Įkraunama...
Įkraunama...

Veltiniaujame

QUOTE(*MAGIC* @ 2007 04 26, 18:04)
Juk matome ne vien akimis... Kitaip kokia rankdarbių prasmė? Tam, kad pasidarysiu pats "bo pigiau"?
Aš apie tai va vis kalbu...
Turbūt visiškai neprotingai, bet tokia jau esu wink.gif

visų rankdarbių tikslas yra pasidaryti "po pigiaja" sau mirksiukas.gif tam yra mezgimo žurnalai, permezgami visokie "vero moda", "zara" megztiniai ir t.t. siuvinėjamos schemos eina iš rankų į rankas, nes pačiam sukurti gana sudėtinga, o ir ne kiekvienas gali.
jei kalbėt apie rankdarbius...
jei kalbėt apie meno kūrinius, jau kalba kita.
problema ta, kad rankdarbiai susiduria su kūriniu viename. kai kas žiūri kaip į rankdarbius, kai kas kaip į kūrinius.
jei kaip į rankdarbius - kodėl negaliu SAVO rankom SAU pasidaryti lygiai tokį patį, jei sugebu?
jei į kūrinius - turiu kažką įdėt savo, kad būtų MANO stilius, MANO kūrinys
galima ginčytis ar autorė į sraigytę neįdėjo nieko savo mirksiukas.gif na tikrai niekas sudėjus dvi sraigytes nepasakys, kad tai vienas kūrinys ar dvi vienodos kopijos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 26 balandžio 2007 - 18:28
QUOTE(DOSETH @ 2007 04 26, 18:21)
Našarnikams patarčiau pasidarbuoti, sugadinti ne vieną 100gr. o po to tegu atskleidžia subtilybes lotuliukas.gif

keistas poziuris.. kad tik kitam blogiau..chmmm
o be to kokie cia nasarnykai, zmones rankdarbiu daro, malonuma jaucia.. kokie dar nasarnykai
Sansara thumbup.gif

p.s. o kodel niekam del mano tapciu ir rankinuko is HUT UP neliudna, as ka blogai nukopijavau? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 04 26, 19:33)
keistas poziuris.. kad tik kitam blogiau..chmmm
o be to kokie cia nasarnykai, zmones rankdarbiu daro, malonuma jaucia.. kokie dar nasarnykai
Sansara  thumbup.gif

p.s. o kodel niekam del mano tapciu ir rankinuko is HUT  UP neliudna, as ka blogai nukopijavau?  lotuliukas.gif


Mokslas yra mokamas, ar ne. Kursai tai pat. Noras yra kam pasimokinti ax.gif prašom
http://www.alstonhall.com/
Jei kažko nepasakysi, ką žmogaus smegenis sumažės? dantis iškris? Reiškia gaila rolleyes.gif gerai vistiek pabandysiu, keli bandymai ir gaunasi.
Našarnikai- norintis gauti už dyką smile.gif
Gaila ir linkėjimas blogo, tai skirtinga.

Tavo padaryti darbeliai turi tavo pačios minties, ir atrodo paminėjai kad teko pabandyti keletą kartų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 26 balandžio 2007 - 18:49
QUOTE(g00te @ 2007 04 26, 18:33)
keistas poziuris.. kad tik kitam blogiau..chmmm
o be to kokie cia nasarnykai, zmones rankdarbiu daro, malonuma jaucia.. kokie dar nasarnykai
Sansara  thumbup.gif

p.s. o kodel niekam del mano tapciu ir rankinuko is HUT  UP neliudna, as ka blogai nukopijavau?  lotuliukas.gif

tu pati priestarauji savo zodziams.

man liudna... ko cia girtis, jei nukopijuoji darba (as nekalbu apie idejos pasiskolinima) doh.gif ir is viso, nenoriu sia tema sneketis, ypac kai viesai didziuojamasi vagystemis blink.gif
Atsakyti
bishk nesupratai
as bandziau ironizuoti... save.. tipo tokia kruta, cia tik kalbu kalbu, o pati smile.gif
gi taip linksmiau, su ironija ar jumoru
Atsakyti
Laba vakarėlį, daug šaunių darbelių pridarę, daug prikopijavę hihihi.gif.
Katinyti, keliu skrybėlę wub.gif, tu thumbup.gif nekopijuojama bigsmile.gif

O dėl tos sraigutės tai juokingi ginčai blink.gif, nu jau perdedat suvisam doh.gif. tai jau dabar visiems žodžius labai atsargiai rinktis reik doh.gif. Aš tikiu, kad Ašarėlė norėjo ir savo jėgas išvbandyti, o ne tik sausai nukopijuoti. Vat ir man patiko, ir kas uždraus man tokią pasidaryt?
na gal aš kitaip kalbėčiau, jei tai būtų mano darbas g.gif, bet jei nenorėčiau, kad kopijuotų niekam jos nerodyčiau tongue.gif

Atsakyti
siaip as sutinku su DOSETH, kad kursai turi buti mokami, zmones gi savo laika gaista, mokina
bet as nesuprantu, kodel meistres uzsispaudusios savo paslaptis laiko , gi technologija ne viskas, net sakyciau tik mazoji dali pagreitinanti procesa ir tiek, esme yra kompozicija, formu, spalvu parinkimas ir t.t.
suprantat ka as noriu pasakyti? gali ismanyt technologija kiek nori, o vat nezaidzia spalvos ar forma bloga..gi rutuliukus ir kubiukus mokam visos padaryt, bet linksmosias apyrankytes tik Bajoriene tokias padaro smile.gif
Atsakyti
Lendu iš pogrindžio unsure.gif
Kai vidurinėj, nauja dailės mokytoja, pamatė mano piešinukus, į rankas įspraudė kelis sąsiuvinius karikatūros iškarpų. Liepė kopijuoti tol, kol nepajusiu, kad mano ranka klauso manęs.
Pirmas mano darbelis su veltinio adata, tai buvo bandymas tiksliai nukopijuoti vieną boružytę. O kaip gi kitaip, visiškai "nejaučiau" vilnos.
Vos tik pamačiau šią rusaitės darytą boružytę iš karto išsisaugojau nuotrauką. Tiek teigiamų emocijų sukėlė, kad jau kelis kartus "ėjau" žiūrėti į veiduką.
Todėl suprantu Ašarėlės norą turėti daiktą, meno kūrinį ar dar ką...netoli saves ar savo mielos mergaitės.
Ašarėlei linkiu daugiau taip "neapsinuoginti". Taip sakau, nes žinau, kad yra labai atviras ir nuoširdus žmogeliukas.
Ot kabučių privariau doh.gif
Atsakyti
Neglaite aciu, bet tai is 0venos barikadu puseskaip ir blogas zenklas, manes nepripazins lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif.
turbut kaip visad diskusijoms palengvinti ikeliu darbeliuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 26 balandžio 2007 - 19:53
ai bendriau nenoriu veltis tongue.gif
noriu velti doh.gif
Ašarėle - smagu, kad gavosi, ko troškai. žinau tą laimės jausmą ir šokinėjimą "man pavyyykoooo" yahoo.gif juk čia ir yra esmė, o ne "nuplagijavaaaauuu" mirksiukas.gif
MAGIC ir tave suprantu - kai turi auksinių minčių, jos viniojasi galvoje, sunku suprasti tuos, kuriem jos nesivynioja smile.gif o tokie darbeliai tiesiog apsitikrinimui - aš galiu cool.gif
aš visą dieną išdeliojusi vilną po namus. o noriu tik mobiliam dėkliuko. tikriausiai ir neapsiimsiu - 0 minčių, 0 ledo, 0 meno, galva tuštutėlė. o gaila, nes laiko šiek tiek neplanuotai gavau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 26 balandžio 2007 - 20:22
Gailiuosi, kad čia šitiek užviriau košės, ir begalę nervų kai kam pagadinau hi.gif .

Vakar šokinėjau iš laimes, kaip mažas vaikas, kad pavyko šiek tiek susidraugaut su adatėlėmis ir nuvelt patį didžiasią kokį esu vėlusi adatėlėmis daiktą. Iki šiol velti buvo primityvūs, tai yra nebuvau bandžiusi privelt nei rankyčių, nei kojyčių, nekalbu apie veiduko mini mimiką ir kt. O šiandien pasirodo turiu verkt doh.gif . Ne aš pirma vėliau žiūrėdama į kažką, tik gal pirmoji įkėliau palyginimui, kaip atrodo kūrinys ir mano tik darbas pomidorai2.gif . Tik kažko tai aš kažkam iš profesionalių užkliuvau, o ne kitos. O kai esi blogos nuotaikos ir reikia ant kažko išsilieti, tai skaitydamas žodžius kartais supranti kaip tau tuo metu reikia, o ne kas buvo norėta pasakyti 4u.gif . Ir neveltui yra pykusios nesykį naujokės kai jos puolamos su savo primityviais klausimais, apie kuriuos buvo šimtus kartų rašyta. Aš tik dabar supratau, kad čia priimamos tik profesionalės su kūriniais, o pradedančios savo darbų neturi teisės rodyti, negali pasidžiaugt doh.gif , nes kaip šiuo kartu aš bus užsvaidytos pomidorais verysad.gif .
Ši tema užvesta nesibarti 4u.gif. Tad aš daugiau pioneer.gif nebeteršiu šios temos savo DARBAIS.
Ačiū toms, kurios užtarė ir palaikė aciuks.gif . Ir ačiū už patarimą - nebesinuoginsiu mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašarėlė: 26 balandžio 2007 - 20:39
Ei ,chebra, na nereikia taip jautriai ir taip. Na suprantu as zmogu, kuris neturi kartais minciu , nes kartais ir as ju neturiu ax.gif . Viska rodykit ir viskuo girkites , jei galima ir dalinkimes patirtimi , norais . Ot uzverda cia kose g.gif Juk smagu kurti grozi ir juo dalintis, o ne snairuoti is po kampo ar tik kas nepavoge blush2.gif
Atsakyti