Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

QUOTE(klara. @ 2012 01 06, 11:51)
Sorry, pavadinima netiksliai parasiau. Nasodren. Sitie. Tiesiog vaistininke parekomendavo kaip ,,stipriausius" nereceptinius, kurie bent jai padejo. Jau nebebuvo kur trauktis, todel, dar nenoredama antibu nusprendziu isbandyt. Padejo.
Veliau sioj temoj pasiskaiciau skeptiniu atsiliepimu. Na, nebuna stebuklingu vaistu, taciau sitie konkreciai man padejo. Gal kitam ne, siuo atveju viskas individualu.
Ir mano paaugliukas (gal tai buvo koks virusinis sinusitas g.gif ) po savaites, kai susirgau, pats eme skustis baisiniu galvos skausmu. Paziurejau - nosis uzgulta, slogos ner. Galvosopis ji prakankino savaite. Kai jau ,,ant saves" buvau isbandzius ta purskala, ir jam viena vakara pursktelejau. Ryte galvos skausmo nebeliko. Daugiau jam ir nebedaviau, pati sunaudojau.  biggrin.gif
aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klara. @ 2012 01 06, 11:51)
Sorry, pavadinima netiksliai parasiau. Nasodren. Sitie. Tiesiog vaistininke parekomendavo kaip ,,stipriausius" nereceptinius, kurie bent jai padejo. Jau nebebuvo kur trauktis, todel, dar nenoredama antibu nusprendziu isbandyt. Padejo.
Veliau sioj temoj pasiskaiciau skeptiniu atsiliepimu. Na, nebuna stebuklingu vaistu, taciau sitie konkreciai man padejo. Gal kitam ne, siuo atveju viskas individualu.
Ir mano paaugliukas (gal tai buvo koks virusinis sinusitas g.gif ) po savaites, kai susirgau, pats eme skustis baisiniu galvos skausmu. Paziurejau - nosis uzgulta, slogos ner. Galvosopis ji prakankino savaite. Kai jau ,,ant saves" buvau isbandzius ta purskala, ir jam viena vakara pursktelejau. Ryte galvos skausmo nebeliko. Daugiau jam ir nebedaviau, pati sunaudojau.  biggrin.gif

nu bet ju ir kaina sakyciau ohoho blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 01 06, 19:32)
nu bet ju ir kaina sakyciau ohoho  blink.gif

Didele.
Betgi galima ir nepirkt. Galima iskart apskirtus antibus vartot, jie pigesni. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klara. @ 2012 01 06, 21:12)
Didele.
Betgi galima ir nepirkt. Galima iskart apskirtus antibus vartot, jie pigesni.  mirksiukas.gif

antibu kaina jeigu ka taip pat nemaza smile.gif aisku galima gerti viska is eiles taip pat cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 01 07, 18:29)
aisku galima gerti viska is eiles taip pat  cool.gif

Kokia ironijos priezastis? g.gif
Ar cia apie tuos is eiles gertus antibus, kurie nepadejo ir tada buvo paskirti dar vieni, leidziami antibai, kurie padejo? wub.gif
Bent as asmeniskai is eiles negeriau visko, tik sinupreta, kai nepadejo, gelomyrtoli ir dar ta purskala. Vaistuku grandine baigesi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klara.: 07 sausio 2012 - 19:32
QUOTE(klara. @ 2012 01 07, 20:25)
Kokia  ironijos priezastis? g.gif
Ar cia apie tuos is eiles gertus antibus, kurie nepadejo ir tada buvo paskirti dar vieni, leidziami antibai, kurie padejo?  wub.gif
Bent as asmeniskai is eiles negeriau visko, tik sinupreta, kai nepadejo, gelomyrtoli ir dar ta purskala. Vaistuku grandine baigesi  biggrin.gif

deja, as vis negeriau tu antibu jusu ziniai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 01 07, 20:16)
deja, as vis negeriau tu antibu jusu ziniai  mirksiukas.gif

Aciu, kad paraset.
Turejau omeny puslapiu atgal aprasyta atveji mirksiukas.gif
Papildyta:
Regis, taip ir temą baigsim hihihi.gif
Atsakyti
Sinusitai bjauri liga. Pirmiausiai reikia viska daryti kad nesusirgti. Išgydyti sunku, ir reikia tuo rimtai ilagai ir nuobožiai užsiimti.
Ir kai rašom patarimus grynai iš savo patyrimo, tai su noru padėti kitiems. kiekvienam savas gydymo metodas, tikimės jei ne vieną tia kitą prisitaikysite ir rasite sau tinkamą, arba naują, ir parašysite savo patirtį.
Ir baikit "škapliuotis" .ne ta tema.
P.s.: jeigu iki pavasario nesusirgsiu parašysiu ir aš ką dariau stipriai prevencijai sinusitų.
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2012 01 07, 20:34)
P.s.: jeigu iki pavasario nesusirgsiu parašysiu ir aš ką dariau stipriai prevencijai sinusitų.

Butu idomu.
Nes ir as kai ka darau, ziuresiu, ar pasiteisins rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu ir aš tą problemą, pastaruoju metu kartojasi kas kelis mėnesius. Išsigydau namie visom priemonėm, kurios čia išvardytos. Teko ir antibais gydyt, bet kaip paskui iš pusiausvyros išmuša...Žinau, pati gydydamasi rizikuoju, bet vengiu antibų. Gydytoja sakė, reikia vengti skersvėjų. Vienintelė priemonė, atseit. Bet ar tikrai?Kažkur skaičiau, kad sinusito padeda išvengti vakcina pneumo23? Ar kas bandė, pasiteisino?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti