Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Apyrankės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
maziux2
kiek žiūrėjau tai lygtai tokios temos dar nebuvo. Ar darote apyrankes?Gal jas gaminate vaikams ar panašiai. Aš užvedžiau šią temą, nes norėčiau pasisemti idėjų apyrankėms, kad galėčiau kuo papuošti dukrą. blush2.gif
maziux2
galia, kad niekas neparašo...negi čia aš viena turėsiu ir rašyti?
Gyromitra
QUOTE(maziux2 @ 2007 03 18, 13:59)
galia, kad niekas neparašo...negi čia aš viena turėsiu ir rašyti?
*

Matyt niekas nedaro g.gif man irgi būtų įdomu rolleyes.gif
Lutė
labai įdomi tema, norėčiau pasigaminti ir aš apyrankę tik nežinau kaip ir iš ko, gal kas kokių minčių pasiūlys 4u.gif
rarika
As darau odines apyrankes

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Lutė
rarika labai gražu, tikriausiai labai daug darbo thumbup.gif
ypač tos kur antrame paveikslėlyje nuo viršaus jos thumbup.gif
rarika
Kaip ir kiekvienas darbas reikalauja jiegu,pabandykit o fantazijai ribu nera smile.gif
cindy
QUOTE(rarika @ 2007 03 18, 16:55)
Kaip ir kiekvienas darbas reikalauja jiegu,pabandykit o fantazijai ribu nera smile.gif
*

Vau bigsmile.gif ta trecia apyranke kaip tik man wub.gif gal gali paaiskinti kaip darei ir panasiai? ax.gif
Vampire
jeigu idomu galit rasyti darbstuolems i az, o tokiu daug Rankdarbiu ir paslaugu temoje, kurios kuria pauosaliukus mirksiukas.gif
cindy
QUOTE(Vampire @ 2007 03 18, 17:00)
jeigu idomu galit rasyti darbstuolems i az, o tokiu daug Rankdarbiu ir paslaugu temoje, kurios kuria pauosaliukus mirksiukas.gif
*

Kas tas az? blush2.gif
Vampire
Paziurek kairem sone po tavo nicku yra tokie dy mygtukai: info ir az, tai az yyra asmenine zinute, kuria gali nusiusti bet kuriam zmogui is forumo, ir tik jis vienas matys ka tu parasei mirksiukas.gif
cindy
QUOTE(Vampire @ 2007 03 18, 17:08)
Paziurek kairem sone po tavo nicku yra tokie dy mygtukai: info ir az, tai az yyra asmenine zinute, kuria gali nusiusti bet kuriam zmogui is forumo, ir tik jis vienas matys ka tu parasei mirksiukas.gif
*

Oj, as jau visai blush2.gif tai jokio skirtumo ar cia ar kur kitur... smile.gif
uups
QUOTE(Lutė @ 2007 03 18, 13:17)
labai įdomi tema, norėčiau pasigaminti ir aš apyrankę tik nežinau kaip ir iš ko, gal kas kokių minčių pasiūlys 4u.gif
*

o ka moki? g.gif
merginos apnerineja karoliukus ar pacias apyrankes, velia ish vilnos, neria ish vielutes, lipdo ish modelino, suveria ish karoliuku ar svarovskiu, gamina ish odos, siuva ish audinio ir tt ir tp.
Skelbimu skyrelyje gausybe auksarakiu pagamintu papuoshalu,- ideju tikrai galima pasigaudyt mirksiukas.gif . As neseniai esu padarius tokias apyrankes is fimo modelino ir dekupazhinau servetelem/laikrasciais ax.gif
user posted image
Vampire
Cindy,na ziurint kur klausi, as turejau omeny kad klaust tu, kurios daro papuosaliukus ir pardavineja blush2.gif
lukasta
na, jei reik apyrankių, yai šiek tiek bus smile.gif

user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
saldainia
QUOTE(lukasta @ 2007 03 18, 19:19)
na, jei reik apyrankių, yai šiek tiek bus smile.gif

user posted image
user posted image

[http://img402.imageshack.us/img402/2943/pic0069xq8.jpg[/img]
*

ir aš tokių norėčiau.
Vampire
jeigu neklystu,lukasta parduoda tokias? mirksiukas.gif
lukasta
QUOTE(Vampire @ 2007 03 18, 19:06)
jeigu neklystu,lukasta parduoda tokias? mirksiukas.gif
*

tikrai neklysti ax.gif
o, jeigu aš neklystu, tai saldainia -aukštos klasės mezgėja -nėrėja, todėl apnerti kelis karoliukus, jai nebūtų problema smile.gif .
furyy
Aš tai 10-metei dukrai numezgiau gėlytę, primezgiau pynutę iš to pačio siūlo. Abu pynutės galus primezgiau prie gėlytės-tipo kaip kilpa ilga. O užsimauna...gėlytė tartum saga, perneriam per kilpą.
Nežinau ar ką supratot g.gif
aaagnex
Na, as is savo gamintu, tai tokias radau:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
maziux2
aš irgi darau iš karoliukų neseniai susidomėjau...o šiaip dar darau is vilnos...kai taeis draugė tai nufotkins apyrankes tada ir įikelsiu thumbup.gif
beje labai džiaugiuosi, kad tiek jau parašėte....smagu, kad yra susidomėjimas rolleyes.gif
Lutė
QUOTE(uups @ 2007 03 18, 16:37)
o ka moki? g.gif
merginos apnerineja karoliukus ar pacias apyrankes, velia ish vilnos, neria ish vielutes, lipdo ish modelino, suveria ish karoliuku ar svarovskiu, gamina ish odos, siuva ish audinio ir tt ir tp.
Skelbimu skyrelyje gausybe auksarakiu pagamintu papuoshalu,- ideju tikrai galima pasigaudyt  mirksiukas.gif . As neseniai esu padarius tokias apyrankes is fimo modelino ir dekupazhinau servetelem/laikrasciais ax.gif
user posted image
*

Kai pasižiūrėjau tokias grožybes, supratau, kad nieko nebemoku, tačiau kilo labai didelis noras pasigaminti kokį "šedevriuką". Na minčių kilo, o jei kils kokių neaiškumų klausiu blush2.gif
krita
Lukasta,Aaagnex,Saldainia man tikrai labai patiko jūsų apyrankės. Lukasta,tavo su juostelemis plačios thumbup.gif thumbup.gif Visoms drinks_cheers.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2007 03 20, 06:58)
Lukasta,Aaagnex,Saldainia man tikrai labai patiko jūsų apyrankės. Lukasta,tavo su juostelemis plačios  thumbup.gif  thumbup.gif  Visoms  drinks_cheers.gif  4u.gif
*

Mano odines tai labai prastos,tik man jos labai mielos.
user posted image
user posted image
Lutė
ir visai neprastos labai gražios ir mielos thumbup.gif
kad ir siūlai ant rankos apvynioti, jei pačios darbas tai ir miela
siaures meska
As darau is karoliuku.Neseniai pradejau. Ir ne tik apyrankes rolleyes.gif
Ievut
sveiki smile.gif kaip tokias grozybes is karoliuku galima padaryti? blush2.gif
rulle
Sveikos,radau gražias apyrankias,pati pasidariau net 3 ,gal kam patiks
apyrankes
Brūkšniukas
Čia temos atnaujinimui: ax.gif
user posted image
Aurum
Zonote ka?Uzismaniau sitos paskutines,bet kaip ja pasidaryti??? bigsmile.gif
*MAGIC*
Manau, kad kažką tokio galima bandyt meistraut ir kurt naudojant sidabrines ar pasidabruotas įvairaus storio vielutes
naca
ir aš kelias savasias parodysiu

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Brūkšniukas
Naca, tavo tai nuostabios wub.gif ypač dėl pirmos seilę varvinu seniai blush2.gif

šiaip manau, kad tu tokią , kaip įdėjau tikrai padarytum ax.gif

lorax
Koooooooookios fainos wub.gif
Brūkšniukas
user posted image
user posted image
user posted image
pilka
naca, nu trūksta žodžių wub.gif wub.gif wub.gif , tikra auksarankė thumbup.gif
naca
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 05 28, 22:50)
Naca, tavo tai nuostabios wub.gif ypač dėl pirmos seilę varvinu seniai blush2.gif

šiaip manau, kad tu tokią , kaip įdėjau tikrai padarytum ax.gif
*

ačiū
aš žiūriu žiūriu į tą apyrankę ir manau kad tos vielos ten kažkokios kitokios g.gif . o jeigu ir padaryčiau kažką panašaus tiek darbo įdėjusi, tai kaži ar kas nupirktų už vertą kainą doh.gif

ačiū visoms 4u.gif
Marzde
Apyrankės labai gražios, bet su jom darbo tai nemažai, kaina ištikrųjų pakiltų, o dar akmenukų įdomesnių,tokių kaip širdelė sudėtinga gaut.
Brūkšniukas
Aš pagalvojau, kad gal pavyktų be akmenų, o su modelinu išsisukti g.gif
_Magnolija_
O as tokias apyrankes pradejau daryti smile.gif
user posted image
user posted image

user posted image
Brūkšniukas
user posted image
lorax
Brūkšniuk ir iš kur tokių grožybių trauki thumbup.gif .Labai jau gražu ir toliau trauk o mes čia seilę varvinsim lotuliukas.gif ir aš labai jau užsinorėjau bent vienos iš jų ax.gif mirksiukas.gif
Marzde
Na taip, galima su modelinu pačiam pasigamint tuos didžiuosius 'akmenukus'.
O jei kas žinot, patarkit, kur nusipirkt visokių vielučių storių ir spalvų. Senukuose nieko gero, Shettelig brangoka ir tik tokios daugiau dekoratyvios, plonos vielutės.
naca
Magnolyn, labai gražu, daug kruopštaus darbelio

o vielutes siunčiu iš lenkijos, bet ir ten tik sidabrinės ir pasidabruotos. lietuvoj lyg nėra.
Marzde
bet ir tos iš lenkijos, jos tik karoliukam tinkamos. O tokiom apyrankėm reiktų ir storesnių ir plonesnių, tvirtų, bet, kad lengvai gražiai lankstytųsi.
Na gal Irmulia padės, ji moka daug gėrio rast. ax.gif Irmulia čia tau 4u.gif

Norėjau ką nors panašaus išbandyt, bet dėl vielučių stokos, nieko neišėjov unsure.gif

Papildyta:
O siaube mega_shok.gif geriau neeikit į aną puslapį su papuošalais. Ten tiek grožio swoon.gif swoon.gif swoon.gif
naca
aš apvynioju 0,8 pasidabruotą vielutę - ji nėra labai tvirta, bet apvyniota ir jei dar kelios drauge kaip tose apyrankėse, tai tvirtai gaunasi.aišku, galėtų būti ir storesnė, bet karoliukai netilptų. manau būtent tokias ir naudoja. o sidabrinės tai labai tvirtos, bet jas sunku lankstyti.
masiania
QUOTE(Brūkšniukas @ 2007 05 29, 16:16)
Aš pagalvojau, kad gal pavyktų be akmenų, o su modelinu išsisukti g.gif
*

dar tiktu dekoratyviniai ivairiaspalviai stikliukai vazoms, parduoda suvenyru p-vese maiseliuose
naca
QUOTE(masiania @ 2007 05 30, 10:20)
dar tiktu dekoratyviniai ivairiaspalviai stikliukai vazoms, parduoda suvenyru p-vese maiseliuose
*

bet jie lyg be skylučių. šiaip manau, kad užtenka tų gražių akmenukų ir mūsuose, tuo labiau, kad čia grožį priduoda vielos
Kazarnienė
o ca manosios, is senu mamos apyrankiu
user posted image
_Magnolija_
QUOTE(kazarniene @ 2007 05 31, 11:49)
o ca manosios, is senu mamos apyrankiu

*

grazu smile.gif ilgai nerei?tiksliau apnerei? rolleyes.gif
spalvos nuostabios wub.gif
Kazarnienė
QUOTE(magnolyn @ 2007 05 31, 13:31)
grazu smile.gif ilgai nerei?tiksliau apnerei? rolleyes.gif
spalvos nuostabios wub.gif
*

vis prisesdama po darbu per pora savaiteliu, siaip greit einasi, geriau nei turuliukus apnerinet, man ten sunkiau truputi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.