Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 14, 14:44)
dar mira, ji turi "mumifikuojanciu savybiu"  ax.gif

ka cia reiksia "mumifikuojancios savybes"? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 04 14, 17:27)
ka cia reiksia "mumifikuojancios savybes"?  blush2.gif


ax.gif senoveje mira buvo naudojama balzamavimui
Atsakyti
megaites, man kilo toks klausimas. Ar kuri naudojate ricinos alieju veidukui, kaip kauke,skaiciau, kad jis iskelia instirus i pavirsiu g.gif . Nz. gal ir nedaskaiciau... Gal galetumet parasyt info, jei kuri naudojate... Acius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(I'm love @ 2009 04 15, 13:52)
megaites, man kilo toks klausimas. Ar kuri naudojate ricinos alieju veidukui, kaip kauke,skaiciau, kad jis iskelia instirus i pavirsiu g.gif . Nz. gal ir nedaskaiciau... Gal galetumet parasyt info, jei kuri naudojate... Acius 4u.gif



As nenaudoju nes man per sunkus ricinos aliejus veidui, labai tirstas schmoll.gif bijau kad poras gali uzkimst unsure.gif kokoso aliejus kitas reikalas, oda iskart lygi pasidaro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(I'm love @ 2009 04 15, 14:52)
megaites, man kilo toks klausimas. Ar kuri naudojate ricinos alieju veidukui, kaip kauke,skaiciau, kad jis iskelia instirus i pavirsiu g.gif . Nz. gal ir nedaskaiciau... Gal galetumet parasyt info, jei kuri naudojate... Acius 4u.gif

kokiam saltinyje skaitei?
Atsakyti
QUOTE(I'm love @ 2009 04 15, 15:52)
megaites, man kilo toks klausimas. Ar kuri naudojate ricinos alieju veidukui, kaip kauke,skaiciau, kad jis iskelia instirus i pavirsiu g.gif . Nz. gal ir nedaskaiciau... Gal galetumet parasyt info, jei kuri naudojate... Acius 4u.gif

QUOTE(fishke @ 2009 03 14, 18:13)
misiniu ricinos aliejaus ir jojobos uzsitept ant veido, uzklot karstu vandeniu sudrekintu skuduriuku ir taip lyg pasildyt ten viska, vis pamirkant skuduriuka kad butu siltas- ir taip kokias 15 min, o tada svariai nuvalyt veida- pagal recepta turetu giliai isvalyt poras 4u.gif

QUOTE(ne mama @ 2009 03 15, 14:26)
tik ricinos nepadauginkit 4u.gif  riebiai odai iki 50proc. sausai iki 25proc. smile.gif  as kai pasidariau su 75proc. ricinos tai siektiek tempe veida po poceduros ax.gif

Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 04 16, 11:29)
As noriu patarimo  help.gif  Kadangi mano vyrukas ruosia man dovanele, as uzsiprasiau cekio alieju parduotuvej  doh.gif  Bet va nelabai turiu supratimo kokie reikalingiausi aliejai yra, be kuriu negalima gyventi  biggrin.gif  , as turiu tik Jojoba bazini alieju  blush2.gif  Nu tikiuosi supratot ko noriu  biggrin.gif

as tai negaliu gyvent be tokiu alieju - kokoso ir monoi.. dar noriu nakvisu aliejaus, ersketuogiu aliejaus, aisku ir dar daug kitu biggrin.gif kur pritaikyt tai budu yra visokiu..

o tai pirmiau susigalvok ka nori su aliejum daryt, tada lengviau bus issirinkti..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 04 16, 14:32)
as tai negaliu gyvent be tokiu alieju - kokoso ir monoi.. dar noriu nakvisu aliejaus, ersketuogiu aliejaus, aisku ir dar daug kitu  biggrin.gif  kur pritaikyt tai budu yra visokiu..

o tai pirmiau susigalvok ka nori su aliejum daryt, tada lengviau bus issirinkti..


As dabar turiu Hauschkos kelionini rinkinuka, naudoju alieju veidui is ten, bet man norisi ivairoves blush2.gif Mano oda riebi-misri. Taip pat noriu ir kunui naudot. Naudojau jojobos alieju plaukams, blizgesi dave, o vat galiuku sausumo pojucio nepanaikino schmoll.gif
Kokosu aliejus jau yra planuose, taip pat norejau sviestmedzio, bet neturi pas mus verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 16 balandžio 2009 - 15:08
QUOTE(rutuk @ 2009 04 16, 16:06)
As dabar turiu Hauschkos kelionini rinkinuka, naudoju alieju veidui is ten, bet man norisi ivairoves  blush2.gif  Mano oda riebi-misri. Taip pat noriu ir kunui naudot. Naudojau jojobos alieju plaukams, blizgesi dave, o vat galiuku sausumo pojucio nepanaikino  schmoll.gif
Kokosu aliejus jau yra planuose, taip pat norejau sviestmedzio, bet neturi pas mus  verysad.gif

plaukams sezamu alieju pabandyk arba makadamiju ax.gif man jie patiko..
o veidui, tai as naudoju is KN alieju misinukus (turiu riebiai ir normaliai odai (cia du skirtingi))..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 04 16, 16:11)
plaukams sezamu alieju pabandyk arba makadamiju  ax.gif  man jie patiko..
o veidui, tai as naudoju is KN alieju misinukus (turiu riebiai ir normaliai odai (cia du skirtingi))..

aciuks.gif
Ir dar cia visur beskaitant kilo keli klausimukai blush2.gif Kokosu aliejus turi buti baltas, nes lyg KN puslapy raso, kad kiek zalsvas.
Ir kuo skiriasi ersketroziu ir ersketuogiu aliejai, kuris labiau tinka paakiams, o kuris issipletusiems kapiliarams ir venoms?
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 04 16, 17:17)
aciuks.gif 
Ir dar cia visur beskaitant kilo keli klausimukai  blush2.gif   Kokosu aliejus turi buti baltas, nes lyg KN puslapy raso, kad kiek zalsvas.
Ir kuo skiriasi ersketroziu ir ersketuogiu aliejai, kuris labiau tinka paakiams, o kuris issipletusiems kapiliarams ir venoms?

kad kokosu geras aliejus butu tai jis turi but su gerai jauciamu kvapu.. pvz as turiu is Kvapu namu kokosu alieju indiska, tai kvapas intensyvus, primena kazkiek kokosinius sausainius wub.gif kaina nemaza.. dar afrikietiskas yra, jo kvapas siek tiek svelnesnis - primena bounty sokoladuka biggrin.gif
jei nesijaucia kvapas tai tada gali but, kad aliejus rafinuotas..
o ersketroziu ar ersketuogiu, tai man atrodo vienas ir tas pats biggrin.gif tinka ir paakiams ir kapiliaramas ir venoms..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 16 balandžio 2009 - 19:03
Gal galėtumėte rekomenduoti, kokie aliejukai ir AE tiktų vyrams po skutimosi?
Maniškio oda sausoka, bet reiktų, kad ir dezinfekuotų, ramintų, nes po skutimosi oda sudirgusi buna.
Turiu argano aliejaus, ar jis tiktų? galvoju, kad su kokiu ersketrožių aliejum butų gerai pamaisyti..
Atsakyti