Įkraunama...
Įkraunama...

:) per mėnesines ir iškart po jų

Sveikos, merginos 4u.gif Visai netikėtai radau šią temelę, ir susimąsčiau-per kelerius nesekmingų bandymų metus tik šio būdo (užsiimti pastojimo reikalais iškart po mm) neišbandžiau! ax.gif Tai jau po kelių dienų surizikuosiu ir pabandysiu blush2.gif Gal ir man O vyksta ne tada, kada priklausytu..? (ir kaip O testai rodo g.gif ) Mano ciklas dažniausiai 25-26 dienos.
Atsakyti
ooo ,as galvojau kad as viena tokia pasiutus tom dienom ...man tik tom dienom ziauriai norisi .bet as O pati pagaunu ciklo vidury ..tai kaip cia gali but ....o kartais negali but 2 O ,NES PO MENESINIU PASTEBEJAU OT BANGAVIMA g.gif
Atsakyti
QUOTE(*weita* @ 2008 09 16, 20:21)
ooo ,as galvojau kad as viena tokia pasiutus tom dienom ...man tik tom dienom ziauriai norisi .bet as O pati pagaunu ciklo vidury ..tai kaip cia gali but ....o kartais negali but 2 O ,NES PO MENESINIU PASTEBEJAU OT BANGAVIMA  g.gif


zinok, kai kuriose internetinese diagramose esu maciusi, kad LH siek tiek (labai nedaug) pakyla ciklo pradzioj, o paskiau laikosi stabilus iki O pakilimo ir vel krenta.
Atsakyti
QUOTE(Korra @ 2008 08 28, 22:48)
Sveikos, merginos 4u.gif  Visai netikėtai radau šią temelę, ir susimąsčiau-per kelerius nesekmingų bandymų metus tik šio būdo (užsiimti pastojimo reikalais iškart po mm) neišbandžiau! ax.gif  Tai jau po kelių dienų surizikuosiu ir pabandysiu  blush2.gif Gal ir man O vyksta ne tada, kada priklausytu..? (ir kaip O testai rodo g.gif ) Mano ciklas dažniausiai 25-26 dienos.

o as buvau girdejusi viena tikra istorija, kad viena pora ilgai negalejo susilaukti vaiku , nors buvo abu sveiki. Tad gydytoja patare bandyti butent per menesines. Ir ka gi, rezultatas sekmingas, jiems pavyko.
Na tai gal ir imanoma, nors garantuoti tikrai negaliu.Cia turbut labai individualu.
Atsakyti
mano ciklas normalus ir as pastojau paskutine mmm diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zarina @ 2008 09 17, 22:36)
mano ciklas normalus ir as pastojau paskutine mmm diena ax.gif

tai gal cia ne nuo ciklo priklauso, o nuo moters fiziologijos g.gif
Atsakyti
siom dienom reiks pabandyt, matysim ar dar karta pavyks nestuke.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zarina @ 2008 09 17, 22:57)
siom dienom reiks pabandyt, matysim ar dar karta pavyks nestuke.gif  ax.gif

sekmes mirksiukas.gif gal ir pavyks wub.gif
Atsakyti
Merginos, o matuojant temperatura nebutu galima pastebeti kad iskart po mmm yra vaisingos dienos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(balerina @ 2008 09 17, 12:08)
o as buvau girdejusi viena tikra istorija, kad viena pora ilgai negalejo susilaukti vaiku , nors buvo abu sveiki. Tad gydytoja patare bandyti butent per menesines. Ir ka gi, rezultatas sekmingas, jiems pavyko.
Na tai gal ir imanoma, nors garantuoti tikrai negaliu.Cia turbut labai individualu.


Na, nesuveike man sis budas.. (myletis iskart po mm) verysad.gif O per jas - na, nezinau, kaip siam dalykui vyra prikalbinti reiktu, o ir man tai sunkiai isivaizduojama.. Nebent paskutinem dienom, kai jau vos keli lasiukai.. g.gif Bet - ko nepadarai del noro tureti vaiku, neatmetu ir sio varianto tongue.gif ax.gif
Atsakyti
taip taip ko tin nepadarysi del 2.gif
Atsakyti
Sveikutės. Su pirmagime pastojau likus 2 d. iki mėnesinių pabaigos. Šiuo momentu laukiu rezultato paišdykavus 2 d. po mėnesinių. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti