Įkraunama...
Įkraunama...

:) per mėnesines ir iškart po jų

QUOTE(liepsnele @ 2008 02 15, 00:19)

Na tepliojimo isskyros nera tos vaisingosios  mirksiukas.gif Is viso, gleiviu per cikla daug ir visokiu buna, bet vaisingosios tebuna tos vienos, pries ovuliacija  ax.gif Siaip nerekomenduojama myletis, kai dar teplioja po menesiniu, nes tada vis dar atviras gimdos kaklelis ir galima uznest visokiu infekciju tokiu budu.
Del vaisingumo, tai tos dienos gali but vaisingos, jei trumpas ciklas (apie 21d.) Taciau jei planuojamas  nestuke.gif , geriau palaukt iki svariu gleiviu ir kibt i darba  4u.gif
Tai tepliot gali, kai jau pastoji - ne visom is karto dingsta menesines. Tik tai nereiskia, kad jei teplioja, tai galimas pastojimas tuo metu  mirksiukas.gif

Turiu klausima ax.gif , jei mano ciklas 26 dienos- tai laikoma trumpu ciklu? g.gif Man gine sake, kad tokiu atveju pas mane vaisingos dienos prasideda 6 ciklo diena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adalija @ 2008 02 16, 07:18)
Turiu klausima ax.gif , jei mano ciklas 26 dienos- tai laikoma trumpu ciklu? g.gif Man gine sake, kad tokiu atveju pas mane vaisingos dienos prasideda 6 ciklo diena doh.gif


Na ivairus gydytojai gali ivairiai interpretuot toki ilgi smile.gif , mat dazniausiai kas maziau uz 28d., tai jau trumpas, bet nevadinciau jo labai trumpu. O ovuliacija tau galetu vykt 10-16 dienu pries menesines, t.y. 10-16 c.d. su tokio ilgio ciklu, tai imant tikimybe, kad anksciausiai gali vykt apie 10d., vaisingosios dienos gali prasidet pora dienu pries - apie 8 diena. Bet visa tai tik teoriniai paskaiciavimai, realiai tik save stebedama - gleives, seiles, darydama O testus, matuodama BT gali nusistatyt, kada tavo vaisingosios dieneles. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif
na visai netycia uztikau jusu temele,o man jos taip reikejo bigsmile.gif ir perskaicius ja visa,laaaaabaaaaiiii nustebau...dabar apsvieskit mane,jei nesunku...sirgau ~pries 2sav. su draugu, priespaskutine (as taip galvojau kad ji priespaskutine) mm diena,neiskentem blush2.gif ir paisdykavom 4u.gif pries visa veiksma smile.gif dar truputi tepliojo...na o po visko,viskas dingo kaip akmuo i vandeni...jokiu tepliojimu ir net paskutines dienos blink.gif na bet buvau rami,kad MM metu pastoti negalima,kol neperskaiciau Jusu temeles....pries kelias dienas,lb pradejo pust viduriukus,ir pradejau viduriuoti....be proto noriu miego,visada ir visur...pradejo skaudet pilvo apacia lb doh.gif o taip man budavo tik pries menesines...nesuprantu kas darosi....kai paskaiciau cia pas jus,jau prisigalvojau kad laukiuosi blink.gif ar taip gali nutikti...?jei nusipirkciau testuka,ar praejus vos dviem savaitem jis ka nors parodytu?
Atsakyti
Figurike, tai kelinta ciklo diena buvo tas paisdykavimas ax.gif ? Jei jau buvai prasirgus mmm, tik tepliojo, ir tavo ciklas ilgesnis nei 20d., tai pastot praktiskai nebuvo sansu. O dabar vykstantys dalykeliai pilve gali rodyt arba siuo metu vykstancia ovuliacija arba tai, kad galejai isitaisyt uzdegimuka.
Atsakyti
Aš tiek su pirmu vaikeliu, tiek su antru pastojau prieš pat mėnesines, nors teoriškai tai bene neįmanoma. Gerai, kad planuodami vaikelį nusprendėme tiesiog mėgautis ir neskaičiuoti jokių dienų, nes taip tikriausiai niekada nepastočiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2008 02 19, 23:04)
Na ivairus gydytojai gali ivairiai interpretuot toki ilgi  smile.gif , mat dazniausiai kas maziau uz 28d., tai jau trumpas, bet nevadinciau jo labai trumpu. O ovuliacija tau galetu vykt 10-16 dienu pries menesines, t.y. 10-16 c.d. su tokio ilgio ciklu, tai imant tikimybe, kad anksciausiai gali vykt apie 10d., vaisingosios dienos gali prasidet pora dienu pries - apie 8 diena. Bet visa tai tik teoriniai paskaiciavimai, realiai tik save stebedama - gleives, seiles, darydama O testus, matuodama BT gali nusistatyt, kada tavo vaisingosios dieneles.  4u.gif


Aciu uz atsakyma 4u.gif Na bandysiu matuoti BT ir stebeti gleives ax.gif Beje del gleiviu- turetu pasikeisti ju skaidrumas ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2008 02 20, 01:55)
Figurike, tai kelinta ciklo diena buvo tas paisdykavimas  ax.gif ? Jei jau buvai prasirgus mmm, tik tepliojo, ir tavo ciklas ilgesnis nei 20d., tai pastot praktiskai nebuvo sansu. O dabar vykstantys dalykeliai pilve gali rodyt arba siuo metu vykstancia ovuliacija arba tai, kad galejai isitaisyt uzdegimuka.


na man lyg ir buvo priespaskutine MM diena..dazniausiai jos pas mane trunka ~5-6 dienas..tasyk pasirode trumpesnes... g.gif ir buvo berods 4 diena...uztat man kilo itarimas,kad lb trumpos,bet tik apsidziaugiau biggrin.gif o dabar jau sunerimau:) o ciklas mano nereguliarus..nuo 24 iki 29 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(figurike @ 2008 02 20, 01:14)
sveikos mergaites 4u.gif
na visai netycia uztikau jusu temele,o man jos taip reikejo bigsmile.gif  ir perskaicius ja visa,laaaaabaaaaiiii nustebau...dabar apsvieskit mane,jei nesunku...sirgau ~pries 2sav. su draugu, priespaskutine (as taip galvojau kad ji priespaskutine) mm diena,neiskentem blush2.gif  ir paisdykavom 4u.gif pries visa veiksma smile.gif  dar truputi tepliojo...na o po visko,viskas dingo kaip akmuo i vandeni...jokiu tepliojimu ir net paskutines dienos blink.gif  na bet buvau rami,kad MM metu pastoti negalima,kol neperskaiciau Jusu temeles....pries kelias dienas,lb pradejo pust viduriukus,ir pradejau viduriuoti....be proto noriu miego,visada ir visur...pradejo skaudet pilvo apacia lb doh.gif  o taip man budavo tik pries menesines...nesuprantu kas darosi....kai paskaiciau cia pas jus,jau prisigalvojau kad laukiuosi blink.gif  ar taip gali nutikti...?jei nusipirkciau testuka,ar praejus vos dviem savaitem jis ka nors parodytu?

tavo situacija identishka manajai. nebijok, nepastosi. cia normalus ciklas. o skauda pilvo apacia, nes, matyt, kojas pershlapai.. ir dar sisioti turetum kas pusvalandi. ir strienos skauda. faktas, persalai. marsh kojas siltai laikyti. viola testas parodo ant 5 dienos po sueities. gali pabandyti - pamatysi I.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2008 02 20, 16:31)
tavo situacija identishka manajai. nebijok, nepastosi. cia normalus ciklas. o skauda pilvo apacia, nes, matyt, kojas pershlapai.. ir dar sisioti turetum kas pusvalandi. ir strienos skauda. faktas, persalai. marsh kojas siltai laikyti. viola testas parodo ant 5 dienos po sueities. gali pabandyti - pamatysi I.

Nelabai tikslu. Kiek žinau - 10 dieną po apvaisinimo (o kada bus ovuliacija - tik pats Dievulis težino lotuliukas.gif).
Atsakyti
klausimelie, o jei isdykauti kiekviena diena, ar tai padidintu tikimybe pastoti ar ne.. ax.gif idomu pasidare..

As si men irgi per mmm paisdykavau, ziuresim kas gausis blush2.gif

mano ciklas 29 d. mmm 6-7 d. tai gal kas gali man paaiskint kada butu vaisingiausios dienos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2008 02 20, 17:17)
klausimelie, o jei isdykauti kiekviena diena, ar tai padidintu tikimybe pastoti ar ne.. ax.gif  idomu pasidare..

As si men irgi per mmm paisdykavau, ziuresim kas gausis  blush2.gif

mano ciklas 29 d. mmm 6-7 d. tai gal kas gali man paaiskint kada butu vaisingiausios dienos  unsure.gif



Per mmm tikrai nepastosi, nes kaip žinom nuo mokyklos laikų neapvaisintas kiaušinelis iš gidos pasišalina būtent per mmm (tam jos ir reikalingos) rolleyes.gif O dėl išdykavimo kiekviena diena, tai skirtingos nuomones, vieni rašo, kad supastėja spermos kokybe, nes nespėja atsinaujinti kiek reikia ir kokybiška, kiti kaip tik bando, kad tik pastotu, čia jau galima ginčytis, O vaisingiausias dienas turi stebėti pati, nes pas visų jos kirtingai ateina (skiringom ciklo dienosm nesvarbu, kad ciklas vienodo ilgio), jei nori užsuk į kitus MF puslapiukus apie gleisves ir pasiskaityk kaip atskirti vaisingiausias ir nevaisingas, o geresniam rezultatui pasiekti gali matuot BT, tikrai padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2008 02 20, 16:31)
tavo situacija identishka manajai. nebijok, nepastosi. cia normalus ciklas. o skauda pilvo apacia, nes, matyt, kojas pershlapai.. ir dar sisioti turetum kas pusvalandi. ir strienos skauda. faktas, persalai. marsh kojas siltai laikyti. viola testas parodo ant 5 dienos po sueities. gali pabandyti - pamatysi I.

na nuraminai mane ax.gif nes sd tikrai dar taip strenas pradejo skaudet,kad va grizus is darbo tiesiai i lova ir apsikabinus kompa, narstau cia blush2.gif taip ir maniau,kad persalau..na taip pamaniau del strenu,bet jei del to ir pilvo apacia gali skaudet,tada good smile.gif
Atsakyti