Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
patariu nenaudok Nortono, nes jis tikrai nera gera ativirusine, beto jis labai apkrauna kompiuteri. Geriau naudok Kaspersky arba NOD32 (pats sita naudoju) ir per 8 menesius dar nei karto nepasigavau nieko, o kai turejau anksciau Nortona, tai oi kokiu problemu buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neturiu: 08 rugpjūčio 2006 - 22:36
QUOTE(neturiu @ 2006 08 08, 23:35)
patariu nenaudok Nortono, nes jis tikrai nera gera ativirusine, beto jis labai apkrauna kompiuteri. Geriau naudok Kaspersky arba NOD32 (pats sita naudoju) ir per 8 menesius dar nei karto nepasigavau nieko, o kai turejau anksciau Nortona, tai oi kokiu problemu buvo



g.gif

Esu turejusi kaspersky...gal ir nieko ,bet ten retai paduoda atnaujinimus ,palyginus su Nortonu... Ir kasperskis daznai trojanus aptikdavo jau kompe... o nortonas sakyciau net nepraleidzia ju... Nzn koki nortona tu turejai... bet 2005 man patiko unsure.gif , daznai atsinaujindavo ... niekoks sh... nebuvo prisikabines ypatingai atidziai viska perziuri... cekina todel gal letina siek tiek kompo darba... galima pasirinkti kokio lygio apsauga nusistatyti...
Bet jei Nortono key'jaus nerasiu reikes pasirinkt kazkokia kita programele...
O galima for free naujausias versijas Kasperkio ar NOD32(negirdetas g.gif ) rast inete ir susinstaliuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jolanta* @ 2006 08 09, 01:13)
g.gif 

Esu turejusi kaspersky...gal ir nieko ,bet ten retai  paduoda atnaujinimus ,palyginus  su Nortonu... Ir kasperskis daznai trojanus aptikdavo jau kompe... o nortonas sakyciau net nepraleidzia ju... Nzn koki nortona tu turejai...  bet 2005 man patiko  unsure.gif , daznai atsinaujindavo ... niekoks sh... nebuvo prisikabines ypatingai  atidziai viska perziuri... cekina todel  gal  letina siek tiek  kompo darba...  galima pasirinkti kokio lygio apsauga nusistatyti...
Bet  jei Nortono key'jaus nerasiu reikes  pasirinkt kazkokia kita programele...
O galima for free naujausias versijas  Kasperkio ar NOD32(negirdetas  g.gif ) rast inete  ir susinstaliuot  g.gif


Sveika. O tu vietiniame FTP neziurejai? Kasperski tikrai turiu, galiu irasyti. Ir savo Nortono versija parasyk, gal rasiu tau ta rakta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 09 rugpjūčio 2006 - 21:55
mirksiukas.gif


I FTP neieinu... schmoll.gif . Mano Nortonas 2005m, sakai buna dar kokios versijos g.gif tada nzn blush2.gif

O koki Kasperski turi , gal koki naujoviskesni rolleyes.gif Jau ( beveik) noriu pasikeist... tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jolanta*: 09 rugpjūčio 2006 - 22:36
QUOTE(*Jolanta* @ 2006 08 09, 23:34)
mirksiukas.gif
I FTP neieinu...  schmoll.gif  .  Mano Nortonas 2005m, sakai  buna dar kokios versijos  g.gif  tada nzn  blush2.gif 

O koki Kasperski turi , gal koki naujoviskesni rolleyes.gif Jau ( beveik) noriu pasikeist...  tongue.gif  biggrin.gif


Taip, butinai reikia versijos Nr., kad rakta rasti. O Kasperskis pas mane Kaspersky Anti Virus Personal 5.0.237, gal ir ne naujausias, bet dirba gerai. Atnaujinimai pareina kiekviena diena.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 08 09, 23:45)
Taip, butinai reikia versijos Nr., kad rakta rasti. O Kasperskis pas mane Kaspersky Anti Virus Personal 5.0.237, gal ir ne naujausias, bet dirba gerai. Atnaujinimai pareina kiekviena diena.


Norton AntiVirus Version 11.0.16.4 blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(*Jolanta* @ 2006 08 10, 00:11)
Norton AntiVirus  Version 11.0.16.4   blush2.gif


Pabandyk, gal tiks

VRH8 - YVVJ - JBCF - XFVR - RP3H - BF92

122AAKLMNOPR78SD
VPCTRCKHVBCVGMVDHJPDBBD2
V48X2M4V9BCFX3VR2H9TB8JJ
VHQF-Y4TG-2BHK-VTKQ-RYFT-BBGJ
VH4C MPDT 8BHK VHBJ 6XF3 BBJ4
VH2VX3CJWBCVGC3H6K87BBD2

Dar galima bandyti is CIA parsisiusti

Pasiziurejau FTP ir 2005, ir 2006 Nortonas yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 10 rugpjūčio 2006 - 00:04
QUOTE(Izida @ 2006 08 10, 00:39)
Pabandyk, gal tiks


Dar galima bandyti is CIA parsisiusti

Pasiziurejau FTP ir 2005, ir 2006 Nortonas yra.


Aciu Aciu Aciu...

doh.gif Viska isbandziau ... praradau jau ir vilti ... g.gif Tai tikrai man to Nortono nebreik... O i ( Roventos) Ftp as neieinu...





Papildyta:
QUOTE(Izida @ 2006 08 09, 22:50)
Kasperski tikrai turiu, galiu irasyti.




... Ar sis pasiulymas dar galioja ? g.gif
Papildyta:
Gal turi Skaipa ? Gal per ji butu galima kada nors pasiusti Kasperski... mielu noru paimciau...
Kazkada turejau 3 men naudojausi Kasperskiu... bet ten buvo bandomoji versija ... paskui siule pirkt tongue.gif O kiek sitas Kasperskis veiktu ... ?
Hm... ir is vis ar as pati sugebeciau ji tinkamai nustatyti ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jolanta* @ 2006 08 10, 01:36)
Aciu Aciu Aciu...

doh.gif  Viska isbandziau ... praradau  jau ir vilti ...  g.gif  Tai  tikrai man to Nortono nebreik...  O i ( Roventos) Ftp as neieinu...
Papildyta:
... Ar sis pasiulymas dar galioja ? g.gif
Papildyta:
Gal turi Skaipa ? Gal per ji butu galima kada nors pasiusti Kasperski...  mielu noru paimciau...
Kazkada turejau 3 men naudojausi Kasperskiu...  bet ten buvo bandomoji versija ... paskui siule pirkt  tongue.gif  O kiek sitas Kasperskis veiktu ... ?
Hm... ir is vis  ar  as pati  sugebeciau ji  tinkamai nustatyti ...  g.gif


Pas mane ne Roventa, o Komp.langas. O su Roventos FTP visada kazkokios problemos. Skype turiu, galesiu atsiusti tau Kaspersky. Nika parasysiu i AZ. Tik siandien neiseis. Mamai kompa tvarkiau ir visus savo diskus pas ja palikau, o siandien jai i darba ir gris velai vakare. Penktadieni paprasysiu, kad atnestu mano turta. O sitas Kasperskis turetu dirbti ilgai, pas mane jau kokie metai, o gal ir daugiau, o nustatyneti ten nieko nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 08 10, 01:53)
Pas mane ne Roventa, o Komp.langas. O su Roventos FTP visada kazkokios problemos. Skype turiu, galesiu atsiusti tau Kaspersky. Nika parasysiu i AZ. Tik siandien neiseis. Mamai kompa tvarkiau ir visus savo diskus pas ja palikau, o siandien jai i darba ir gris velai vakare. Penktadieni paprasysiu, kad atnestu mano turta. O sitas Kasperskis turetu dirbti ilgai, pas mane jau kokie metai, o gal ir daugiau, o nustatyneti ten nieko nereikia.


bigsmile.gif Niu cia jau dziugesnes naujienos... assa.gif Prisiderinsiu ir lauksiu kada galesi 4u.gif
Atsakyti