Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

QUOTE(Lutė @ 2007 03 18, 13:17)
labai įdomi tema, norėčiau pasigaminti ir aš apyrankę tik nežinau kaip ir iš ko, gal kas kokių minčių pasiūlys 4u.gif

o ka moki? g.gif
merginos apnerineja karoliukus ar pacias apyrankes, velia ish vilnos, neria ish vielutes, lipdo ish modelino, suveria ish karoliuku ar svarovskiu, gamina ish odos, siuva ish audinio ir tt ir tp.
Skelbimu skyrelyje gausybe auksarakiu pagamintu papuoshalu,- ideju tikrai galima pasigaudyt mirksiukas.gif . As neseniai esu padarius tokias apyrankes is fimo modelino ir dekupazhinau servetelem/laikrasciais ax.gif
user posted image
Atsakyti
Cindy,na ziurint kur klausi, as turejau omeny kad klaust tu, kurios daro papuosaliukus ir pardavineja blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vampire: 18 kovo 2007 - 17:18
na, jei reik apyrankių, yai šiek tiek bus smile.gif

user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Papildyta:
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2007 03 18, 19:19)
na, jei reik apyrankių, yai šiek tiek bus smile.gif

user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

[http://img402.imageshack.us/img402/2943/pic0069xq8.jpg[/img]
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image


ir aš tokių norėčiau.
Atsakyti
jeigu neklystu,lukasta parduoda tokias? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vampire @ 2007 03 18, 19:06)
jeigu neklystu,lukasta parduoda tokias? mirksiukas.gif

tikrai neklysti ax.gif
o, jeigu aš neklystu, tai saldainia -aukštos klasės mezgėja -nėrėja, todėl apnerti kelis karoliukus, jai nebūtų problema smile.gif .
Atsakyti
Aš tai 10-metei dukrai numezgiau gėlytę, primezgiau pynutę iš to pačio siūlo. Abu pynutės galus primezgiau prie gėlytės-tipo kaip kilpa ilga. O užsimauna...gėlytė tartum saga, perneriam per kilpą.
Nežinau ar ką supratot g.gif
Atsakyti
Na, as is savo gamintu, tai tokias radau:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 19 kovo 2007 - 15:57
aš irgi darau iš karoliukų neseniai susidomėjau...o šiaip dar darau is vilnos...kai taeis draugė tai nufotkins apyrankes tada ir įikelsiu thumbup.gif
beje labai džiaugiuosi, kad tiek jau parašėte....smagu, kad yra susidomėjimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 03 18, 16:37)
o ka moki? g.gif
merginos apnerineja karoliukus ar pacias apyrankes, velia ish vilnos, neria ish vielutes, lipdo ish modelino, suveria ish karoliuku ar svarovskiu, gamina ish odos, siuva ish audinio ir tt ir tp.
Skelbimu skyrelyje gausybe auksarakiu pagamintu papuoshalu,- ideju tikrai galima pasigaudyt  mirksiukas.gif . As neseniai esu padarius tokias apyrankes is fimo modelino ir dekupazhinau servetelem/laikrasciais ax.gif
user posted image





Kai pasižiūrėjau tokias grožybes, supratau, kad nieko nebemoku, tačiau kilo labai didelis noras pasigaminti kokį "šedevriuką". Na minčių kilo, o jei kils kokių neaiškumų klausiu blush2.gif
Atsakyti
Lukasta,Aaagnex,Saldainia man tikrai labai patiko jūsų apyrankės. Lukasta,tavo su juostelemis plačios thumbup.gif thumbup.gif Visoms drinks_cheers.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2007 03 20, 06:58)
Lukasta,Aaagnex,Saldainia man tikrai labai patiko jūsų apyrankės. Lukasta,tavo su juostelemis plačios  thumbup.gif  thumbup.gif  Visoms  drinks_cheers.gif  4u.gif

Mano odines tai labai prastos,tik man jos labai mielos.
user posted image
user posted image
Atsakyti
ir visai neprastos labai gražios ir mielos thumbup.gif
kad ir siūlai ant rankos apvynioti, jei pačios darbas tai ir miela
Atsakyti