Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

Auges tu auksas wub.gif Ismeginau tavo pasiulyta nosies skalavimo varianta thumbup.gif Pusvalandi miraiu, net pati tiksliai nezinojau nuo ko doh.gif Visur skaudejo, ne tik nosis blink.gif bet paskui taip lengva lengva pasidare thumbup.gif O kai nukeliavau vakar pas gydytoja tai sako, nera jokio sinusito, tik virusine infekcija schmoll.gif
kadangi neturejau jokio cainyko biggrin.gif tai pasinaudojau pompike nosiai valyti (tiksliau ji parduodama kaip klizmute tokia krausike tongue.gif ) As ja pritraukiau vandens ir tvarkingai i nosiuka supurskiau thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
aš išsigydžiau sinusitą taip: paimi bulvę ją su lūpynom paverdi ir tada šiltą laikai ant nosies kokia 10min ir į lovą, kad jokių skersvėjų nebūtų 4u.gif
Atsakyti
Na ka vakar buvau pas LOR.Pasake kad yra sinusitas apziurejusi ir israse antibiotiku...Unasyn vadinasi..Ir ka manot?Va isgeriau vakar viena vakare ir sian ryte.Puikumelis thumbup.gif Seniai taip nesijauciau,gal tik praeita vasara...Ir nosi atgule ir galva neskauda..Tikiuosi pades..Dar reikia 10 tabl isgert.Ir dar dave Coldargon-tamponus i vidus pamirkiu su siuo vasitu.Gal kuri naudojo?Siandien bandysiu sia procedura daryti smile.gif
Beje sake jei nieks nepades ir sildymai tai reikes operacihja daryti sad.gif tipo kazkokia nosies pertvara tvarkyti tipo nuo sinusito pasislinkus,nu kazka pasake ne itin supratau,nes kai isgirdau zodi 'operacija' pasidare baisu cry.gif
Bet tikiuosi pagyti
Atsakyti
Tikek ir viskas tikrai bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos, ash irgi jau koki deshimt metu kankinuosi su sinusitu. gydziausi skalavimais ir homeopatiniais. gruodzio menesi kai buvao laaaabai blogai pagaliau nuejau pas gydytoja. jis sako - esme imunine sistema. reikia stiprinti, o gydykis ir toliau tuo kuo gydeisi - tik normaliai - homeopatinius vartoti reikia bent jau 3 menesius. (ash tai darydavau taip - praeina skausmas ir nebeperku ir vaistu:)
dar sake - juodo ridiko patarkuoti ir uzdeti kompresiukia ant skaudamu vietu, pagerti to pacio ridiko sulciu.

ir dar atradau viena gera vaista - greipfruto seklu ekstrakta (citrosept vadinasi vaistineje). ziauriai neskanus, bet labai geras. nuo gruodzio menesio vartoju ta ekstrakta ir sinabsin - iki shiol ramu, jokio skausmo, jokiu puliu.

o skalavimu megejoms - neblogai buna i silta vandenuka isidejus shaukshteli medaus. ne toks ashtrus jausmas kaip su druska. labai suminkshtina gleivine ir suskystina pulius ir lengviau tada ishsishnypshti.

ir dar nakciai i viena shnerve isidedu sviesto gabaliuka - mazdaug kukuruzo grudo dydzio - ir skausma sumazina ir gleives suskystina

ir apskritai tuoj pavasaris ir linkiu, kad baigtusi visos kancios!: thumbup.gif
Atsakyti
visai buvau pamirsus sia liga, bet deja vel paumejo sad.gif galvojau siaip sloga...praeis, bet jau galva skauda, akyduobes sad.gif
pirma karta issigydziau akupunkturos pagalba, bade 3 kartus adatas, po kokias 30 tai tikrai, jau po antro karto atsistojus visi puliai begti pradejo sad.gif
na, o dabar bandysiu plauti nosyte kaip kazkas siule gal pades smile.gif ir dar vakarais kiausini virta laikau (sildau).
Atsakyti
QUOTE(xenzy @ 2005 02 28, 10:25)
visai buvau pamirsus sia liga, bet deja vel paumejo sad.gif galvojau siaip sloga...praeis, bet jau galva skauda, akyduobes sad.gif
pirma karta issigydziau akupunkturos pagalba, bade 3 kartus adatas, po kokias 30 tai tikrai, jau po antro karto atsistojus visi puliai begti pradejo sad.gif
na, o dabar bandysiu plauti nosyte kaip kazkas siule gal pades smile.gif ir dar vakarais kiausini virta laikau (sildau).


Xenzy, o kur tu ta akupunktura darei?As jau anskciau kazkaip apie ja galvodavau..Ar nelabai skauda? ax.gif kokia kaina? g.gif
Atsakyti
As ja dariausi labai senai, pries gerus 10 metu, pas mamos kolega, bet deja ne Vilniuje sad.gif siaip tikrai tikrai neskauda, bent jau as nelabai ka bejauciau, tos adateles labai plonutes, tik pats durimas baisiai atrodo, kuomet adatas iveda ties smilkiniu, akim, kojose, rankose, pedose ir kt. siaip man labai padejo. bandysiu ieskotis kas Vilniuje daro, jei ka suzinosiu duosiu zinia.
Atsakyti
Laba, vat mano vyras turi ta pacia problema - sinusita. Gydytojai buvo prirase visokiu antibiotiku, taciau niekas nepadejo, jokie sildymai ar skalavimai taip pat.
O kas idomiausia yra tai, kad sinusitas niekada nebuvo jam taip uzguldes nosies, niekada gyvenime nenaudojo lasu i nosi, o vat dabar jau kokie 4 menesiai, kaip tas sinusitas jam atsirades ir gan sunkus unsure.gif
Dabar jis be perstojo gelbejasi tik lasais su mentoliu i nosi, ir be ju gyventi tiesiog negaletu, net naktim kartais keliasi, lasinasi lasus, nes kitaip miegot su uzgulusia nosimi negaletu. unsure.gif
Idomu, ar kada sugris jis i normalias gyvenimo veses, ar taip ir kankinsis tokiomis dozemis iki galo sad.gif
Atsakyti
Pati sirgau sinusitu pirma karta. Nuejau pas seimos daktare, padare rentgenu nuotrauka,patvirtino, kad sinusitas.Tada israse dvejus vaistus, vieni berods LOMILANAS (tiksliai neatsimenu), o kiti antibiotikai. Tvarkingai suderiau ir labai graziai pasveikau. Tfu Tfu... iki dabar viskas gerai.

Radau siek tiek informacijos internete, kam bus idomu.
Gydymas

Svarbiausia gydymo priemonė yra antibiotikai (penicilinų grupės, cefalosporinai ar makrolidai).
Būtina gerinti sinusų nutekėjimą, į nosį lašinant dekongestantus (gleivinės paburkimą mažinančius vaistus), kurie praplečia sinusų angas ir kanalus.
Gleivinės paburkimui mažinti skiriami antihistamininiai vaistai.
Jei gydant vaistais, gero sinusų nutekėjimo pasiekti nepavyksta, sinusai plaunami specialia adata, įkišta po apatine nosies kriaukle ir pradūrus žandinio ančio vidinę sienelę. Išplovus pūlius, į sinusą švirkščiami antibiotikai.
Lėtiniai sinusitai dažnai gydomi operaciniu būdu.
Teisingą sinusitų gydymą gali nustatyti tik gydytojas-otorinolaringologas.

Patarimai

Į nosį lašinkite anemizuojančių (naftizino, adrenalino) lašų. Galva turi būti atlošta žemyn ar op pečiais padėtos kelios pagalvės, kad viršugalvis remtųsi į lovos galą. Tuomet į nosies landos šoninį paviršių sulašinkite 5 lašus minėtų vaistų. Taip gulėkite apie 10 minučių ir atsikėlę bei užspaudę pirštais priešingą landą, stenkitės kuo daugiau išpūsti iš nosies sekreto.

Profilaktika

Jei Jums užsitęsė sloga, t.y. nepasveikstate per 10-14 dienų, nedelskite ir kreipkitės į gydytoją-otorinolaringologą.
Venkite kontaktų su virusinėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis sergančiais asmenimis.
Laiku gydykitės dantis.


Atsakyti
štai kokį receptą radau
"O patarimas štai toks: nulupti ir nuplauti vieną česnako skiltelę, sutarkuoti smulkia tarka, sumaišyti su tokio pat dydžio sviesto gabalėliu kaip ir česnako skiltelė. Šiuo tepaliuku vakare ištepti kaktą, apie nosį, po akimis, žodžiu ten, kur sergant sinusitu, susikaupia pūlingos išskyros. Tuo pačiu tepaliuku ištepti kojų padus, palaukti kol apdžius ir, užsimovus šiltas kojines, gulti miegoti. Ryte išvirti bulvių ir, užsidengus galvą storu rankšluosčiu ar kuo kitu, apie 10-15 min pakvėpuoti garais. Jau po pirmos procedūros gausiai pasipylė išskyros, kad net nustebau, kur jų tiek galėjo ir būti. Nurimo ir skausmas, nukrito ir temperatūra, kuri vis pastoviai laikėsi virš 37°C. Šias procedūras reikia pakartoti bent 3 kartus. Ir viskas."
g.gif gal kas bandėte?
Atsakyti
QUOTE(daiva02 @ 2005 12 05, 21:44)
štai kokį receptą radau
"O patarimas štai toks: nulupti ir nuplauti vieną česnako skiltelę, sutarkuoti smulkia tarka, sumaišyti su tokio pat dydžio sviesto gabalėliu kaip ir česnako skiltelė. Šiuo tepaliuku vakare ištepti kaktą, apie nosį, po akimis, žodžiu ten, kur sergant sinusitu, susikaupia pūlingos išskyros. Tuo pačiu tepaliuku ištepti kojų padus, palaukti kol apdžius ir, užsimovus šiltas kojines, gulti miegoti. Ryte išvirti bulvių ir, užsidengus galvą storu rankšluosčiu ar kuo kitu, apie 10-15 min pakvėpuoti garais. Jau po pirmos procedūros gausiai pasipylė išskyros, kad net nustebau, kur jų tiek galėjo ir būti. Nurimo ir skausmas, nukrito ir temperatūra, kuri vis pastoviai laikėsi virš 37°C. Šias procedūras reikia pakartoti bent 3 kartus. Ir viskas."
g.gif  gal kas bandėte?



Oi, mamulkos, - jus manes visai nepaguodet. Mazne viska, apie ka raset, esu isbandziusi. Nepadejo niekas! Na, gal tik juodo ridiko dar neisbandziau. Sita recepta su cesnaku radau internete. Irgi isbandziau. Absoliuciai nepadejo: pirma vakara tiesa suveike, bet kitais kartais - nieko. Loriste vis ikalbineja mane gydytis antibiotikais, bet vis atsisakineju, nes zarnyne turiu disbakterioze ir palaidus vidurius. Antibiotikai itaisytu mano zarnyne grybeli, todel tos minties netoleruoju. As jau pagatava ir operacija darytis (kaskada, gal pries kokius 10 metu man trauke pulius kokius 5-6 kartus), taip yra bjauru. Atsimenu, po tu operaciju pasisnargliuodavau kokia savaite kraujais, o po to viskas uzsitraukdavo ir visai budavo galima gyventi. O po tu 10-ties metu susirgau pries metus ir vis dar riesta. Galvos kazkaip neskauda, kaip kai kurioms rasiusioms, bet kai tik buna pilnatis, naktimis kankinuosi nuo baisiu dantu smegenu skausmu. Dantys pas mane sveiki siaip, bet matyt sinusus skauda. Nuvariau pas savo Loriste su konkreciu prasymu, tai ji mane patikino, kad dabar jau nebetraukia puliu operaciniu budu. Visai vilti pateriojau. Pazistama is Tiansi korporacijos siule uostyt kordicepsa, chitozana, arba cinka po 1 kapsule per diena, isleidus miltukus. Nusipirkau cinka. Suuosciau 1 kaps., o vakare kad prasidejo baisus galvos skausmai ir taip uzgule nosis, kad vos atkacialinau ir tai per kelis kartus su nosies purskalu Xymelin. Daugiau tokio eksperimento atsisakiau. Nu, naudoju kiekviena vakara ta Xymelin purskala. Man is jegos jo pakanka 3-4 dienoms: palengvina kvepavima iki tiek, kad galiu nusiciaudet ir ispusti nosi. Nera jisai jau toks brangus, bet per menesi perkant kas 4 dienos jau susidaro apvali sumele. Tipo, instrukcijoj parasyta, kad jo negalima naudoti daugiau kaip 10 dienu, nes gali uosle pradingt. Nesamone! Jau gal kokius 3 menesius is eiles purskiuosi ir nieko. Daznas net nepasakytu, kad man is viso sloga yra: nei balsas pakites, nei ka. Bet poveikis issigaruoja ir kaip narkomanei man jo vel reikia kokioms 4 valandoms.
Atsakyti