Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti salę?

QUOTE(Ssju @ 2008 04 07, 14:43)
As manu kad fainiausia butu ilga balta staltiese, aukstos puokstes ir galbut smulkiomis baltomis lemputemis dar papuosti...  ax.gif

siaip as zadu puosti saulegrazomis,nes noriu per savo vestuves saulegrazu ax.gif ,galvoju irgi,kad tik puokstes ant stalo,kazka dar su suolais man reikia daryti,nes man jie kazkaip ne kaip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(braziute @ 2008 04 07, 16:14)
siaip as zadu puosti saulegrazomis,nes noriu per savo vestuves saulegrazu  ax.gif ,galvoju irgi,kad tik puokstes ant stalo,kazka dar su suolais man reikia daryti,nes man jie kazkaip ne kaip atrodo  rolleyes.gif

Tai kai staltiesė užsities balta, susidės gražūs patiekalai, ir kažkiek gėlių tie stalai visai gražiai gali atrodyt.... smile.gif bet ko nenoprėčiau tarkim per savo vestuves, tai medinių suolų... ir dėl vaizdo ir dėl patogumo, kai turi keltis pusė stalo nes kažkas iš vidurio užsimanė sysiu... doh.gif

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 04 07, 15:27)
Tai kai staltiesė užsities balta, susidės gražūs patiekalai, ir kažkiek gėlių tie stalai visai gražiai gali atrodyt.... smile.gif  bet ko nenoprėčiau tarkim per savo vestuves, tai medinių suolų... ir dėl vaizdo ir dėl patogumo, kai turi keltis pusė stalo nes kažkas iš vidurio užsimanė sysiu...  doh.gif

smile.gif

jo sitas tai tiesa doh.gif bet jei neatkreipei demesio tai pas mus salej ne vientisas suolas,o vienvietis ir kiek suprantu trivietis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braziute @ 2008 04 07, 16:42)
jo sitas tai tiesa  doh.gif bet jei neatkreipei demesio tai pas mus salej ne vientisas suolas,o vienvietis ir kiek suprantu trivietis  mirksiukas.gif


aaaaa bigsmile.gif tai tada ne taip jau blogai smile.gif

dar siūlyčiau labai aukštų kompozicijų ant stalo nestatyt, nes svečiai vienas kito nematys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 04 07, 16:11)
aaaaa  bigsmile.gif  tai tada ne taip jau blogai smile.gif

dar siūlyčiau labai aukštų kompozicijų ant stalo nestatyt, nes svečiai vienas kito nematys smile.gif

as pirkau tokias vazeles gelems merkti,jos nera aukstos labai,bet kai geles dar pasimerks bus auksciau,as galvojau gal kaip tik aukstesnes deti,nes jei jos bus mazdaug su sedincio zmogaus lygio tai tada nematys vienas kito,o visai zemu nenoriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(braziute @ 2008 04 07, 17:14)
as pirkau tokias vazeles gelems merkti,jos nera aukstos labai,bet kai geles dar pasimerks bus auksciau,as galvojau gal kaip tik aukstesnes deti,nes jei jos bus mazdaug su sedincio zmogaus lygio tai tada nematys vienas kito,o visai zemu nenoriu g.gif


arba nedaug gėlių gali merkti į tas vazeles... na net nežinau vazelės vazelėm nelygu smile.gif

vat terasa tai tavo visai faina... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssju @ 2008 04 07, 16:30)
Tai va as manau tik ant stalo puokstes padaryti galbut su zvakemis kazka ir daugiau nieko... O kedziu tikrai nepuosiu nes bus sviestas sviestuotas  g.gif


drinks_cheers.gif daugiau ten nieko ir nereikia, tik geliu ant stalu ir su stovais kai kur galima pastatyt mirksiukas.gif
Atsakyti
čiza man įdomu pasirodė ir gerai su žvakėm sugalvota - stikluose, apdraudi svečius, kad nenusviltu rankovės mišrainės siekiant biggrin.gif
user posted image

Ir čia..
user posted imageuser posted image
user posted image
kažkaip pastebėjau kad užsieniečiai drąsiau viską daro. O atrodo kas čia yra, parenki tinkamą staltiesę, servetėles, žvakes, gėles ir gražu smile.gif Man gražu kai vestuvėse na taip šviesiai linksmai pakilu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 04 07, 16:36)
arba nedaug gėlių gali merkti į tas vazeles... na net nežinau vazelės vazelėm nelygu smile.gif

vat terasa tai tavo visai faina...  bigsmile.gif

siulyk siulyk ka terasoj galima daryti,na neskaitant to,kad virsuj geliu galima prikabineti,bet as kaip sakiau noriu saulegrazos,kad visur butu,tai man kazkaip na nezinau,sudetinga pasirode,kad man jos nenuvystu g.gif
siaip dar suolai kankina mane doh.gif
o tavo ikeltos foto super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(braziute @ 2008 04 07, 20:09)
siulyk siulyk ka terasoj galima daryti,na neskaitant to,kad virsuj geliu galima prikabineti,bet as kaip sakiau noriu saulegrazos,kad visur butu,tai man kazkaip na nezinau,sudetinga pasirode,kad man jos nenuvystu  g.gif
siaip dar suolai kankina mane doh.gif
o tavo ikeltos foto super  wub.gif


paziurek ka 44 puslapi kazkokiai panai pafotosopinau ant staigiu, gal ka tokio... Bet dabar galvoju kad gyvas gėles būtinai reikia merkti..

na saulėgrąžų kompozicijas galima pamerkti ant lauke esančio stalo, staltiesę užtiesus, dar galima kokių žvakių pridėt, na man patiko kur stikluose tos žvakės - na šokiai, romantika jaukuma... Galima gėles statyt palei židinį. Saulėgrąžom vistiek tiek reikės tvirtų vazų, nes na jos gėlės sunkios smile.gif

Jei saulėgrąžos tai viską reikia derinti su geltona spalva smile.gif
Ai dar galima tą akmenį išnaudoti prie to stalo su suolais, o gal tą stalą išvis pašalint, net nežinau...

Hm, jei tie žibintai ant terasos turėklų veikia - gerai, galima tuomet gal papuošti tik tuos turėklus...

O koki menesi tavo vestuves?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 04 07, 19:27)
paziurek ka 44 puslapi kazkokiai panai pafotosopinau ant staigiu, gal ka tokio... Bet dabar galvoju kad gyvas gėles būtinai reikia merkti..

na saulėgrąžų kompozicijas galima pamerkti ant lauke esančio stalo, staltiesę užtiesus, dar galima kokių žvakių pridėt, na man patiko kur stikluose tos žvakės - na šokiai, romantika jaukuma... Galima gėles statyt palei židinį. Saulėgrąžom vistiek tiek reikės tvirtų vazų, nes na jos gėlės sunkios smile.gif

Jei saulėgrąžos tai viską reikia derinti su geltona spalva smile.gif
Ai dar galima tą akmenį išnaudoti prie to stalo su suolais, o gal tą stalą išvis pašalint, net nežinau...

Hm, jei tie žibintai ant terasos turėklų veikia - gerai, galima tuomet gal papuošti tik tuos turėklus...

O koki menesi tavo vestuves?

pas mus ir dominuos spalvos zalia-geltona mirksiukas.gif musu vestuves liepos 12d. aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braziute @ 2008 04 07, 20:37)
pas mus ir dominuos spalvos zalia-geltona  mirksiukas.gif musu vestuves liepos 12d. aciu uz patarimus  4u.gif


niu tai va viskas aišku, prisipirksi staltiesių, servetėlių tokių spalvų ir atspalvių, žvakučių ir panašiai. Bus šilta ir gera wub.gif Svarbu kad nelytų ax.gif
Atsakyti