Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Šeškinės poliklinika

QUOTE(Sapokliaka @ 2009 12 10, 22:23)
Turiu nuvilti, nes gali tekti laukti ir daugiau nei menesi. Jei pasiseks - laukti reikes pora savaiciu..

Galiu rekomenduoti Jurenaite is dabar dirbanciu. Dar Uleviciene (superine gydytoja, tik pas ja papulti is viso nera sansu, nes dirba tikrai ne pilnu etatu).
ko nerekomenduociau ne uz ka, tai gyd. Puchas ir dar gyd. Vitko (ar kazkaip panasiai). Primoji pasirode absoliuciai nekvalifikuota, o antroji - cinike, chamavota ir visiskai pavirsutiniska.... Siaip slykstoka natura Vitko.. Keista, kad jauna moteris gali buti tokia bjauri....  doh.gif

Dekoju uz info 4u.gif
Nu bet ir eilutes blink.gif Jurenaite man jau rekomendavo, reiks bandyt, jei nepavargsiu laukt ir neueisiu privaciai, kaip suprantu pirmojo vizito reik islaukt o tada sava eiga g.gif
O tos dvi paminetos tai is pavardziu nelabai patraukliai atrodo lotuliukas.gif ir apskritai galvojau kad cia vyrai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaniliukas @ 2009 12 10, 23:03)
Dekoju uz info  4u.gif
Nu bet ir eilutes  blink.gif Jurenaite man jau rekomendavo, reiks bandyt, jei nepavargsiu laukt ir neueisiu privaciai, kaip suprantu pirmojo vizito reik islaukt o tada sava eiga  g.gif
O tos dvi paminetos tai is pavardziu nelabai patraukliai atrodo  lotuliukas.gif  ir apskritai galvojau kad cia vyrai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Pritariu, kad Ulevičienė labai gera ginekologė thumbup.gif Na bet eilės pas ją tai blink.gif
Iš tikrųjų tai ji vienintelė mane toje poliklinikoje telaiko, o tai jau seniai rengiuosi iš jos išsiregistruoti cool.gif Nors man priklauso pagal gyvenamąją vietą ši poliklinika, ir , žinoma, arti namų, bet pvz. vaiką tai jau seniai perrašiusi kitur.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2009 12 11, 11:13)
Pritariu, kad Ulevičienė labai gera ginekologė thumbup.gif  Na bet eilės pas ją tai blink.gif
Iš tikrųjų tai ji vienintelė mane toje poliklinikoje telaiko, o tai jau seniai rengiuosi iš jos išsiregistruoti cool.gif  Nors man priklauso pagal gyvenamąją vietą ši poliklinika, ir , žinoma, arti namų, bet pvz. vaiką tai jau seniai perrašiusi kitur.



O aš ten nuo mažų dienelių, tiesa su pediatre man pasisekė, nes buvo superinė gydytoja thumbup.gif O dabar dar neteko pas šeimos gydytoja kreiptis. O pas ginekologus tai čia eilės super ilgos, aš gruodžio 7d. talonėlį gavau tik sausio 12 d man tinkamu laiku.
Atsakyti
QUOTE(Agnesik @ 2009 12 11, 14:10)
O aš ten nuo mažų dienelių, tiesa su pediatre man pasisekė, nes buvo superinė gydytoja  thumbup.gif O dabar dar neteko pas šeimos gydytoja kreiptis. O pas ginekologus tai čia eilės super ilgos, aš gruodžio 7d. talonėlį gavau tik sausio 12 d man tinkamu laiku.


Aš irgi dar nuo vaikystės čia. Atsimenu kai dar nebuvo poliklinikos, kol ją pastatė keli kabinetai buvo Justiniškėse daugiabutyje. Man patiko ginė Budrienė, bet ji jau išėjo į pensiją. Tai dabar pas tą vyruką vaikštau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 11 gruodžio 2009 - 14:29
QUOTE(Ingėnas @ 2009 12 11, 10:13)
Pritariu, kad Ulevičienė labai gera ginekologė thumbup.gif  Na bet eilės pas ją tai blink.gif
Iš tikrųjų tai ji vienintelė mane toje poliklinikoje telaiko, o tai jau seniai rengiuosi iš jos išsiregistruoti cool.gif  Nors man priklauso pagal gyvenamąją vietą ši poliklinika, ir , žinoma, arti namų, bet pvz. vaiką tai jau seniai perrašiusi kitur.

Jau buvau pas Jurenaite, o sededama prie kabineto ilgai galvojau kur man girdeta Ulevicienes pavarde, lauziau galva pusvalandi......tai gi as pas ja lankiausi privaciai....superine moteriske, dabar galvoju, gal perbegti pas ja blush2.gif

O pas Jurenaite gavau vizita tik sausio 18 d. doh.gif registarturoj pamokino nueit tiesiai i kabineta ir pasisakyt situacija, daktaryte labai maloni, vizta paankstino sausio 4d., tai nors siek tiek rolleyes.gif
Atsakyti
Šaunu, kad gydytoja nors tiek pagelbėjo, o tai būnu tokiu kad doh.gif Pasako "nori lauk nori nelauk, tavo problemos" ir ką nori ta daryk....
Atsakyti
Sveiki,
Gal zinot, ar gydytoja Kanapeckiene dar dirba seskines poliklinikoje?
Atsakyti
QUOTE(Migdolinė @ 2010 01 16, 14:06)
Sveiki,
Gal zinot, ar gydytoja Kanapeckiene dar dirba seskines poliklinikoje?



Šiaip šitą galėtum sužinot užėjus į Šeškinės poliklinikos tinklalapį. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal zinot ar S.Raksniene dirba ir kaip man pas ja uzsirasyti.Nes Seskines poliklinikos puslapyje raso kabineto nr,bet nei kontaktu nieko nenurodyta.Siaip anksciau visa nestumo laikotarpi pas ja lankiausi Maxmedoj,nes gyvenom Naujamiestyje,o dabar butu patogiau i Seskine.

Is anksto dekui uz info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JJ.B @ 2010 01 21, 17:01)
Sveikutes,gal zinot ar S.Raksniene dirba ir kaip man pas ja uzsirasyti.Nes Seskines poliklinikos puslapyje raso kabineto nr,bet nei kontaktu nieko nenurodyta.Siaip anksciau visa nestumo laikotarpi pas ja lankiausi Maxmedoj,nes gyvenom Naujamiestyje,o dabar butu patogiau i Seskine.

Is anksto dekui uz info mirksiukas.gif



Siulau paskambinti i registratura, nes dar pries koki pusmeti S.Raksniene tikrai buvo vaiko prieziuros atostoges. Gal jau grizo unsure.gif Bet abejoju, kazkodel...

Parasyk cia, kai suzinosi grizo, ar ne... 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti