Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

Gal kam yra teke girdeti ar darytis kraujo tyrima, kuris nustatytu nestuma? Per kiek dienu nuo pastojimo rezultatas patikimas? Man teke girdet, kad trecia diena nuo pastojimo rodo, bet ar taip gali but? Jei taip, tai labiau apsimoka krauja imt, nei testa pirkti?Aciu uz mintis.
Atsakyti
nemanau, kad tyrimas bus pigesnis nei testas tongue.gif Aisku, buna atveju, kai pvz hormonas moterims neissiskiria i slapima ir gydytoja duoda siuntima tirtis krauja, itariant nestuma. Bet vien todel, kad nekantru suzinot, tikrai nedalins tu siuntimu
nu as irgi labai nekantriai laukdavau mmm dienos arba testuko darymo, bet juk ar jau toks didelis skirtumas 2 sav anksciau ar veliau suzinot? g.gif
Atsakyti
hCG galima pasidaryti ir iš kraujo be jokio siuntimo bet kurioje laboratorijoje, kur atlieka hormonų tyrimus. Jei nėštumas labai laukiamas ir norisi sužinoti kuo greičiau, ir kuo tiksliau, galima bandyti ir tokį variantą. Tyrimas atliekamas 6-8 dieną po pastojimo. Tai pats patikimiausias ankstyvo nėštumo nustatymas. Pačiai teko darytis, nes labai nervina tas testų darymas, be to, nevisada iš šlapimo parodo nestuke.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif , kai nesulaukiau mmm pasidariau nėštumo testą (virš 7Lt.), parodė teigiamą, tada nuvariau ir pasidariau iš kraujo (15 Lt., nors poliklinikoje nežinau ar reik mokėti). Tada buvo 19 nėštumo diena. Ir testas kuo puikiausiai rodė nėštumą, bet norėjau įsitikinti ax.gif
Manau, kad testas geriau, nei kas kartą badyti venas unsure.gif O kam mėtyti pinigus ant testų? O kraujo tyrimai brangesni, o siuntimą tau kas kartą irgi nelabai rašys. Vėluoja mėnesinės kokias 3 dienas ir daraisi tada mirksiukas.gif Nekantru???
Atsakyti
o kiek buvo tavo HCG 19diena ir nuo kokios dienos . g.gif
Atsakyti
Dariausi Geromedoj (Vilnius) ~17 nestumo diena, mokejau 25 Lt. Sake, kad parodo jau po 7 dienu (kai kam gal ir anksciau). Kai skambinau paklausti rezultatu, tai sesele kazkokia juokinga pasitaike - klausiu koks rezultatas, o jinai zvengalioja kaip paaugle "xixixi, nestumas xixi yra, xixixi" Net pasimeciau blink.gif (o man tuo metu visai nejuokinga buvo, beveik infarktas istiko!)
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2006 05 25, 10:36)
Dariausi Geromedoj (Vilnius) ~17 nestumo diena, mokejau 25 Lt. Sake, kad parodo jau po 7 dienu (kai kam gal ir anksciau). Kai skambinau paklausti rezultatu, tai sesele kazkokia juokinga pasitaike - klausiu koks rezultatas, o jinai zvengalioja kaip paaugle "xixixi, nestumas xixi yra, xixixi" Net pasimeciau  blink.gif (o man tuo metu visai nejuokinga buvo, beveik infarktas istiko!)

tai tau tik 17 ck diena ir jau parode nestuke.gif,as galvojau eiti pasidaryti bet persigalvojau,bijau kad nebus ir nusivilsiu,ir testo si karta nedarysiu nes visados nuvilai,labai noretusi bet stengiuosi atsilaikyti lauksiu mmm
Atsakyti
Aš dariausi ne testą, o kraujo tyrimą. Dariausi jį tą dieną, kuomet turėjo atkeliauti mm. Ir parodė thumbup.gif nestuke.gif Buvau jau 2savaitė kaip būsima mamaitė. Po to, kokią 4 savaitę pasidariau testą, kad atminčiai tos dvi juostelės liktų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 03 13, 16:54)
Gal kam yra teke girdeti ar darytis kraujo tyrima, kuris nustatytu nestuma? Per kiek dienu nuo pastojimo rezultatas patikimas? Man teke girdet, kad trecia diena nuo pastojimo rodo, bet ar taip gali but? Jei taip, tai labiau apsimoka krauja imt, nei testa pirkti?Aciu uz mintis.

Kraujo tyrimas lyg ir patikimiau atrodo.
Bet ji daro netik nestumui nustatyt, tie hormonai gali rodyti ir tam tikras ginekologines problemas.
Atsakyti
Sveikutes, man mano ilgai laukta nestuma HCG parode 27 ciklo diena (anksciau ir nedariau), buvo 21, 30 ciklo diena buvo 123, o siandien, 34 ciklo diena 447. vat taip smile.gif nesulaukiau tos dienos, kada turetu buti menesines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 03 20, 13:40)
ketvietadieni einu pas ginekologe, kad ji tiksliai nustatytu ar as pagaliau laukiuosi (nestumo testai parode 2 juosteles).

Na man papildomai niekas nieko papildomo nustatinėjimui nedarė - testas šiaip sau dviejų juostelių nerodo wink.gif Nebent nepatikliosios ir nekantriosios dar kartą įsitikint nori.
Atsakyti
Merginos padekit! mmm veluoja jau 16 dienu, kiek nestumo testu dariausi, visi neaisku, ginekologe sake kad dar nieko nesimato ir liepe laukti mmm, jei nepasirodys tai tik tada apsilankyti. Labai noreciau pasidaryti kraujo tyrima tik va beda, kad nezinau kur kreiptis del jo. Gal galetumete pasufleruoti kur mgalima Kaune ji atlikti. Aciu 4u.gif
Atsakyti