Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

Panevezyje daro HCG Tulpiu g. 47, kaina 38Lt.
Atsakyti
Sveikos, man pries kelias dienas dare ta hcg ir skaiciukai buvo tikrai ispudingi ne tokie kokius gydytoja minejo kad gali buti (nu 150-750)manieji buvo- 2213, sako nestumas apie 2-3 sav, poto gydytoja pasake kad yra atplysusi gimdos gleivine, ar gali buti delto tokie dideli skaiciai. Ziurejau lentelej su tokiais skaiciais nestumas turetu buti didesnis, tai nesuprantu tada kaip yra is tikro g.gif
Atsakyti
Dideli hcg buna jei laukiesi dvynuku 4u.gif mirksiukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
gal zinote kur galima Klaipedoje pasidaryti siuos tyrimus? ax.gif
Atsakyti
siandien dariaus Kaune sukileliu pr., HCG, tai buvo virs 40000, bet dar nezinau kiek man savaiciu, eisiu echoskopuotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vestinukas @ 2007 07 09, 16:57)
siandien dariaus Kaune sukileliu pr., HCG, tai buvo virs 40000, bet dar nezinau kiek man savaiciu, eisiu echoskopuotis 4u.gif

oi per daug nuliu, virs 4000 tiek turetu buti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos .Vakar dariausi Vilniuje "Geromedoje"Naugarduko g.50-11 tel.216-20-50
kaina 29 lt, atsakymas po 2-3 valandu
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2007 06 23, 13:21)
Sveikos, man pries kelias dienas dare ta hcg ir skaiciukai buvo tikrai ispudingi ne tokie kokius gydytoja minejo kad gali buti (nu 150-750)manieji buvo- 2213, sako nestumas apie 2-3 sav, poto gydytoja pasake kad yra atplysusi gimdos gleivine, ar gali buti delto tokie dideli skaiciai. Ziurejau lentelej su tokiais skaiciais nestumas turetu buti didesnis, tai nesuprantu tada kaip yra is tikro g.gif


Iš kur gavai tą lentelę?
Man buvo 14 savaičių ir dvi dienos, kai HCG buvo 56152.
tyrimai labai geri, bet va ar HCG gers nežinau
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2007 07 12, 19:20)
Iš kur gavai tą lentelę?
Man buvo 14 savaičių ir dvi dienos, kai HCG buvo 56152.
tyrimai labai geri, bet va ar HCG gers nežinau


Lentele yra sitame forume atrodo ar puslapyje, ten ikelta issami informacija anglu kalba

Taip pat turiu skaiciukus savo tyrimu lape :14 sav skaiciujant nuo men.pirmos dienos 16000-160000, o jeigu 14 sav po pastojimo dienos-38106
Atsakyti
gydytoja pasake kad jei esi nescia 4 savaites ir 5 dienas tai nestuma nustatantis kraujo tyrimo skaiciai (HCG) turi buti apie 1500-2000, o mano 658. nesuprantu kas negerai, ar tai gali buti norma? sie skaiciai dideli rodo nestuma, bet jie per mazi, ar tai gali buti nesivystantis nestumas?
gal kas su kraujo tyrimais parodancius nestuma esat susidure, gal kuriai panasaus kas buvo atsitike? verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(pinokis @ 2007 07 12, 20:25)
gydytoja pasake kad jei esi nescia 4 savaites ir 5 dienas tai nestuma nustatantis kraujo tyrimo skaiciai (HCG) turi buti apie 1500-2000, o mano 658. nesuprantu kas negerai, ar tai gali buti norma? sie skaiciai dideli rodo nestuma, bet jie per mazi, ar tai gali buti nesivystantis nestumas?
gal kas su kraujo tyrimais parodancius nestuma esat susidure, gal kuriai panasaus kas buvo atsitike? verysad.gif


Sveika/ Sitoj temoj 2 puslapyje yra ikelta issami lentele-ten viska rasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pinokis @ 2007 07 12, 20:25)
gydytoja pasake kad jei esi nescia 4 savaites ir 5 dienas tai nestuma nustatantis kraujo tyrimo skaiciai (HCG) turi buti apie 1500-2000, o mano 658. nesuprantu kas negerai, ar tai gali buti norma? sie skaiciai dideli rodo nestuma, bet jie per mazi, ar tai gali buti nesivystantis nestumas?
gal kas su kraujo tyrimais parodancius nestuma esat susidure, gal kuriai panasaus kas buvo atsitike? verysad.gif

Kiek man yra žinoma, ginekologai nėštumą skaičiuoja nuo pirmos mmm dienos, o HCG nėštumą rodo nuo pastojimo. Tai kažkur turėtų būti plius minus apie dviejų savaičių skirtumas.
Tai va, man ir iškilo klausimas, kaip tavo ginė skaičiuoja nėštumą? g.gif
O antra, tai kad nusiramintum , pakartok HCG tyrimą po poros dienų nuo pirmojo ir bus matyt, jeigu jis auga, berods kas 48 valandas turi dvigubėti tokiu laiku, tai vadinasi viskas tvarkoj mirksiukas.gif
Atsakyti