Įkraunama...
Įkraunama...

Aliejai aliejukai

QUOTE(Nordveg @ 2009 12 10, 23:05)
Ar seniai naudoji sita alieju? Ar is karto poveikis matesi ar reikejo palaukt? Nes mano skruostai raudoni, kai kur ir kapiliarai matosi. Noreciau ta raudoni kaip nors panaikinti, jei imanoma. Kazin ar padetu sitas aliejus?

Jeigu labai ryškūs kapiliarai, tai jau be daktarų niekaip, o jeigu tik paraudonuoja, tai tamanų aliejus turėtų padėti mirksiukas.gif

QUOTE(ARKA* @ 2009 12 28, 15:02)
As labai dziaugiuosi, kad atradau abrikosu kauliuku alieju thumbup.gif  naudoju ji kaip makiazo valikli, bei vietoj kremo. Labai tinka mano odai. Esu dar bandzius - kvieciu gemalu, vynuogiu kauliuku, linu semenu, bet veidui netinka, kemsa poras, bei alergizuoja, tai naudoju kunui.

O tavo oda kokia? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2009 12 28, 15:56)
Jeigu labai ryškūs kapiliarai, tai jau be daktarų niekaip, o jeigu tik paraudonuoja, tai tamanų aliejus turėtų padėti  mirksiukas.gif
O tavo oda kokia?  bigsmile.gif

Misri, sakyciau daugiau i riebia linkusi, bei dar priedo alergiska smile.gif
Atsakyti
o sakykit kaip tie aliejai tinka wartoti wisais metu laikais?
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2009 12 28, 17:44)
mano irgi tokia, tai vis svarstau kokį aliejuką pirkt, tai gal šitas būtų vertas dėmesio  ax.gif


mano oda riebi, laaaabai jautri, atsiveziau jojoba aliejaus is Kairo kvepalu muziejaus, man jis labai thumbup.gif naudoju rytais.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 01 06, 20:51)
jeigu tik odai tinka smile.gif


o kodel tik odai? o kur negalima?

man per salcius pastebejau, kad aliejukai nelabai tinka, atsirado keletas spuogeliu..darysiu keliu dienu pertrauka ir vel bandysiu tept.
Atsakyti
QUOTE(ARKA* @ 2010 01 07, 10:07)
o kodel  tik odai? o kur negalima?

man per salcius pastebejau, kad aliejukai nelabai tinka, atsirado keletas spuogeliu..darysiu keliu dienu pertrauka ir vel bandysiu tept.


gal ne taip išsireiškiau - jeigu tinka odai, nėra kažkokio diskomforto, aišku galima naudoti. mano draugė vasarą visai negali aliejukais teptis schmoll.gif o aš tepuosi vis kas kiek laiko bet kokiu metų laiku, bet jau pasiilgau kremo kažkodėl biggrin.gif
Atsakyti
gal ka apie saltalankiu aieju galit pasakyt?
Atsakyti
Jau tris savaites beveik kasdien(tiksliau 5 kartus i savaite) po makiazo valymo tepuosi veida aliejais. Veido odos bukle zenkliai pagerejo nei tepantis su kremais. Kremai man nepamaitina odos, po keliu valandu oda pradeda tempti..Oda tapo stangresne, mimikos rauksleles netokios pastebimos ir kaip nekeista pradingo spuogeliai, kurie kartais kakta paberdavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresor: 07 sausio 2010 - 15:19
QUOTE(filmukas @ 2010 01 07, 15:05)
gal ka apie saltalankiu aieju galit pasakyt?


dažo, todėl naudotinas tik įmaišytas į kitus aliejus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 01 07, 16:11)
Jau tris savaites beveik kasdien(tiksliau 5 kartus i savaite) po makiazo valymo tepuosi veida aliejais. Veido odos bukle zenkliai pagerejo nei tepantis su kremais. Kremai man nepamaitina odos, po keliu valandu oda pradeda tempti..Oda tapo stangresne, mimikos rauksleles netokios pastebimos ir kaip nekeista pradingo spuogeliai, kurie kartais kakta paberdavo smile.gif


o koki tepat avokadu? ar koki kita? 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.



 i 
Tema sutvarkyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 16 spalio 2010 - 19:40