Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

Na, vaginoze-nemaloni lyga. Turetu gydytojas israsyti antibijotikus tau ir tavo partneriui, tik viena tablete, ji gana brangi (apie 30lt), ir po to santykiu netureti 2savaites butinai.Bet nestumo atveju abejoju, ar jas galima gerti, juk tai stiprus antibijotikas.
Na, o del isskyru tai turiu problema.Senai jau skundiusiu ir gydytojai, bet ji man nieko neisraso, as juk dar negimdziusi, o ju daug, o dabar laukiuosi, tai isvis plaukiu unsure.gif
Atsakyti
Naudojau žvakutes,kaina jų 36lt pakuotės,aišku santykių tuo metu turėti negalima buvo(prasidėjusios lomkės net buvo),tačiau dabar viskas sustvarkė ir neturiu ežerų tarp kojų.
Atsakyti
QUOTE(laiminga_mamyte @ 2006 03 30, 18:36)
Naudojau žvakutes,kaina jų 36lt pakuotės,aišku santykių tuo metu turėti negalima buvo(prasidėjusios lomkės net buvo),tačiau dabar viskas sustvarkė ir neturiu ežerų tarp kojų.

dziugu girdet kad viskas susitvarke thumbup.gif na tai jau po tos pertraukeles puoliai vyra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 03 30, 22:06)
dziugu girdet kad viskas susitvarke thumbup.gif  na tai jau po tos pertraukeles puoliai vyra lotuliukas.gif

Oi,kad tu žinotum kaip puoliau blush2.gif lotuliukas.gif Tas dar atsikalbinėjo laužėsi visaip atsiet mažiukas spardos,kaip jis jausis... tu dar sergi.... ir t.t. Ale kai užčiaupiau burną ir ėmiausi veiksmų kažkaip atsileido ir viskas buvo čiki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laiminga_mamyte @ 2006 03 31, 00:08)
Oi,kad tu žinotum kaip puoliau blush2.gif  lotuliukas.gif Tas dar atsikalbinėjo laužėsi visaip atsiet mažiukas spardos,kaip jis jausis... tu dar sergi.... ir t.t. Ale kai užčiaupiau burną ir ėmiausi veiksmų kažkaip atsileido ir viskas buvo čiki thumbup.gif


Jo, čia išskirtinis nestuke.gif požymis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Man išskyru irgi yra, bet palyginus nelabai daug, su 'always aldays' pagalba susitvarkau, tad dar nieko gydytojai nesakau. Labai jau tų vaistų nesinori.
Atsakyti
nestuke.gif sveikutes mamytes,
man ir neramu del tu teplioniu, kazkaip ner labai gausiai, bet pilvukas sumaudena retai. be to, po pasimylejimo ten viskas taip istino, kad vaiksciojau issisketus ir myletis nebuvo smagu. ar cia infekcija ar dar kas rimciau? gal kam taip buvo? nes savaitgali negalesiu nueiti pas gydytoja, ir neramu kazkaip, nors jau ilgokai taip tesiasi. verysad.gif o kai nueinu i tualeta, tai kazkokios baltos gleives plaukioja pasisiojus g.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriene @ 2006 03 31, 21:01)
nestuke.gif sveikutes mamytes,
man ir neramu del tu teplioniu, kazkaip ner labai gausiai, bet pilvukas sumaudena retai. be to, po pasimylejimo ten viskas taip istino, kad vaiksciojau issisketus ir myletis nebuvo smagu. ar cia infekcija ar dar kas rimciau? gal kam taip buvo? nes savaitgali negalesiu nueiti pas gydytoja, ir neramu kazkaip, nors jau ilgokai taip tesiasi.  verysad.gif o kai nueinu i tualeta, tai kazkokios baltos gleives plaukioja pasisiojus g.gif


Nepergyvenk, nieko baisaus tau tikrai nera. Greiciausiai paumejo pienlige, bet tai pasakyti gali tik gydytoja po apziuros. Butinai pasirodyk ginekologui.
O ivairrios infekcijos nesciasias puola del pasilpusio imuniteto. nestuke.gif verysad.gif
Asmeniskai as, kai uzpule pienlige pavartojau biojogurtu ir praejo. Ir veliau, per visa likusi nestumo laika geriau po viena aktimel indeli. Ir jokios zarazos nebepuole. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2006 03 31, 07:59)
Jo, čia išskirtinis  nestuke.gif požymis    lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Man išskyru irgi yra, bet palyginus nelabai daug, su 'always aldays' pagalba susitvarkau, tad dar nieko gydytojai nesakau. Labai jau tų vaistų nesinori.
Bet tu gal vistiek pasirodyk gydytojai,kad kas nebūtų negero.Man tai jau taip sutapo,kad kai jau jaučiau didelį nepatogumą net ir su kasdieniniais įklotais,tai gyd.per apžiūrą kėlė ant kėdės ir sako reiks žvakučių. blush2.gif

bet užtat dabar labai gerai.Tikiuos ir neatsinaujins. rolleyes.gif
Atsakyti
Jetau man šiandien pasirodė iš ryto kažkokios žalsvos išskyros ir biški pilvo apačią pamaudena. Labai išsigandau kokia čia zaraza užpuolė, gal buvo kam nors ar čia labai negerai pas daktarę tik kitą savaitę.Nėra gyvenime man taip buvę. Nors dabar tai kaip ir nėra tų išskyrų ant paketo tik išryto buvo. nebžinau nė ką daryt
Atsakyti
QUOTE(Krista @ 2006 04 03, 10:43)
Jetau man šiandien pasirodė iš ryto kažkokios žalsvos išskyros ir biški pilvo apačią pamaudena. Labai išsigandau kokia čia zaraza užpuolė, gal buvo kam nors ar čia labai negerai pas daktarę tik kitą savaitę.Nėra gyvenime man taip buvę. Nors dabar tai kaip ir nėra tų išskyrų ant paketo tik išryto buvo. nebžinau nė ką daryt

g.gif idomu kaip ten pas tave zalsvos iskiros g.gif ir is kur jos tokios gali but...
gal tau reikejo tiesiog pasiskambinti gyd ir paklausti g.gif o maiukas ar juda?
Atsakyti
QUOTE(Krista @ 2006 04 03, 09:43)
Jetau man šiandien pasirodė iš ryto kažkokios žalsvos išskyros ir biški pilvo apačią pamaudena. Labai išsigandau kokia čia zaraza užpuolė, gal buvo kam nors ar čia labai negerai pas daktarę tik kitą savaitę.Nėra gyvenime man taip buvę. Nors dabar tai kaip ir nėra tų išskyrų ant paketo tik išryto buvo. nebžinau nė ką daryt


žalsvos isskyros gali buti vaginoze, t.y. mikrofloros issiderinimas, gydytojai skiria zvakutes, man dar patare plautis pasukomis, naturalu, atstato gerasias bakterijas...
Atsakyti
QUOTE(Akytė @ 2006 04 04, 19:10)
žalsvos isskyros gali buti vaginoze, t.y. mikrofloros issiderinimas, gydytojai skiria zvakutes, man dar patare plautis pasukomis, naturalu, atstato gerasias bakterijas...

sakes pasirodo ir zalsvu isskiru buna doh.gif kol nesusiduriam tol nieko nezinom g.gif
Atsakyti