Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Šeškinės poliklinika

Lankausi pas Ramanauskiene. Man ji patinka, viska paaiskina, ko klausi, visada atsako. Demesinga. Priziurejo mane ir per nestuma, na, paskui ligoninej suzinojau ir ko ji nedadare - pvz.: gimdykloj gavau pastaba, kad poliklinikos gydytoja neirasiusi nesciosios formoje kada pirma karta isklausyti vaisiaus sirdies tonai, ar kazkas panasaus, toks jausmas, kad as apie tai ka nors galejau zinoti - pasiklioviau poliklinikos gydytoja... Bet siaip viskas gerai, ir toliau zadu pas ja lankytis smile.gif
Atsakyti
Acotra, kiek supratau dirbi Šeškinės poliklinikoje?
Gal galėtum pasakyt, kada būna užrašymai pas ginekologus? Antrą mėnesį bandau pas Telyčienienę užsirašyt: vis neturim ir neturim lapukų doh.gif
Ar nuėjus tiesiai pas gydytoją, ji gali užrašyt iš karto?
Atsakyti
[quote=Auges,2006 02 24, 14:59]
Acotra, kiek supratau dirbi Šeškinės poliklinikoje?
Gal galėtum pasakyt, kada būna užrašymai pas ginekologus? Antrą mėnesį bandau pas Telyčienienę užsirašyt: vis neturim ir neturim lapukų doh.gif
Ar nuėjus tiesiai pas gydytoją, ji gali užrašyt iš karto?
[/qu

gydytoja neisrasineja taloneniu, ir tiesiai nuejus vargu ar priimtu. Priima tik ekstra atvejais. O registraturoje tai yra taloneliu bet ne kitai dienai , savaite dvi reikia laukt, pas kai kurias ir men.
Atsakyti
QUOTE(acotra @ 2006 02 24, 14:06)

gydytoja neisrasineja taloneniu, ir tiesiai nuejus vargu ar priimtu. Priima tik ekstra atvejais. O registraturoje tai yra taloneliu bet ne kitai dienai , savaite dvi reikia laukt, pas kai kurias ir men.


Supranti, jeigu taip būtų iš tiesų aš neklausčiau.
Aš asmeniškai pas gydytoją turėjau talonėlį 2005m. gruodžio 7 d. atėjusi pamačiau kad gydytoja serga, OK, užsiršysiu kitam laikui: skambinau pareigingai kas savaitę, ir tik šiandien man pavyko užsirašyt, nes tik šiandien pagaliau atsirado laisvų talonėlių registratūroj. Aš jau nekalbu apie laiko pasirinkimą, dėja turėsiu iš darbo atsiprašinėt kad galėčiau ten nulėkt, taigi tikrai ne savaitę ar dvi reikia laukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 03 02, 12:55)
Supranti, jeigu taip būtų iš tiesų aš neklausčiau.
Aš asmeniškai pas gydytoją turėjau talonėlį 2005m. gruodžio 7 d. atėjusi pamačiau kad gydytoja serga, OK, užsiršysiu kitam laikui: skambinau pareigingai kas savaitę, ir tik šiandien man pavyko užsirašyt, nes tik šiandien pagaliau atsirado laisvų talonėlių registratūroj. Aš jau nekalbu apie laiko pasirinkimą, dėja turėsiu iš darbo atsiprašinėt kad galėčiau ten nulėkt, taigi tikrai ne savaitę ar dvi reikia laukt  biggrin.gif


svarbiausia kad pavyko, zianu kad problemos su uzsirasymais, bet taip jau yra. Jei kada dar reikes butinai, rasyk, galesiu pagelbeti.
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif
o gal nors lankosi pas gydytoja ginekologe D. Vasilievska? nesas cia ne vieno atsiliepimo apie ja nepastebejau.. kokia jusu nuomone apie ja?
Atsakyti
Merginos, kas lankotes pas Ramanauskiene, gal zinot, ar ji priima privaciai ir jei taip, tai kur?
Atsakyti
QUOTE(taly @ 2006 03 13, 21:38)
Sveikos!  4u.gif
o gal nors lankosi pas gydytoja ginekologe D. Vasilievska? nesas cia ne vieno atsiliepimo apie ja nepastebejau.. kokia jusu nuomone apie ja?


Ir man aktualu, nes šiandien pas ją užsirašiau, įdomu kas per fruktas, tikiuos neužsiroviau baisiai ją pasirinkus doh.gif
Atsakyti
Ką gi. Mačiau aš Vasilevska, labai jauna, bet atsisakė mane priimt, tai priėmė vyras ginekologas, kurio kompetencija aš LABAI suabejojau, po to vizito pasikonsultavus su dar keliais medikais g.gif
Atsakyti
QUOTE(taly @ 2006 03 13, 21:38)
Sveikos!  4u.gif
o gal nors lankosi pas gydytoja ginekologe D. Vasilievska? nesas cia ne vieno atsiliepimo apie ja nepastebejau.. kokia jusu nuomone apie ja?



Aš pas ją lankaisusi visą nėštumą. Man patiko. Visada apžiūri, skitria tyrimus. Kaip sako, geriau n kartųpatikrinti, nei po to gailėtis.
Atsakyti
QUOTE(pupa @ 2006 07 23, 19:43)
Aš pas ją lankaisusi visą nėštumą. Man patiko. Visada apžiūri, skitria tyrimus. Kaip sako, geriau n kartųpatikrinti, nei po to gailėtis.


Per kiekvieną konsultaciją apžiūri? unsure.gif Šiaip jos kompetencija keletas merginų irgi suabejojo, dėl to kad jauna, patirties trūksta, ir man sakyčiau atsaini pasirodė, nu nžn...
Atsakyti
QUOTE(Gyvenimas yra gražus @ 2006 07 23, 19:50)
Per kiekvieną konsultaciją apžiūri? unsure.gif Šiaip jos kompetencija keletas merginų irgi suabejojo, dėl to kad jauna, patirties trūksta, ir man sakyčiau atsaini pasirodė, nu nžn...


g.gif Nežinau, ar trūksta patirties. Bet kilus nors menkiausiai abejonei siųsdavo darytis tyrimų, kai kuriuos kas keli mėnesiai kartodavo. Tikrai negaliu skųstis bloga priežiūra ar atsainumu. Kiek žinau, ji dirba Raudonajame kryžiuje, lyg ir gimdymus priiminėja g.gif
Atsakyti