Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sinusitas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
rude-007
QUOTE(ananda @ 2005 12 07, 17:03)
sveika rude 007,

aš jau senokai kovoju su sinusitu.  tik tfu tfu jau dabar jis pas mane kurkas lengvesnio pobūdžio. o gal geriau pasakius ne tiek lengvesnis kiek aš pati su juo susitaikiau. pradėjau sekti organizmą ir žinau kas, kaip ir dėl ko. labai jis paaštrėja prieš oro kaita, pradeda skaudėti visus kanalus, o ypač prie akių spaudžia. tokiu atveju stengiuosi žiūrėti maistą, mat man pvz labai gleives kelia pieniški produktai, tokie kaip sūris, varškė, jogurtas, grietinė. dar radau kažkur parašyta, kad nepatartina valgyti baltų miltų gaminių, bet man nepasiteisino. kai būdavo labai didelis "tekėjimas" iš nosies tai kaip tik užvalgius duonytės nosis užsitraukdavo. skaitant gali atrodyti labai keista kaip gali būti maisto produktai susija su sinusitu, bet deja, taip jau yra tai ka mes valgome labai veikia mūsų visą organizmą. 
o kas dėl vaistų tai juos pradėjau nudoti kai man supūliavo ir labai paūmėjo sinusitas (maždaug prieš gerus 4 metus) išpradžių naudojau ptrivin mentol būtent su mentoliu nes be mentolio neturėjo jokio poveikio. ir naudojau gal du metus gal du supuse metų. jei būdavo paūmėjimas tai  buteliuko užtekdavo vos kelioms dienoms. o šiaip gal savaitei pusantros. ir viena karta vyras sako, gal tu pabandyk pakeisti vaistus. kaip tarėm taip ir padarėm, euro vaistinėje perėjome per visų vaistų sudėtį ir panašiausia buvo xymelino, bet  jau pradėjau naudoti be mentolio, mat su mentoliu kažkaip nelabai gerai suveikė. po pakeitimo man pagerėjo. vaistų reikėjo jau kurkas rečiau ir tai dažniausiai tik vakare arba ryte. nu ir ,aišku, kai jau užeina didieji nosies "tekėjimai" arba "užsikimšimai". o šiaip stengiuosi kaip galima sąmoningiau mažinti vaistų naudojimą. dar tiesa kai jau būna labai blogai naudoju clarinasę. šis vaisukas tikrai daug kartų man padėjo. čia yra geriamos tabletės, gerti reikia vieną kartą dienoje. kai prieš keturis metus buvo labai prasta sugėriau visa pokelį. o dabar tiesiog kai jau matau jog blogai geriu viena. tai ne antibiotikas bet labai veiksmingas vaistukas. tai tiek apie vaistus.
dabar dar norėčiau duoti vieną patarimą, jei galima. dizbakteriozę galima gydyti paprasčiausio jogurto pagalba. jogurtas blogesniu atveju kefyras atstato natūralia žarnyno mikro florą, taip padėdamas organizmui pašalinti "nereikalingas" bakterijas.
jogurtą patartina gerti natūralų maždaug po 1-2 stiklines dienoje, galima ir daugiau, bet tik su saiku. jei matai jog jogurtas kelia gleives reikėtų jį skiesti vandeniu, geriausiai šiltu. ir tiesa, jogurta gerti ne tiesiai iš šaldytuvo, tegul pabūna kambario temperatūroje kurį laiką. ir maždaug mėnesį laiko reikėtų gerti, bet pojučiai turėtų pasireikšti jau po geros savaitės. taip pat galma gerti actimelį, bet jis  brangus. mano mama turėjo šią problemą, tai būtent jogurto pagalba susitvarkė. nuo to laiko mes darome savo jogurta. bet jau čia asmeniškai galiu paaiškinti kaip.
*

Dekui uz patarimus, man tai labai labai aktualu. As turbut dabar esu geriausiai 'pasikausciusi' ant visokiu purskalu i nosi. Tikrai daug isbandziau, kol galu gale apsistojau ties Xymelinu be mentolo. Buvo rudeni pablogejimas, tai loriste bande man kamsti nosyje uzdeginti, nosies gleivine patepdama vata, ismirkyta adrenalino lasu ampuleje. Neissedejus nei dvieju minuciu, pliuuuptelejo tokia niuuunia, kad gerai kad spejau nuo zmogaus nusisukti, kitaip buciau aptaskiusi. Gaila, kad vaistinese ampules skirtos tik gydytojams. Jos labai pagerintu mano nosies bukle. Tai dave man gydytoja viena ampulike parsinest namo ir perspejo, kad naudociau tik tada, kai jau tikrai pradesiu dusti. Mazyte buvo, tai neuzilgo ir baigesi...
O gerasias bakterijas geriu visokias, dabar - Jogurto. Pries tai - Acidphilus bifidus.
Imuniteto kaipo tokio pas mane nerasta. Visa jauna savo gyvenima vos susirgus kvepavimo ligomis, buvau sheriama antibiotikais, kol galu gale isitaisiau penicilinu grupei alergija. Gavosi ta disbakterioze. Ji pas mane labai irgi isisenejusi ir cia paprasti jogurciukai jau galios neturi. Sugersiu Jogurto bakterijas, bandysiu is Tianshi papildu 'Digest'. Mane uztikrino, kad labai geras poveikis.
sause
Labai aktuali tema verysad.gif

Jau sugeriau dvi antibiotiku dozes. Atrodo pagerejo, bet iki galo nepraejo. Grizau i darba, padirbau savaite su pusiau uzgulusi nosimi ir dabar vel jauciu spaudima kaktoje ir blogejima.... nenoriu sirgti..... bandysiu varyti pas gydytoja, bet jau nezinau ka ji man pasakys g.gif
Catrin
Labai padeda (bent jau pradinese stadijose) aparatas Vibrofon (yra dar Vitafon man rodos). Jo veikimo budas - limfomazgiu stimuliavimas skirtingu dazniu budu. Net nzn, ar yra kur pas mus LT pirkti g.gif
LAILA
Yra super vaistas nuo sinusito, na man tai padeda - Gelomyrtol Forte. Butinai isbandykit. Ten reikia gerti po 1 kapsule - 3 kart dienoj. As pirma diena po 2kapsules/3 kart dienoj geriu, paskui po viena.
tik sitas vaistas mane gelbeja. beje jis ir nuo bronchito padeda smile.gif ir dar - jis yra homeopatinis, tai kad galima ir vaikams.
tulpe
siuo metu kankinuosi su tuo biesu sinusitu gyd israre situ vaistu Gelomyrtol Forte.dar neparadejau gert bet tikiuosi pades dar geriu antibijotikus galva tai plysta sad.gif nors slogos kaip ir nera jau
Vivaida
QUOTE(tulpe @ 2006 11 01, 16:57)
siuo metu kankinuosi su tuo biesu sinusitu gyd israre situ vaistu Gelomyrtol Forte.dar neparadejau gert bet tikiuosi pades dar geriu antibijotikus galva tai plysta sad.gif nors slogos kaip ir nera jau
*

Pabandykit kaktos , skruostikaulių sritis patrinti spiritu arba degtine, būna atpalaiduoja, išsišnypščia visi negerumai lotuliukas.gif Sveikit ax.gif
?x?
rolleyes.gif
Papildyta:
Labutis :)Visus su Naujais:)tik tie nauji man buvo liudnoki.Niu tas sinusitas,ka daryt:(Geriu ketvirta para antibijotikus,sinupreta,lasinu Imidina....O nosi visai uzgule schmoll.gif Nei diena galiu issimiegot nei nakti.Anksciau padedavo o dabar ne...Gal todel,kad daznai purskiausi i nosi visokius purskalus,sako negalima ilgiau nei 10 dienu,o as lasinu pastoviai....o ka daryt,zmogus griebiesi uz siaudo,kad tik geriau...Gal man nuo tu purskalu nosis visai nebekvepuoja? Nors galvos visai neskauda,nieko nskauda:mmm ....O tu proceduru bijau,brrrrr,jau geriau kankinuosi...Gal dar kas koki patarima turi,gal kas panasaus buvo kaip man?Ka daryti....??? schmoll.gif
Nordex
QUOTE(LAILA @ 2006 11 01, 16:24)
Yra super vaistas nuo sinusito, na man tai padeda - Gelomyrtol Forte. Butinai isbandykit. Ten reikia gerti po 1 kapsule - 3 kart dienoj. As pirma diena po 2kapsules/3 kart dienoj geriu, paskui po viena.
tik sitas vaistas mane gelbeja. beje jis ir nuo bronchito padeda smile.gif ir dar - jis yra homeopatinis, tai kad galima ir vaikams.
*

Ir man sitas vaista pirmoji greita pagalba thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir nosies praplovimas su suriu vandenuku.
Mano sinusitas atsitrauke kai ikyriai ji vyjau sitais vaistukais cool.gif
Dar LOR liepe gerti BISEPTOL , nes antibiotiku negaleja rasyt, mat dar maitinu.
aitta
merginos, o ta druskos tirpala su kokiu vandeniu darot? virintu ar siaip siltu tik?

Man sekmadieni kai pradejo visa galva skaudet, ir veida, ypatingai desinej pusej, galvojau nuprotesiu. vakar kankinausi, kol kazkas protingas nepasake, kad tai gali buti sinusitas. As su tokiais reikalais nesusidurus issigandau baisiausiai. Nes kiek as apie sinusita girdejau, tai kam pradure ir isplove, kas kalbos dovana prarades buvo, kam meningitas..

kazkokio instinkto vedama, vakar nosi ploviau su juros vandeniu, siandien jau zymiai geriau. bet jei jo prisipirkt litrais, tai karve kainuotu. bandysiu jusu receptus, tikiuosi issigydysiu.

o issisenejes/chroniskas ar koks tas sinusitas, kuris kai kurias kankina metu metus, tai ar jus jo pradzioj neissigydet ar kaip jis toks piktybinis ir ilgalaikis pasidaro? as zalio supratimo apie situs sinusus kosinusus neturiu..
klein
Visoms skirtingai-pvz. as sinusita turejau viena karta, jauciau nezmoniskus galvos skausmus, kol galu gale gydytojas istrauke pulius. Procesas baisokas, bet istverti imanoma. Girdejau,kad po to sinsuitas pasikartoja, bet (tfu tfu tfu), daugiau nebuvo.
Ketob
sveikutes, skaiciau skaiciau ir pasidariau diagnoze kad ir man ta sinusas neraliuotas, bet kas keisciausia kad man tas galvos skausmas keistas ne kaip jums daugumai, man vakar skaudejo tik desine galvos veido ir po pat zandikauliu puse, ir tai ne pasdtovei bet tarkim kai sukosciu arba pasilenkiu smarkei tada atrodo kad desine veido ir galvos puse susprogs bet man neskauda nei virs akiu nei po akim , tarkim kai bandai ispusti nosy baisei skauda po zandikauliais ir link pakausio, na sunku apibudinti, bet taip dar nebuvo, mna tai nutiko penkta slogos diena, jau lyg ir pabaiga slogos gryzau namo ir valandos begyje mna tokia baisi sloga uzejo kad nei pirmyn nai atgal nei pusti nei traukti, as irgi apie ta sinusita nieko beveik nezinau bet pasiskaicius kad lyg daug kas ir panasu, bandziau sildyti sendien druska kaip cia jus raset nu penkiom minutem nosy atpalaidavo kol susikrapsciau nosine tai jau nebuvo galima ispusti vel uzsicementavo. Ot kas per daiktas
soera
QUOTE(Nordex @ 2007 01 26, 23:19)
Ir man sitas vaista pirmoji greita pagalba  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ir nosies praplovimas su suriu vandenuku.
Mano sinusitas atsitrauke kai ikyriai ji vyjau sitais vaistukais  cool.gif
Dar LOR liepe gerti BISEPTOL , nes antibiotiku negaleja rasyt, mat dar maitinu.
*

plius sinupretas mirksiukas.gif
pas mane pries menesi rado sinusita kaireje puseje, bet vel atsinaujino, nors suvartojau antibiotiku doze, o dabar vel pradejau tuos vaistukus, jei nepraeis tai bus mama mia verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Ketob @ 2007 02 18, 20:46)
sveikutes, skaiciau skaiciau ir pasidariau diagnoze kad ir man ta sinusas neraliuotas, bet kas keisciausia kad man tas galvos skausmas keistas ne kaip jums daugumai, man vakar skaudejo tik desine galvos veido ir po pat zandikauliu puse, ir tai ne pasdtovei bet tarkim kai sukosciu arba pasilenkiu smarkei tada atrodo kad desine veido ir galvos puse susprogs bet man neskauda nei virs akiu nei po akim , tarkim kai bandai ispusti nosy baisei skauda po zandikauliais ir link pakausio, na sunku apibudinti, bet taip dar nebuvo, mna tai nutiko penkta slogos diena, jau lyg ir pabaiga slogos gryzau namo ir valandos begyje mna tokia baisi sloga uzejo kad nei pirmyn nai atgal nei pusti nei traukti, as irgi apie ta sinusita nieko beveik nezinau bet pasiskaicius kad lyg daug kas ir panasu, bandziau sildyti sendien druska kaip cia jus raset nu penkiom minutem nosy atpalaidavo kol susikrapsciau nosine tai jau nebuvo galima ispusti vel uzsicementavo. Ot kas per daiktas
*

as manau tep - nesidaryk isvadu pati, mars pas gydytoja ir viska suzinosi, o jei netycia sinusitas, tai jo uzsitesimas tik pablogins situacija unsure.gif sekmes smile.gif
Ketob
QUOTE(soera @ 2007 02 19, 00:09)
plius sinupretas mirksiukas.gif
pas mane pries menesi rado sinusita kaireje puseje, bet vel atsinaujino, nors suvartojau antibiotiku doze, o dabar vel pradejau tuos vaistukus, jei nepraeis tai bus mama mia verysad.gif
Papildyta:
as manau tep - nesidaryk isvadu pati, mars pas gydytoja ir viska suzinosi, o jei netycia sinusitas, tai jo uzsitesimas tik pablogins situacija unsure.gif sekmes smile.gif
*

Nu nuvaziavau vakar pas gydytoja ir patvirtino kad sinusitas kad ji peklon ta sinusita, sako jaigu iki antradienio nepraeis israse antibiotiku o iki to laiko sake pompuoti i nosy ta nosies purskala otrivin arba ximelin nu prisipurskiau vakar atvere man nosy sendien siek tiek geriau bet vistiek dar kaskoks sunkuma sgalvoi tikiuosi iki antibiotiku neprieisiu baisie ju nenoriu
soera
QUOTE(Ketob @ 2007 02 19, 14:24)
Nu nuvaziavau vakar pas gydytoja ir patvirtino kad sinusitas kad ji peklon ta sinusita, sako jaigu iki antradienio nepraeis israse antibiotiku o iki to laiko sake pompuoti i nosy ta nosies purskala otrivin arba ximelin nu prisipurskiau vakar atvere man nosy sendien siek tiek geriau bet vistiek dar kaskoks sunkuma sgalvoi tikiuosi iki antibiotiku neprieisiu baisie ju nenoriu
*

nuotrauka padare? unsure.gif
as geriau antibiotikus, kazkaip medoklavas ar kaip vadinas, bet kartu vartojau jogurt kapsules, tai organizmas nenusilpo, tik vat vel po pusantro menesio kazkoks meslas kabinas, bet gal praeis nes plaunu su juros vandeniu ir sinupreta geriu doh.gif
Ketob
QUOTE(soera @ 2007 02 19, 16:12)
nuotrauka padare? unsure.gif
as geriau antibiotikus, kazkaip medoklavas ar kaip vadinas, bet kartu vartojau jogurt kapsules, tai organizmas nenusilpo, tik vat vel po pusantro menesio kazkoks meslas kabinas, bet gal praeis nes plaunu su juros vandeniu ir sinupreta geriu doh.gif
*

nu nadare nuotraukos, paziurejo paciupinejo apie nosy apie akis paprase pasilenkti paklause ar jauciu spaudima galvoje, sakiau tai, sako sveikinu sinusitas doh.gif sako palauk pora dienu naudok paprasta purskala jai nepraeis israse antibiotiku penicilino grupes, sendien tiek purskalo prisivariau kad ne tik nosies takus atidare biggrin.gif
Karklas
Sveikos.Aš irgi prisijungiu prie serganciųjų verysad.gif .Labai bjauri liga.Aš jau pusė metų kankinuosi. Ir liaudiškas priemones išbandžiau,ir purškalus visokius .Antibiotikus jau gėriau keturis kartus.Ir vienokius ,ir kitokius.Viskas padeda tik trumpam schmoll.gif .Pora savaičių praeina ir vel viskas iš naujo. Imunitetas visiškai nusilpo verysad.gif. Manau jau teks operuotis.Norejau paklausti,gal yra kurios neseniai išsioperavo sinusitą ?Ar padėjo ? Kiek žinau,kas ankščiau yra išsioperavę,tai nieko gero,vistiek kartojasi verysad.gif . Bet dabar jau gal modernesnės operacijos smile.gif
klein
O ka, daromos operacijos nuo sinusito? Man karta tik isvale kanalus, t.y. istrauke pro nosi pulius is vienos puses, tai tokia operacija. Daugiau nepasikartojo.
Karklas
Tai čia tik sinuso išplovimas.Operacijos metu atidaromas sinusas ir išvaloma visa gleivinė.Kai sinusitas ūmus,plovimas padeda, o kai jau lėtinis reikia operuoti verysad.gif Tik klausimas ar padės g.gif
Zuika1
Gal kas galėtų patarti ar pirtis ir baseinas gali pakenkti sergat sinusitu?
Karklas
Taip,gali pakenkti verysad.gif .Reikia saugotis ,kad vanduo i nosį ir į ausis nepatektų,negalima nardyti ,peršalti i t.t.Pirtyje pasikaitinti gerai,bet juk po to i lauka reikia eiti .O nuo to galima peršalti biggrin.gif .Bjauru su tuo sinusitu verysad.gif .Bent man tai būdavo blogiau po baseino.O ir gydytojai pataria,kad geriau neiti.Bet gal kitiems ir nieko .Reikia kazkaip imuniteta stiprinti cool.gif
Ketob
Nu aptiko man ta sinusita sake jai nepraeis per pora dienu purskiant paprastais purskaliukais tai gerti antibiotikus, pursciu ir nepraejo bet zymei pagerejo dabar nepurskiu bet nosis vistiek ne tokia kaip kad butu sveika o skauda tik prie kaires akies ir tik tada kai pabunu laukia kai vejuota tai ar cia vadinasi reikia tuos antibijotikus gerti ar kaip, kad neijauciu taip blogai bet ir ne visiskai gerai kaip turetu buti, pvz vakar visa diena jauciausi puikiai jokiu skausmu prie akiu ar kaktos srity, bet pabuvau pora val lauke buvo vejuota ir galva vel apsunko ir skaudejo prie desines akies, kaskaip ir pas gydytoja jau eiti nenoriu brangei cia pas mus tos konsultacijos kainuoja, gal kam panasei buvo ir praejo ra nepraejo ka galetumet pasakyti, nezinau daug apie ta sinusita as naujoke su juo.
Karklas
QUOTE(Ketob @ 2007 02 25, 15:32)
Nu aptiko man ta sinusita sake jai nepraeis per pora dienu purskiant paprastais purskaliukais tai gerti antibiotikus, pursciu ir nepraejo bet zymei pagerejo dabar nepurskiu bet nosis vistiek ne tokia kaip kad butu sveika o skauda tik prie kaires akies ir tik tada kai pabunu laukia kai vejuota tai ar cia vadinasi reikia tuos antibijotikus gerti ar kaip, kad neijauciu taip blogai bet ir ne visiskai gerai kaip turetu buti, pvz vakar visa diena jauciausi puikiai jokiu skausmu prie akiu ar kaktos srity, bet pabuvau pora val lauke buvo vejuota ir galva vel apsunko ir skaudejo prie desines akies, kaskaip ir pas gydytoja jau eiti nenoriu brangei cia pas mus tos konsultacijos kainuoja, gal kam panasei buvo ir praejo ra nepraejo ka galetumet pasakyti, nezinau daug apie ta sinusita as naujoke su juo.
*

Pas mane panašiai yra.Neskauda pastovei,bet tik pašali,ar blogiau išsimiegi ir žiūrėk jau spaudžia prie akies,skauda galvą.Aš jau pusė metų taip vargstu schmoll.gif .Gėriau ir antibijotikus,ir purškiausi visokius purškalus.Pagerėja ir vėl iš naujo verysad.gif
Ketob
QUOTE(Karklas @ 2007 02 25, 18:15)
Pas mane panašiai yra.Neskauda pastovei,bet tik pašali,ar blogiau išsimiegi ir žiūrėk jau spaudžia prie akies,skauda galvą.Aš jau pusė metų taip vargstu  schmoll.gif .Gėriau ir antibijotikus,ir purškiausi visokius purškalus.Pagerėja ir vėl iš naujo  verysad.gif
*

O tai vadinasi kad ir vasara tas sinusitas gali buti? Pusmety uzsitese tai ilgai o ar buvai pas gydytoja, kai sakai kad gerei antibijotikus ir nepadejo?
Ahimsa
QUOTE(klein @ 2007 02 15, 14:02)
Visoms skirtingai-pvz. as sinusita turejau viena karta, jauciau nezmoniskus galvos skausmus, kol galu gale gydytojas istrauke pulius. Procesas baisokas, bet istverti imanoma. Girdejau,kad po to sinsuitas pasikartoja, bet (tfu tfu tfu), daugiau nebuvo.
*

Man irgi po sitos puliu traukimo proceduros sinusito daugiau niekad nebebuvo. rolleyes.gif O gydytojai neabejojo, kad man chroniskas sinusitas ir sake, kad teks su tuo susitaikyt visam gyvenimui. Nes iki tol vos ne kas menesi sinusitai kartodavosi doh.gif Dar galiu pasakyt, kad man labai padejo ivairios psichologines knygos, apie saviitaiga. Kazkaip rimtai itikejau, kad daugiau jokiu sinusitu nebebus! Ir nebebuvo tongue.gif ax.gif
Karklas
QUOTE(Ketob @ 2007 02 25, 16:36)
O tai vadinasi kad ir vasara tas sinusitas gali buti? Pusmety uzsitese tai ilgai o ar buvai pas gydytoja, kai sakai kad gerei antibijotikus ir nepadejo?
*

Man vasarą dar nebuvo,nes sergu tik nuo rudens.Buvau pas kelis gydytojus.Beveik visi pataria operuotis,bet aš bijau ir nenoriu operuotis verysad.gif Tai vis geriu antibijotikus,ir tikiuosi,gal jau paskutinį kartą. Geriant vaistus ir kurį laiką po to būna geriau.Bet deja,neilgam verysad.gif Gal čia tik man taip. Mano pažystamai vieno antibijotikų kurso pakako,daugiau sinusitas nesikartojo.
Ketob
QUOTE(Karklas @ 2007 02 25, 22:29)
Man vasarą dar nebuvo,nes sergu tik nuo rudens.Buvau pas kelis gydytojus.Beveik visi pataria operuotis,bet aš bijau ir nenoriu operuotis  verysad.gif Tai vis geriu antibijotikus,ir tikiuosi,gal jau paskutinį kartą. Geriant vaistus ir kurį laiką po to būna geriau.Bet deja,neilgam  verysad.gif Gal čia tik man taip. Mano pažystamai vieno antibijotikų kurso pakako,daugiau sinusitas nesikartojo.
*

Bet matai jaigu sakai kad jau ne karta geri antibiotikus ir nelabai padeda tai gal operuotis ir butu geriausia iseitis, nes gi tie antibiotikai kad juos velnias griebtu turi pasaliny poveiky ir ilga laika ar daznai juos vartojant atsiliepia sveikatai
Karklas
QUOTE(Ketob @ 2007 02 25, 20:32)
Bet matai jaigu sakai kad jau ne karta geri antibiotikus ir nelabai padeda tai gal operuotis ir butu geriausia iseitis, nes gi tie antibiotikai kad juos velnias griebtu turi pasaliny poveiky ir ilga laika ar daznai juos vartojant atsiliepia sveikatai
*

Tai dabar geriu paskutinį kartą.Jei vėl atsinaujins,tada jau operuosiuos.Nors ir labai bijau,bet jau nėra išeities.Žinau porą žmonių,kurie išsioperavo,bet vistiek sinusitai kartojasi verysad.gif .Dėl to taip ir tempiu,tikiuosi pasveikti mirksiukas.gif
Ketob
QUOTE(Karklas @ 2007 02 25, 22:45)
Tai dabar geriu paskutinį kartą.Jei vėl atsinaujins,tada jau operuosiuos.Nors ir labai bijau,bet jau nėra išeities.Žinau porą žmonių,kurie išsioperavo,bet vistiek sinusitai kartojasi  verysad.gif .Dėl to taip ir tempiu,tikiuosi pasveikti  mirksiukas.gif
*

Sekmes su tuo nelemtu sinusitu kad ir ka benusprestum 4u.gif doh.gif operacija seip krastutiniu atveju bet kad ir antibijotikai kad juos kur.... man gydytojas penicilino grupes antibijotikus israse bet as negeriau baisei bijojau pasalinio poveikio pagydytu sinusita sugadintu inkstus oda, net nezinau viena mano pazystama isvis nusivyle baisei antibijotikais vseikata sako susigadino, bet jaigu jau riesta labai butu tai tektu gerti zinoma, bandyk ka nors is pasiulytu varijantu, nosies plovima su druskiniu vandeneliu pati nebandziau bet cia norvegijoje sloguojant ar turint sinusita gydytojai pirmiausia pries israsydami vaistu ar purskalu nosei visada sako kad tas surus vaduo kaskoks stebuklingas, ji pataria n audoti netgi turint paprasta sloga pries ipurskiant nosies purskaliuko pirmiausia ispusti nosy poto ipurksti druskinto vandens ir po to to otrivin ar ximelin jie visi beveik vienodi, as naudojau otrivin ir man po 7dienu akyse prasviesejo ir be antibijotiku, bet seip vitaminas c irgi labai gerai aplamai visam kunui bet kokio tipo persalimui jug stiprina imunine sistema o tai visada gerai thumbup.gif
širšė
gal kam pades- kai tik pasijaucia patys pirmi pozymiai, kad prasides sinusitas, ant skaudanciu vietu reikia deti linu semenu kompresus ( semenu buna pirkti maximoj prie sveiko maisto, keptuvej pasildau, suberiu i linini maisiuka ir laikau ant skaudanciu vietu, kol atvesta, 2-4 kartus per diena). tokiu budu jau du metus issisukau be antibiotiku.
Peru
Ce visi ziuriu tik pamini galvos skausmus ir slogas is simtomu. O Nebuna pavizdziui galva svaigsta ar sukas, silpna, nedarbinga jauties, veidas truputi patines? Man dar budavo kad galva uztemdavo kai staigiau atsistodavau ir karstis kartais biski musdavo, nors temperaturos neturedavau. Beja paraudimas po nosim ce odos susirgimas ar nuo uzgultos nosies? unsure.gif
Karklas
QUOTE(Peru @ 2007 03 05, 19:38)
Ce visi ziuriu tik pamini galvos skausmus ir slogas is simtomu. O Nebuna pavizdziui galva svaigsta ar sukas, silpna, nedarbinga jauties, veidas truputi patines? Man dar budavo kad galva uztemdavo kai staigiau atsistodavau ir karstis kartais biski musdavo, nors temperaturos neturedavau. Beja paraudimas po nosim ce odos susirgimas ar nuo uzgultos nosies? unsure.gif
*

Man taip pat galva svaigo verysad.gif ,pradžioje ligos.Taip maždaug apie mėnesį.Po to praėjo. O kai galva svaigsta,aišku, jautiesi nedarbingas ir silpna.Po to svaigimas į galvos skausmą pasikeitė verysad.gif
Karklas
QUOTE(myliumokykla @ 2007 03 06, 09:29)
Operacjija duos tik trumpalaiki rezualtata sad.gif
Reikia salinti priezasti, t.y. is vidaus. reikia tokiu mikroelimentu ir vitaminu, kurie pasalins ligos priezastis. As turejau sinusita ir alergia 25 metus, atrode- as profisionali ligone. Bet atsikraciau tos problemos. Galiu duoti tel. nr. specialisto kuris konsultuoja nemokamai, tokiais klausimais, parenka jums individualu vitaminu ir mikroelimentu kompleksa, tai 100proc. naturaliu. tel.862146172. Zmones turi lab. geru rezualtau... Pabandikite... Nors zinosit, kad tai naturaliu, o ne sintetiniai cheminiai vaistai...
*

Pasveikai vien gerdama vitaminus ? g.gif .Labai įdomu.O operacią tau darė,kad sakai rezultatas trumpalaikis ? Cia gydytojo tel ?Kokiam jis mieste ?
Eliza
Jaučiu, kad ir aš įsitaisiau šitą bjaurybę doh.gif Šiandien varau pas LOR gydytoją unsure.gif Tik keista man, kad nosis lyg ir nelabai užgulus. Kvėpuot gan laisvai galiu, tik kad kalbu truputuką per nosį. Įdomiai kažkaip. Ar gali taip būt, kad skauda baisiai ties akim ir kakta, kai pasilenki labai veržia, o sloga nėra labai didelė g.gif
Karklas
QUOTE(Eliza @ 2007 03 07, 11:24)
Jaučiu, kad ir aš įsitaisiau šitą bjaurybę  doh.gif Šiandien varau pas LOR gydytoją unsure.gif Tik keista man, kad nosis lyg ir nelabai užgulus. Kvėpuot gan laisvai galiu, tik kad kalbu truputuką per nosį. Įdomiai kažkaip. Ar gali taip būt, kad skauda baisiai ties akim ir kakta, kai pasilenki labai veržia, o sloga nėra labai didelė g.gif
*

Taip,gali.Pas mane tikriausiai visi iš forume aprašytų požymių yra mirksiukas.gif .Man taip pat nera dideles slogos,jos netgi visai nera,tik skausmas ir spaudimas.Jis buna prie nosies,kaktoje,akies srityje.Pasilenkus spaudžia arba tvinksi.Labai panašu,kad sinusitas verysad.gif .Bet būtinai nueik pas gydytoją ir įsitikinsi.Sėkmės 4u.gif
Eliza
QUOTE(Karklas @ 2007 03 07, 12:44)
Taip,gali.Pas mane tikriausiai visi iš forume aprašytų požymių yra  mirksiukas.gif .Man taip pat nera dideles slogos,jos netgi visai nera,tik skausmas ir spaudimas.Jis buna prie nosies,kaktoje,akies srityje.Pasilenkus spaudžia arba tvinksi.Labai panašu,kad sinusitas  verysad.gif .Bet būtinai nueik pas gydytoją ir įsitikinsi.Sėkmės  4u.gif
*

Nu va, kątik iš gydytojo. Padarė sinusų nuotrauką ir nustatė, kad sinusito nėr. Bet tai kodėl man tada skauda ir jaučiu spaudimą blink.gif Gydytojas sako, kad gali skaudėt nuo ilgai besitęsiančios slogos g.gif Išrašė Clarinase ir Sinupret, gal padės...
Peru
QUOTE(Eliza @ 2007 03 07, 14:41)
Nu va, kątik iš gydytojo. Padarė sinusų nuotrauką ir nustatė, kad sinusito nėr. Bet tai kodėl man tada skauda ir jaučiu spaudimą blink.gif Gydytojas sako, kad gali skaudėt nuo ilgai besitęsiančios slogos g.gif Išrašė Clarinase ir Sinupret, gal padės...
*

paskui zmones klausia is kur pas tave letinis sinusitas, kodel tu jo neisigydei is karto - ogi musu daktarai saunuoliai su savo tarybinem ziniom. Nei jiems rupi zmones, nei jie gilinasi i tavo liga. Pasako belenka jai nera akivaizdzios ligos, kad tik atsikratyt. Man sinusita tik is 3 kart pripazino bjaurybes doh.gif . Velnias, dar sakau daktarei - galvos skausmai daznai uzeina ar gali but kad sinusitas, ji - ne ne prie ko ce doh.gif Butu man iskart diagnozave butu viskas kitaip.
Jai artimiausiu momentu nepraeis simtomai, siulau kreiptis i privatu gyditoja.
Eliza
QUOTE(Peru @ 2007 03 07, 14:23)
paskui zmones klausia is kur pas tave letinis sinusitas, kodel tu jo neisigydei is karto - ogi musu daktarai saunuoliai su savo tarybinem ziniom. Nei jiems rupi zmones, nei jie gilinasi i tavo liga. Pasako belenka jai nera akivaizdzios ligos, kad tik atsikratyt. Man sinusita tik is 3 kart pripazino bjaurybes  doh.gif . Velnias, dar sakau daktarei - galvos skausmai daznai uzeina ar gali but kad sinusitas, ji - ne ne prie ko ce  doh.gif Butu man iskart diagnozave butu viskas kitaip.
Jai artimiausiu momentu nepraeis simtomai, siulau kreiptis i privatu gyditoja.
*

Tai tas ir yra, kad man iš pirmo karto, prieš kokį mėnesį nenustatė savoj poliklinikoj, nedarė nuotraukos, tai šįkart jau ėjau į privačią kliniką. Čia padarė nuotrauką, ir pasakė, kad "prie jūsų sinusų, net ir norėdamas, negalėčiau prisikabinti". Tai kuo tikėt ir ką daryt tada blink.gif doh.gif
Karklas
QUOTE(Eliza @ 2007 03 07, 13:41)
*

Bet jei tau slogos nėra ? g.gif Aš irgi gėriau Clarinase,tai man sakė jis skiriamas nuo užsitęsusio sinusito.Jei nepraeis,turėsi darytis kompiuterine tomografiją,tada tiksliau matosi.Arba bandyk dar pas kitą gydytoją eiti.Gal šitas nematė.Kai sinusitas pasidaro lėtinis,tada ji labai sunku išgydyti verysad.gif
Eliza
Ačiū visiems už patarimus 4u.gif Bandysiu keletą dienų pagerti paskirtas tabletes, o jei nepraeis, bandysiu kreiptis pas kitą specialistą unsure.gif
Peru
QUOTE(Eliza @ 2007 03 07, 15:40)
Tai tas ir yra, kad man iš pirmo karto, prieš kokį mėnesį nenustatė savoj poliklinikoj, nedarė nuotraukos, tai šįkart jau ėjau į privačią kliniką. Čia padarė nuotrauką, ir pasakė, kad "prie jūsų sinusų, net ir norėdamas, negalėčiau prisikabinti". Tai kuo tikėt ir ką daryt tada blink.gif  doh.gif
*

Nuotrauka nevisada apsprendzia diagnoze!
rimceee
Sveiki. Man irgi lygiai tas pats. Sinusito visi simptomai. Kakta plesia nuo kaulu o slogos nera. Katik prasirgau menesi laiko gripu su kvepavimo taku uzdegimu is pradziu galvojau kad siaip galva skauda o kai pasveikau ziuriu kad ir sloga isgaravo o galvos skausmai nepraeina. Bet nuotraukos dar nedariau doh.gif Bet mano varna gydytoja sako kad cia sinusitas tikrai o nuotraukos nepadare blink.gif
Eliza
QUOTE(rimceee @ 2007 03 08, 12:25)
Sveiki. Man irgi lygiai tas pats. Sinusito visi simptomai. Kakta plesia nuo kaulu o slogos nera. Katik prasirgau menesi laiko gripu su kvepavimo taku  uzdegimu is pradziu galvojau kad siaip galva skauda o kai pasveikau ziuriu kad ir sloga isgaravo o galvos skausmai nepraeina. Bet nuotraukos dar nedariau    doh.gif Bet mano varna gydytoja sako kad cia sinusitas tikrai o nuotraukos nepadare blink.gif
*

O ką tau liepė daryt? Gert kokių vaistų neprirašė g.gif
Nes man tai dar vis skauda, tik gal skausmas jau tik ties antakių linija, tai galvoju gal skirstosi tas uždegimas po truputį unsure.gif Aš irgi mėnesį prasirgau gripu, o poto va dar ir tas skausmas kaktos srityje doh.gif Gal čia toks gripas buvo, kad paskui koks uždegimas įsimeta kakton g.gif
Emidora
na man pries kokius 5metus isoperavo sinusita ir iki siol dar pfiu pfiu pfiu dar nepasikartojo thumbup.gif
Karklas
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 03 15, 20:25)
na man pries kokius 5metus isoperavo sinusita ir iki siol dar pfiu pfiu pfiu dar nepasikartojo thumbup.gif
*

Smagu,kad tau padėjo thumbup.gif .Laukiau nesulaukiau,kol kas parašys smile.gif .O gal Kaune operavaisi ? Gal gerą gydytoją gali parekomenduoti.Sako priklauso ir nuo to ,kaip isšoperuoja.Ir dar norėjau paklaust,kaip operavo?Ar per nosies ertmę ,ar pjovė po lūpa ? Ačiū 4u.gif
Rudakis
man savaite kaip skauda galva siaubingai, bijau net pasilenkti po to vel atsilenkti. Nieko negaliu dayti, neturiu jegu. Vaikams valgyt padaryt didziausias darbas. Pamirstu kur einu, noriu tik miegoti, nors nakti miegu po 9-10valandu. Na pries tai aisku gripas buvo, kraciausi 2 paras tada koset pradejau na ir sloga siaubinga. Prakvepuot negaliu, puciu, puciu net smilkinius skauda. Ispuciu nedaug, bet dvokiancius pulius kazkokius. Skambinu seimos daktarui sako sinupreta gerk. Gerai taip dar kenciu 2 paras o jis gers sinupreta. Paskaiciau internete juk tai baisi liga, meningitas gali, buti t.t. neiskencuiau turejau namuose antibiotiku ir pradejau vakar gerti. Siandien tikrai dar niekas man nepagerejo, puliai eina, nejauciu nei skonio nei kvapo. doh.gif isejau i parduotuve tai negalejau pasakyt ka noriu nusipirkti, nes uzkrito kazkas ant kalbos doh.gif po to isverciau savo prekes prie kasos, kazkokia moteris padejo susirinkti. kai reikejo moket iskrito pinigine is ranku ir isbyrejo centai. Po to dar policija sustabde ir sumokejau 100lt. doh.gif
Vat ir turek zmogau seimos daktara verysad.gif jauciuosi idiotiskai, galva vis dar skauda. paskambinau ir pasakiau, kad geriu antibiotikus, tai jis dar kazka ten burbtelejo, kad tipo dar reikejo palaukt doh.gif Tai ko laukt?
Aciu , kad isklauset, neturejau kam pasipasakoti smile.gif
Catrin
Kuliamija, cia ne juokai!!! Sinupreta reikia gert labai ilgai, dar koki menesi po pasveikimo, siekiant uztikrinti, kad visi puliai is ten islistu. O siaip, vaistas labai veiksmingas, nors is pradziu gali kitaip pasirodyti. Zinoma, geriau pradeti vos pajutus slogos pozymius, bet ir dabar gert kaip nurodyta ir nepamirsk gert daug daug skysciu ir ilsetis...Linkiu kuo greiciau pasveikt 4u.gif
Nova
As jau beveik menuo, kaip kankinuosi doh.gif Man viskas prasidejo nuo to, kad nei is sio nei is to akyse issiplete kraujagysles, akys issausejo, atsirado kazkoks spaudimo jausmas jose, ypac sonuose prie nosies. Pradejo skaudet galva. Nulekiau pas akiu gydytoja, sako, kaip ir nieko nematau, jokiu uzdegimu nieko. dar po savaites visai atsitiktinai uzsikimsau viena snerve, gi ziuriu, kad uzkimsta ji kazkur giliai verysad.gif Bet nei bega nosis nei ka. Poliklinikoj diagnoze buvo tokia - galima itarti frontalini sinusita (kaktoj virs nosies). Prigeriau antibiotiku, ir nuo sinusito tableciu, bet nieko... Ir nosi skalavau juros vandeniu, lasus lasinau. Tai trumpam atsikemsa, o veliau vel tas pats, ypac nakti doh.gif . Bet taip uzsikemsa, kad jau net abejot pradedu, ar ten isskyros, gal siaip kas uzspaude. Skauda siandien vel aki prie nosies, spaudzia ja, nosies viduj irgi toks spaudimo jausmas... Nebezinau jau ka purksti ir ka gerti. Gelomyrtollio jau antra pakuote pradejau..

Ir nebega ji anei kiek, tik giliai nosyje kaip uzcementuota.. Ir temperatura vis 37 laipsniai
Catrin
QUOTE(Nova @ 2007 03 21, 14:22)

Ir nebega ji anei kiek, tik giliai nosyje kaip uzcementuota.. Ir temperatura vis 37 laipsniai
*

Is to, ka pasakei, galima spresti, jog tau - umi sinusito forma, o su tuo nejuokaujama... Jei nepadejo antibai, reiskia, ne tos rusies buvo paskirti (nepaveike to konkretaus viruso). Tokiais atvejais padeda nosies punkcijos ir puliu istraukimas - to tikrai neverta bijoti, turetu zymiai palengveti.
Nova
QUOTE(Catrin @ 2007 03 21, 15:51)
Is to, ka pasakei, galima spresti, jog tau - umi sinusito forma, o su tuo nejuokaujama... Jei nepadejo antibai, reiskia, ne tos rusies buvo paskirti (nepaveike to konkretaus viruso). Tokiais atvejais padeda nosies punkcijos ir puliu istraukimas - to tikrai neverta bijoti, turetu zymiai palengveti.
*

Blemba man baisu net pasidare verysad.gif verysad.gif
Dalita
sveikos likimo drauges 4u.gif
kaip a6 puikiai visas suprantu pas mane irgi tas brudas prikibo gun_bandana.gif..
ka tik baigiau maitint maziu ,tai eisiu kokia diena pas lore .kad paziuretu ir paskirtu atibus.nes jau men geriu sinupreta ir visdar galva spaudzia unsure.gif

laikykites 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.