Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(F12 @ 2006 05 26, 21:51)
Idomiai Elektronas rashot chia apie tas 4 apsaugas,gal isvardintumet,kazhkaip smalsu pasidare smile.gif


2 antivirusines (viena dirba pastoviai)
ugniasiene
2-4 antisnipinejimo (viena dirba pastoviai)
registru sekimas
+ failu sekimas apie pasikeitimus

tokios programos kurios daro viska niekam tike.


Pirma virusas paplinta tada antivirusas kuriamas smile.gif
Atsakyti
aa smile.gif
Pas mane panashiai:
Firewall(jame integruotas antivirusas(ishjungtas) ir anti-sp)
Antivirusine
2 programos valanchios reigstra
Ir kelios anti spyware programos,ne viena nedribanti real time monitor smile.gif
Atsakyti
Man ka tik meistras suinstaliavo KASPERSKY programa, tai thumbup.gif
Atsakyti
as naudoju SAV ir avg. kitu nelabai prisileidziu. ir siaip dzin ant tu virusu. ne paranojikas esu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VILIMA @ 2006 05 27, 21:01)
Man ka tik meistras suinstaliavo KASPERSKY programa, tai  thumbup.gif


pritariu Kaspersky antivrus viena is geresniu programu ativirusiniu
as irgi turiu, zinau kur gauti pigiau mirksiukas.gif
jei kas nores rasykit i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(planktonas @ 2006 05 31, 09:28)
as naudoju SAV ir avg. kitu nelabai prisileidziu. ir siaip dzin ant tu virusu. ne paranojikas esu... 4u.gif

kodel dzin?Win Os virusai puola kaip reikalas,nebent turi kokia ktia operacine sistema?
Atsakyti
QUOTE(gamma @ 2006 05 23, 18:06)
Pas mane yra NOD32 legali, bet kuri laika pastebejau kad nebegaunu tu atnaujinimu kazkokiu, kur budavo. Bet as ja kai kompa pirkau man suinstaliavo, pati tos programos persiinstaliuot neturiu. Ka man daryt, jauciu jei ju negaunu, tai ta antivirusine kaip ir nebeveiksminga? Ar as klystu? ir kaip man juos vel gaut, tuos virusu atnaujinimus? Patarkit  blush2.gif

Skaiciau,kad Nod32 nebeduoda atnaujinimu senom versijom,pas mane irgi nebeatsinaujina schmoll.gif Tai dabar turbut reiktu keist i kita antivirusine? g.gif Nelabai as jose ismanau,kaimynas buvo suinstaliaves Nod32,o dabar jis i uzsieni islekes,neber kas patvarko verysad.gif Gal kas zinot,kaip parsisiut atnaujinta versija? unsure.gif
Atsakyti
O tai kaip nebeduoda?idomiai cia,o tai paziurek kada paskutinsi update buvo ir parashyk
Atsakyti
Paskutinis atnaujinimas buvo 2006 04 29 verysad.gif
O va ka radau,apie ka snekejau:
"Eset praneša kad nuo šiandien nutraukia NOD32 versijos Nr1 virusų duomenų bazių atnaujinimą ir programos palaikymą. Visi vartotojai naudojantys senąją versiją Nr1 turėtų atnaujinti programą į dabartinę versija Nr2."
O tas nuo "siandien" tai jau gana senokai,koks menuo turbut g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheburashka: 06 birželio 2006 - 09:31
Nzn ka net pasiulyt,bandyk rasyt Kaspersky

www.kaspersky.com parisiusk 6 verisja
Atsakyti
QUOTE(Cheburashka @ 2006 06 06, 09:30)
Paskutinis atnaujinimas buvo 2006 04 29  verysad.gif
O va ka radau,apie ka snekejau:
"Eset praneša kad nuo šiandien nutraukia NOD32 versijos Nr1 virusų duomenų bazių atnaujinimą ir programos palaikymą. Visi vartotojai naudojantys senąją versiją Nr1 turėtų atnaujinti programą į dabartinę versija Nr2."
O tas nuo "siandien" tai jau gana senokai,koks menuo turbut  g.gif

Mes parsisiuntem atnaujinta NOD32 versija, tik nepamenu is kur... g.gif Bandyk is cia:
http://www.only4fun....hp?readmore=270
tik nezinau ar cia mokama ar ne.... Siaip galima inete paieskot....
Papildyta:
Mes parsisiuntem is eMule.
Atsakyti
QUOTE(Kristte @ 2006 06 06, 16:49)
Mes parsisiuntem atnaujinta NOD32 versija, tik nepamenu is kur... g.gif  Bandyk is cia:
http://www.only4fun....hp?readmore=270
tik nezinau ar cia mokama ar ne.... Siaip galima inete paieskot....
Papildyta:
Mes parsisiuntem is eMule.

Tai mokama is bet kur inete gali parsisiust. irnesakyk.gif Kaimynas kazkaip buvo nulauzes g.gif
Papildyta:
dabar man biski neaisku g.gif Pries kuri laika bandziau updatint Nod32,tai mesdavo lentele,kad nera tokio failo,ar kazkas panasaus.Dabar man ismeta,kad antivirusine yra up to date,ir kad updatint nebutina g.gif Bet paskutinis atnaujinimas balandzio gale g.gif O kai bandziau is imestos nuorodos atsisiust,man ismete,kad maniske antivirusine yra naujesne uz bandoma instaliuot g.gif Tai nieko ir nebekeiciau g.gif Gal kas paaiskintu man neismanelei mastau.gif
Atsakyti