ju dar daugejo, o stai ricina jas isleto numarino. Atrode klaikiai, lyg peda pergrezta, tokios gilios buvo. Maniau taip ir vaiksciosiu, tik supratau, kad kazkas kitaip, nes nebeskauda.... smile.gif Ricina yra antivirusine, o karpos ir yra nuo viruso... Isnaikino jas netiketai.
Atsakyti
nu reiškias imsiuos sekančio žingsnio - ricinos, ir paskiau acto...
nes tie tikrai nepadedaaaa doh.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

pries kelis metus mano vyras irgi sekmingai issinaikino karpa su DUOFILM, db ir as turiu toki dziaugsmeli ant rankos ir tu brangiu vaistu nesinori pirkti, taigi gal tikrai kas nors zinote ar gyvenate salia kalvariju turgaus(vilnius), kad nueiti pasiklausti pas tas bobutes, gal jos kur nors turi ten tu stebuklingu vaistuku uzsislepusios, ar gal kas nors vazinejate i lenkija ar rusija ir galetu atvezti ax.gif nes pati savo akim maciau kaip vyras jau uzsisenejusia karpa per savaite issigyde smile.gif
jei turesit kokiu ziniu, lauksiu i a.z 4u.gif
Atsakyti
kazkur puse metu turiu ant pedos toki iskilusi spuogiuka salia mazojo pirsto pade, galvojau kas cia man yra tik po to daejo kad tai karpa..paspaudus skauda..ji negili iskilusi ir pastebejau jog po mazu dideja....keista...ir nuo ko jos...mb turi jau seniai ir niekaip neissigydo jis turi tris irgi ant pado..sakau uzsikreciau nuo jo bet keista nes gyvenam jau 7 metai kartu o pas mane ji isdygo neseniai..sakot acta bandyt?o gal geriau ricina?
Atsakyti
QUOTE(mel@nija @ 2012 06 21, 16:30)
kazkur puse metu turiu ant pedos toki iskilusi spuogiuka salia mazojo pirsto pade, galvojau kas cia man yra tik po to daejo kad tai karpa..paspaudus skauda..ji negili iskilusi ir pastebejau jog po mazu dideja....keista...ir nuo ko jos...mb turi jau seniai ir niekaip neissigydo jis turi tris irgi ant pado..sakau uzsikreciau nuo jo bet keista nes gyvenam jau 7 metai kartu o pas mane ji isdygo neseniai..sakot acta bandyt?o gal geriau ricina?

as dariau ricina, o kadangi dar arbatmedzio aliejaus turiu tai ir juo kartais, bet manau padejo ricina, jos reikia deti labai gausiai, kaip dariau, rasiau auksciau.arbatmedziu tepiau ir kai buvo sviezios, plius ivairus cistoteliai ir pan. bet abi sios priem. veikia antivurusiskai, o deginancios, paprasciausiai tik isdegina su skausmais. o karpos yra virusas, jis islenda kai organizmas nusilpes, bet ji lyg nesiojames visa gyvenima. man karpos pradejo rastis po gimdymo. vos tik is ligonines gryzau. tai nieko nuostabaus, juk buvau daug kraujo netekus.
Atsakyti